Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wspomnień czar...

Wspomnień czar...
Za nami przerwa zimowa. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na start rozgrywek z udziałem zielono - czarnych . W pierwszej kolejce rundy wiosennej Stalówka pauzuje. Już za tydzień zagramy przy Hutniczej z Avią Świdnik. Tymczasem zachęcamy do przeczytania kilku zdań, przedstawiających w skrócie miniony rok.

Wspomnień czar...

Mija rok od otwarcia nowej trybuny, nowego stadionu przy Hutniczej. Wszyscy pamiętamy to wydarzenie z którym wiązaliśmy wielkie nadzieje i daleko idące plany. To był wielki dzień, powrót do domu po latach tułaczki. Mecz z Bytovią w drugiej lidze, przy pełnych trybunach w blasku jupiterów z oprawą i głośnym dopingiem to już odległa historia.

Sytuacja w tabeli była trudna. Długo bo od początku sezonu, okupowane miejsce spadkowe nie napawało optymizmem. Wszystkim Udzielała się Nerwowa atmosfera związana z koniecznością walki o utrzymanie oraz otwarciem obiektu. Kibice nie zawiedli i szczelnie wypełnili trybuny. Widać było tęsknotę za piłką kopaną w naszym mieście.

Atutem zespołu miał być właśnie własny stadion i publiczność oraz ilość spotkań rozgrywanych w Stalowej Woli. Miał być... Między czasie odbywały się też spotkania przedstawicieli SKSSW z władzami Klubu oraz przedstawicielami Urzędu Miasta z Prezydentem na czele.

Często burzliwe Dyskusje kończyły się prośbami ze strony włodarzy o zaufanie i deklaracjami końcowego sukcesu, którym miało być utrzymanie klubu na centralnym szczeblu rozgrywek. Czas rozliczeń miał nadejść w czerwcu, po wykonanej pracy. Realizowano pięcioletni plan ówczesnego prezesa, który miał uczynić ze Stali w pełni profesjonalny Klub z wielkimi aspiracjami.

Maszyna ruszyła, droga była wyboista. Nie zdążyliśmy nacieszyć się stadionem i atmosferą. Pandemia w wyniku której szybko zamknięto obiekt dla publiczności, wyniki sportowe, które sprawiły, że walczyliśmy o byt w 2 lidze do ostatniego meczu...

Efektem końcowym był niestety spadek do ligi 3. Następnie niemal wymuszone zmiany w zarządzie Klubu. Krótki epizod prezesa z konkursu i namaszczenie przez włodarzy miasta kolejnych sterników PSA Stal Stalowa Wola.

Został na stanowisku trener z zespołem i mieli gwarantować szybki powrót do ligi centralnej. We wrześniu kolejne spotkanie Kibiców z Prezydentem, przedstawicielami Urzędu Miasta i Klubu. Znowu słyszymy zapewnienia o dołożeniu wszelkich starań i środków, które pozwolą awansować do 2 ligi i naprawić ten nieszczęśliwy „wypadek przy pracy”. Ufamy, że główny udziałowiec spółki, zapewni namaszczonym przez siebie prezesom godne warunki do pracy.

Oswajanie się z trzecioligową rzeczywistością szło jednak wszystkim ciężko. Zespół grał w kratkę a miejsce w tabeli nie rokowało na walkę o najwyższe cele. Kibice oczekiwali znacznie więcej od praktycznie 2 ligowego składu osobowego utrzymywanego za takie same lub nawet większe środki finansowe. Mimo wszystko, robimy to co do nas należy. Po powrocie na trybuny, głośnym dopingiem zagrzewamy zaspol do walki i staramy się stworzyć dobrą atmosferę na stadionie. Kilka razy piłkarze otrzymują ostrą reprymendę za swoją postawę na boisku, która niewątpliwie jest rozczarowaniem.

W trakcie rundy jesiennej następuje zmiana szkoleniowca.

Przerwa zimowa, zmiany personalne w składzie. Według obecnego zarządu Klubu są to zmiany na lepsze. Ostatecznie ze stratą 10 punktów do lidera przystępujemy do rundy wiosennej. Pierwszy mecz przy Hutniczej już za tydzień. Niestety bez naszego udziału. Czy pełni nadziei? Pewnie tak... jak zawsze. Ale dla wielu ten sezon jest już stracony i upatrują szansy w kolejnym...

My Kibice, nie oczekujemy wiele. Liczymy na spełnienie składanych przez miasto obietnic i walki o awans do 2 ligi. Wierzymy, że władze miasta i klubu znajdą sposób na realizację celu - AWANS!!! Od kilku miesięcy czekamy również na kolejne, „ cykliczne „ spotkanie z nimi. Pozostaje nam kibicować Stalówce i będziemy to robić tak jak do tej pory. Nie mamy wpływu na wiele rzeczy, które składają się na efekt końcowy, typu pieniądze, transfery, wyniki. To nie nasza działka. Możemy natomiast oceniać i wymagać. Los tego klubu nigdy nie będzie nam obojętny. Zmieniają się prezesi, trenerzy, zawodnicy, zmieniają się ligi w których gramy.

My byliśmy, jesteśmy i będziemy, na dobre i na złe. Będziemy dbać o wysoki poziom dopingu na trybunach .

Z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal!!!

Komentarze (123)

Mario_stw | 2021-03-1 22:05

Hey!!!
Wspomnień czar!!!!
Nie głupio napisane powiedział bym że lekkim piórem ,Ale za to z dość głęboką refleksją jak na autora ;)Z tych przemyśleń wszyscy powinni wydobyć jakieś wnioski.
Nie można więcej popełniać błędów raz zrobionych ,trzeba przeć do przodu i dobro klubu stawiać sobie jako cel nadrzędny .Mamy wszystko to o czym kiedyś marzyliśmy(tylko te władze klubu z d....py wzięte)
W tym sezonie pewnie się nie uda awansować ,ale z drugiej strony KTO WIE? Piłka jest przewrotna i wszystko jest możliwe!!!
Hey Stal!!!!

Stalowiak1938 | 2021-03-2 10:37

Mecz u siebie gramy na sztucznym czy na głównej?

Fanatyk38 | 2021-03-2 10:55

Oczywiście na sztucznym bo na głównym się nie opłaca. Smutne to .
Mamy jeden z nowocześniejszych obiektów w regionie i nie opłaca się go używać. Kabaret . Moze już zróbmy z niego muzeum to zacznie przynosić zyski ...

Stalowiak1938 | 2021-03-2 11:39

JPRDL...

Stalowiak40 | 2021-03-2 12:43

To wybudowano ten obiekt, o którym tak piał Nadbereżny zeby teraz z niego nie korzystac, paranoja co sie dzieje

Stan.aka | 2021-03-2 12:46

Jeśli były by otwarte stadiony dla kibiców zapewne byśmy grali na głównej płycie.

Młodynie | 2021-03-2 12:46

Nie chcą trawy zniszczyć Świętokrzyski ZPN wydał pozwolenie na grę na sztucznych murawach do marca

Stan.aka | 2021-03-2 12:48

Po co mamy wchodzić na główną płytę skoro na sztucznej można grać. Wydaje mi się sensowne.

Misio | 2021-03-2 12:51

Niedawno oglądałem mecz Bayernu u siebie, w Bundeslidze i grali I połowe na śniegu. Nawet piłkę pomarańczową rzucili dopiero w 11 minucie! A infrastruktura Bayernu chyba trochę przewyższa naszą.

Pazimieh | 2021-03-2 13:21

To można było wybudować tylko sztuczne boisko, żeby jakos grać w zimie. Jeżeli rzeczywiście będziemy grać na sztucznym, to jak dla mnie będzie totalna kompromitacja.

Vielitz44 | 2021-03-2 14:06

Niby gdzie ta kompromitacja? Stadiony i tak zamknięte to trzeba minimalizować koszty i straty (zniszczenia murawy). Mamy bdb boczne sztuczne, w dodatku jeszcze ludzie będą mogli mecz oglądać, murawa którą my znamy a goście nie - same plusy.
Kompromitacja to by była jakbyśmy musieli grać teraz poza STW, a nie na innym swoim boisku - bdb decyzja.

Cisse | 2021-03-2 14:45

W obecnej sytuacji widzę same plusy gry na bocznym.
Nasi ograni na tym boisku, czego nie można powiedzieć o trawie naturalnej, na ktorej nie grali i nie trenowali chyba wcale. Bardzo dobra widoczność zza płotu, można obejrzeć mecz, a nawet poprowadzić w miarę normalny doping.
Można założyć, że nikt się nie spinał z murawą, bo wiedzieli o możliwości grania na sztucznej. I chyba dobrze, bo zajechać murawę nie sztuka.

Pazimieh | 2021-03-2 16:47

To może w ogóle nie wychodźmy na główną płytę, bo po każdym meczu będzie zajechana?

Vielitz44 | 2021-03-2 16:54

PAZIMIEH - nie po każdym, ale na bank teraz jak jeszcze zimy resztki i murawa zmrożona. Mamy super obiekt, który pozwala nam na granie tu i tu, więc w czym ty widzisz problem to nie wiem. Same plusy z grania na bocznym - nie mówiąc o najważniejszym dla nas, będzie można obejrzeć mecz:).

Cdncdn | 2021-03-2 17:26

Nie wiem jakie wy plusy widzicie w grze na sztucznym boisku.Po to jest glowna plyta,po to jest podgrzewanie,po to jest oświetlenie aby z tego korzystac.No chyba ze beda podgrzewać w czerwcu.Ok rozumie jeden raz mozna bylo pograc ale nie caly miesiac .Bez przesady ze sie morawa zepsuje.To co to za morawa jest.Jakos w Mielcu,i innych miastach graja jedynie w Stalowej Woli w centrum pilkarstwa buuu nie mozna wyjsc na glowna plyte bo sie zepsuje.Zenada

Pazimieh | 2021-03-2 17:34

Chyba terminarz był znany już od jakiegoś czasu ? A to, że murawa zmrożona to czyja wina? Właściciel obiektu powinien zadbać o to, żeby była w jak najlepszym stanie na rozpoczęcie rozgrywek. Po to chyba taki obiekt powstał, żeby warunki zimowe nie stały na przeszkodzie i można było gran na głównej płycie niezależnie od pogody. Ale pewnie, lepiej grać na orliku, żeby przypadkiem nie zniszczyć boiska piłkarskiego, grając na nim w piłkę.

Okulickiego | 2021-03-2 18:22

Z ekonomicznego punktu widzenia to granie obok na sztucznym boisku jak najbardziej tak. Natomiast całe zamieszanie związane z główną podgrzewaną płytą to po raz kolejny wizerunkowy bubel !!!! Wystawiający Nowaka jako prezesa PCPN na pośmiewisko i panie Nowak słoma z butów.

Fanatyk38 | 2021-03-2 18:40

Tak. Jak deszcz to pod balon a na wiosnę w Rozwadowie na Sanie. Tamten pbiekt tez znamy tylko my.
I jest szansa ze ktos nie dojedzie bo się zgubi

Pjona_ziom | 2021-03-2 18:53

Tak musi być tak trzeba żyć .. ważne że na pensje dla tych wszystkich co się z nas śmieją są pieniądze. Niedługo będą kolejne wybory także poczekajmy na kolejne obietnice

Marco | 2021-03-2 20:27

Tu chodzi o to że oprócz nas na tej murawie by grała druzyna z Rzeszowa która będzie wynajmować i zapewne też ma swoje oczekiwania. My mamy możliwość zagrać na stucznym co obniża koszty zarówno meczu jak i utrzymania nawierzchni boiska w jak najlepszym stanie(zwłaszcza o tej porze roku)a przy tym ze ktoś wypożyczył obiekt wręcz generuje zyski.

Kamykrah | 2021-03-2 20:39

Jest duży plus że zagramy na sztucznym, możliwość oglądania,dopingu.. .. Nie brakuje Wam tego!?

Filip kacper k. | 2021-03-2 20:45

Marco nie generuje zyski tylko minimalizuje strate

Marco | 2021-03-2 21:05

FILIP KACPER K. ale to wciąż jest generowanie zysków która choć trochę zmniejszają koszty utrzymania.

Pazimieh | 2021-03-2 21:32

Czyli my nie gramy na swoim boisku po to, żeby Stal Rzeszów miała lepszą nawierzchnię na swoje mecze?

Fanatyk38 | 2021-03-2 22:25

No tak. Najlepiej pozbyć się klubu dla którego ten obiekt został wybudowany, również za nasze pieniądze...i mozna w koncu minimalizować straty bo ktoś obcy zaplaci więcej za wynajem. Spoko. Hehe
Przyzwyczailiśmy się do gry w 3 lidze to i do jakiegoś orlika się przyzwyczaimy... żałosne.
I nie neguje tu możliwości ogladania meczu bo tez się cieszę...ale wasze pozostałe uzasadnienia są żałosne .

Młodynie | 2021-03-3 09:12

W niedzielę o 14 na sztucznym mecz Sieniawa- Wólczanka

Vielitz44 | 2021-03-3 09:34

Dobra, to teraz jakie są minusy tego, że potencjalnie zagramy na bocznym - nie licząc waszej dumy :)?

Filip kacper k. | 2021-03-3 10:18

Cieszmy sie meczem z Avia bo moze byc ostatni:

"- Jesteśmy chyba piątym regionem pod względem zakażeń na sto tysięcy mieszkańców, co może spowodować lockdown. Wszyscy chcielibyśmy jednak już grać i wrócić na stadiony - Wiesław Lada, wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o możliwym opóźnieniu lub odwołaniu rozgrywek piłkarskich w ligach regionalnych. Związek jest przygotowany na różne scenariusze.

Wiceprezes związku jest przekonany, że mimo pandemii uda się rozegrać pełny sezon, ale w przypadku jego przerwania będą obowiązywać ostatnie tabele."

Stalowiak1938 | 2021-03-3 11:27

VIELITZ większe prawdopodobieństwo kontuzji u któregoś z zawodników. Wiadomo grali sparingi na sztucznym ale sparing to nie mecz o punkty w którym dajesz z siebie 100%. Niestety sztuczna murawa jest bardzo obciążająca dla stawów, nie mówiąc już o wślizgach...

Pawel-papas | 2021-03-3 12:53

ddddddddddddd

Pawel-papas | 2021-03-3 15:31

Jako mieszkaniec Stalowej Woli, wieloletni kibic Stalówki i osoba mająca elementarną, merytoryczną wiedzę na poruszone w powyższych postach komentarze, postanowiłem zabrać swój głos. Stadion w Stalowej Woli spełnia wszystkie niezbędne wymogi określone w Podręczniku Licencyjnym dla klubów I ligi (między innymi podgrzewana murawa, oświetlenie) i z tą myślą był wybudowany. Niestety, przyszło nam grać nie w I, nie w II a w III lidze, gdzie są zupełnie inne realia zarówno jeżeli chodzi o wymogi infrastrukturalne jak
i ekonomiczne. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo specyficzny czas pandemii i brak kibiców na stadionach.
Trochę o kosztach.
Miesięczny koszt podgrzewania murawy na stadionie w okresie zimowym wynosi około 50 tys. zł (około, gdyż w największym stopniu uwarunkowane jest to temperaturą panującą na murawie oraz grubością warstwy pokrywy śnieżnej).
Koszt oświetlenia jednego meczu to rząd wielkości 3 tys. zł.
Przypominam raz jeszcze, że niestety Stal Stalowa Wola jest klubem trzecioligowym, gdzie żadne wymogi licencyjne nie nakazują uruchomienia podgrzewania płyty w okresie zimowym.

Pawel-papas | 2021-03-3 15:34

cd.
Byłoby rzeczą niedopuszczalną aby w obecnej sytuacji generować tak olbrzymie koszty, które ktoś musiałby ponieść.
Kluby Ekstraklasy, których budżety wynoszą dziesiątki milionów złotych zostały zobligowane w okresie zimowym do podgrzewania płyty boiska oraz gratisowo zostały wyposażone przez PZPN w specjalne maty, które pomagają utrzymać murawę w dobrym stanie.

Pawel-papas | 2021-03-3 15:37

cd.
Niestety, nawet te zabiegi czasem okazują się nieskuteczne. Przykład Mielca, który został wyżej poruszony (Mielec grzeje i gra) jest tego najlepszym przykładem.

Cdncdn | 2021-03-3 17:06

No to czekam na info gdzie ina iachich boiska w najblizszy weekend beda grac Orleta Radzyn,wisla pulawy,,Krasnik,Wiaz ownica,Siarka.No ciekaw jestem.Ale tak naprawde to lata mi to.Jest stadion i powinni grac na glownej .

Młodynie | 2021-03-3 17:23

Siarka gra w Lubartowie zamienili się z Lewartem w następnym sezonie dwa mecze w Tarnobrzegu .Wisła Sandomierz Ożarów

Vielitz44 | 2021-03-3 17:24

CDNCDN - a czy te kluby mają równie dobre sztuczne boisko jak my? Fakt jest taki, jesteśmy w lidze buraczanej, mecze "prawie" o nic, budżet pusty - także jak dla mnie, smutna ale logiczna decyzja grać na bocznym.
Tak czy siak, jest plus ogromny, że będzie można obejrzeć mecz zza płotu, bo cos nam z super stadionu, jak nikt na trybunach zasiąść nie może.

Pazimieh | 2021-03-3 17:46

Przecież My od wielu lat gramy w buraczanej lidze. Od lat też nie było perspektyw na coś wyżej. Wiec po co powstał ten stadion?
Gramy w buraczanej lidze więc grajmy na orliku, na którym zaraz będzie grało pół naszej ligi? A stadion niech sobie stoi i czeka na ligę mistrzów czy co?

Młodynie | 2021-03-3 17:56

Zamysły były aby w niedługim czasie 2 sezony atakować 1 ligę niestety słaba forma plus duży pech i jesteśmy gdzie jesteśmy. Michał Płonka w Sporcie Katowickim mówił iż był kuszony przez Fabianowskiego dużymi planami i walką o awans było inaczej i ma do niego żał i gdyby mógł to poważnie by się zastanowił czy chciałby z nami podpisać kontrakt

Młodynie | 2021-03-3 18:01

Siarka jednak gra u siebie na głównej płycie

Stary piknik | 2021-03-3 18:34

Do kolegi wyżej. Michał Płonka miał być motorem drużyny a grał jak statysta, więc lepiej by było gdyby się nie odzywał. Patrząc na jego gre u nas to raczej Fabian powinien żałować że dał mu kontrakt.

Vielitz44 | 2021-03-3 20:31

PAZIMIEH - uparłeś się z tym graniem "na zawsze" na bocznym - jest zima, murawy zmrożone, mamy swoje bardzo fajne boczne boisko - na głównym byłby sens jakby ludzie mogli wchodzić, ale nie mogą, a na bocznym można będzie mecz oglądać - 1-2 kolejki pewnie na sztucznych kto może będzie grał, bo to po prostu jest logiczne i tyle - zasada "zastaw się a postaw się" naprawdę tutaj nie ma sensu.

Cdncdn | 2021-03-3 21:11

Długo utrzymująca się zimowa aura sprawiła, że planowano zmienić gospodarza i mecz rozegrać na sztucznej nawierzchni w Lubartowie. Jednak wiosenna aura jaka zapanowała ostatnio w naszym mieście sprawiła, że murawa Stadionu Miejskiego nadaje się do gry i mecz rozegrany zostanie w Tarnobrzegu - poinformowała oficjalna strona Siarki Tarnobrzeg.
Wiele wskazuje na to, że z organizacją ligowego meczu nie będzie miała problemu Wiązownica. - Z Chełmianką zagramy najprawdopodobniej u siebie - uspokaja Ernest Kasia, prezes podkarpackiego beniaminka.

Pazimieh | 2021-03-3 21:13

Taki mamy klimat, że chąc grać w piłkę w zimie trzeba podgrzewać murawę. A mi ogólnie chodzi o to, że jest wybudowany nowy stadion, na którym nie chcemy grać, bo się nie opłaca. To po co on jest? Jak kupisz nowy, mocniejszy samochód, to dalej jeździsz starym, bo nowego szkoda? Bo może się popsuć i trzeba więcej wydawać na paliwo? Skoro kogoś nie stać na utrzymanie obiektu, to po co go w ogóle budowano?

Nicke | 2021-03-4 05:45

Bo był plan 5- letni i wielkie nadzieje:)

Marco | 2021-03-4 06:04

Może zbudowano go dla kibiców,by mieli lepszy komfort oglądania meczy i nikt nie przypuszczał że będzie coś takiego jak Covid-19,który wywróci wszystko do "góry nogami ". Wam to nie dogodzi, jak by grali na głównym to by byl lament że nie grają na bocznym.

Misio | 2021-03-4 09:46

Jakby nadal był Szydełko, to by była jego wina, ale że go już nie ma, to trzeba znaleźć inny powód do narzekania. Najważniejszy jest wynik na boisku, a czy to ważne na którym?

Pawel-papas | 2021-03-4 10:43

Świętokrzyski ZPN mając na uwadze stan boisk spowodowany długim okresem zalegania pokrywy śnieżnej i panującymi w tym roku temperaturami, wydał moim zdaniem bardzo mądrą decyzję zezwalającą klubom III ligi na rozgrywanie meczów mistrzowskich na boiskach z nawierzchnią syntetyczną. Właśnie dlatego w Stalowej Woli gościliśmy niedawno w roli gospodarza drużynę Wólczanki, a w najbliższą niedzielę w tej samej roli gościć będziemy zespół z Sieniawy. Każdy mądry prezes zrobi wszystko aby jak najdłużej oszczędzać murawę naturalną, zwłaszcza w tym okresie.

Pawel-papas | 2021-03-4 10:44

Na stadionie w Stalowej Woli w rundzie wiosennej swoje mecze rozgrywać będą drużyny Stalówki oraz Stali Rzeszów, która zagra co najmniej 5 spotkań (wysoce prawdopodobne jest, że wszystkie jej mecze w roli gospodarza przypadną u nas). Dlatego, póki jest taka możliwość a mecze odbywają się bez publiczności, jedynym słusznym rozwiązaniem jest gra na naszym sztucznym boisku, zwłaszcza, że jest ono bardzo dobrej jakości.

Pawel-papas | 2021-03-4 10:45

Kontuzje a sztuczna trawa.
Następny problem nad którym krótko się pochylę.
Sprawa kontuzji spowodowanych grą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią to problem złożony i niejednoznaczny. Sprawą kluczową jest jakość boiska. które akurat w Stalowej Woli jest dobra. W krajach bardziej rozwiniętych piłkarsko niż Polska, np. Hiszpania, około 80% wszystkich boisk treningowych pokrytych jest sztuczną trawą. Na niej trenują dzieci i młodzież co najmniej do wieku juniora i nikt z tego powodu nie narzeka. Najnowsze badania medyczne wykazują, że ryzyko kontuzji występuje przy zmianie nawierzchni, przechodzeniu z jednej na drugą.
Po kibicowsku:
Gra na sztucznym boisku to dla naszej drużyny akurat pewien atut, ponieważ cały okres przygotowawczy spędzili właśnie na nim.

Pawel-papas | 2021-03-4 10:53

Jeżeli ktoś będzie chciał w sposób merytoryczny odnieść się do moich wypowiedzi, jestem do dyspozycji.

Stalowiec1938. | 2021-03-4 17:51

O co chodzi z tym Herbem na dresach klubowych i teraz na relacjach video ? kolejna zmiana ? czy prezesi nie wiedzą jakie mamy barwy i herb ?

Młodynie | 2021-03-4 17:58

Oficjalnie tego nie potwierdzili ale Czubat mówił że będzie zmiana herbu więc chyba tak

Adams | 2021-03-4 18:46

Przyznam nowy wygląd klubowego herbu wizerunkowo jest do niczego przypomina nieco zacofanie do lat 70 i 80tych

Młodynie | 2021-03-4 19:07

Nie wiem czy klub coś zarobi na tej zmianie bo inaczej Czubat musiał postradać zmysły aby się godzić na pomysły ATS

Pawel-papas | 2021-03-4 21:45

Dla mnie osobiście sprawa kolejnej zmiany herbu naszego Klubu jest skandalem. Wydaje mi się, że czas najwyższy aby ktoś w końcu się tym zajął. Nie może być tak, że najwyżej dwie osoby będą decydować o jego formie graficznej. Herb to tradycja, historia i tožsamość.

Cdncdn | 2021-03-4 22:36

Co wy chcecie od tego herbu.Według mnie właśnie ten nowy jest nowoczesny i ładniejszy.Cale szczęście ze wy o tym nie decydujecie.

Filip kacper k. | 2021-03-4 23:26

nasz nowy zgodowicz z Mediolanu czy wczesniej Juventus w podobny sposob zmienili herb- decyzja prezesa

Pawel-papas | 2021-03-5 04:15

CDNCDN. Kompletnie się nie rozumiemy. Tu nie chodzi o to czy ten nowy herb jest nowocześniejszy i ładniejszy tylko o to, że nie może być tak, że w każdej chwili na zasadzie widzi mi się, jedna, dwie osoby podejmują decyzję o jego zmianie. Dojdzie do sytuacji, że kiedyś nowy zarząd na tej samej zasadzie znôw zmieni herb bo uzna, że ten mu się nie podoba i tak w kółko.

Vielitz44 | 2021-03-5 07:36

Stal - Korona 0:5 - 3.03
był ktoś na tym meczu? Grał ktoś z pierwszego składu (bo po wyniku zakładam, że to Stal II była).

Pawel-papas | 2021-03-5 07:50

Nie byłem ale wiem na pewno, że bronił Słowak i grał Abu. Być może ktoś jeszcze ale nie mam takiego info.

Cisse | 2021-03-5 08:16

Powtórzę po raz enty. Obecny "herb" to tragedia. Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam link do przeczytania opinii specjalisty
» https://polskielogo.net/stal-stalowa-wola/
Ten nowy proponowany też nie do zaakceptowania.

Musi zostać przywrócony prawdziwy herb z białą obwódką, z asymetryczną tarczą. To kwestia szacunku do barw i historii.
Herb jest obecnie "w posiadaniu" ZKS i zarządy powinny się dogadać, ponad swoimi animozjami, pod patronatem Prezydenta i przywrócić herb na swoje miejsce.
Tylko tu musi być stanowcza akcja o przywrócenia jedynego prawdziwego herbu, a nie w obronie tego potworka, który szpeci nasze stroje od prawie 10 lat.

Cdncdn | 2021-03-5 08:26

Ja i wielu moich znajomych mamy inne zdanie i będziemy bronic nowego herbu bo to dobra decyzja.

Daro | 2021-03-5 12:10

Robi się międzynarodowo...Ko lumbijczyk i Francuz nowymi zawodnikami Stalówki.

Młodynie | 2021-03-5 12:40

Źródło ?

Młodynie | 2021-03-5 12:45

Chyba pod rezerwy bardziej

Vielitz44 | 2021-03-5 12:53

Transfery pod rezerwy:)? No to by była niezła fanaberia :) No oby goście byli chociaż ambitni i walczyli - oby też w końcu stadiony otworzyli, bo drużyna "kolorowa", pewnie przyciągnie nam trochę turystów stadionowych :)

Młodynie | 2021-03-5 12:54

Kolumbijczyk grał w okręgówce a Francuz w 4 lidze więc raczej bedą grać w rezerwach a może ktoś odpali akurat

Misio | 2021-03-5 12:55

Jutro relacja radiowa z meczu na radio4miasta!

Vielitz44 | 2021-03-5 13:21

To gdzie grali to nic nie znaczy, my jesteśmy w 3 lidze, asów z wyższych lig się u nas raczej nie spodziewam bo ani u nas kasy ani za dużego prestiżu obecnie...
W rezerwach to powinni grać REZERWOWI i juniorzy, po to mamy te rezerwy :)

Pawel-papas | 2021-03-5 13:27

VIELITZ44. W pełni się zgadzam!

Filip kacper k. | 2021-03-5 13:50

Ilias El Bouh i Harrison Perea Espana w SSW.nie mamy jzu w Polsce mlodych chlopaków tylko pol kadry zagramaniczne?

Młodynie | 2021-03-5 14:04

stawianie na wychowanków

Młodynie | 2021-03-5 14:19

» https://youtu.be/lK7etLk3B3w tutaj coś na temat Francuza

Vielitz44 | 2021-03-5 15:02

Mamy, przegrali właśnie 0:5 z wielką Koroną Rzeszów...
Szkolenie w STW to chyba z 2-3 lata temu dopiero wznowiono (bo wcześniej to tylko w teorii było), powstały akademie, moooże z parę lat coś z tego będzie, ale na razie, to musimy szukać gdzie się da i kogo się da (z nadzieją że będzie się chciał u nas jakoś wypromować). Młodzi obecnie chcą szybko i dużo zarabiać, a prezentują co prezentują - oby któryś z tych egzotycznych jednak wypalił - a dodatkowo jak pisałem, fajna atrakcja w buraczanej lidze...

Młodynie | 2021-03-5 15:25

Szczutowski 2 bramka w 2 meczu w 1 lidze chyba coś on jednak potrafił ?

Vielitz44 | 2021-03-5 17:33

Cała grupa co odeszła do wyższych lig, u nas grała piach totalny, a teraz w pierwszych składach grają - u nas był sabotaż czy co...

Ziom_stal | 2021-03-5 19:35

Skoro się zamieni skład z lepszego na gorszy to raczej chodzi o kasę . Bo napewno nie stawiany na młodych chyba ze młodych z zagranicy zero jakiegoś planu a może ja go po prostu nie widzę. Widać w wywiadzie ze Jarek nie widzisz szans powalczyc o awans

Pjona_ziom | 2021-03-5 19:38

Po prostu Wołoszyn myśli że to jest tak jak w klubie B klasowym z którego przylazł do miasta i postanawia zmienić logo po prostu

Kamil | 2021-03-5 19:45

Kamil | 2021-03-5 19:47

Jednym słowem żenada. Tragedia to co się dzieje. Traktują nasz klub jakby to była jakaś amatorka rodem z klasy a. Informacje jakby dotyczyły garstki osób. Nawyki jak z akademii gdzie wynikami i tym co się dzieje interesuje sie garstka osób a nie kilka tysięcy jak Stalówka. Nie idzie to w dobrą stronę.

Młodynie | 2021-03-5 19:49

Chodzi o kasę ATS da troszkę więcej i mogą robić co chcą.I raczej za stery pociąga Wołoszyn a Czubat jest tylko prezesem na papierze widać że mają różne charaktery

Młodynie | 2021-03-5 19:52

Nie było potrzeby zmiany herbu jak coś to dodać ATS do nazwy za np 500 tyś na rundę

Młodynie | 2021-03-5 20:03

Jeśli kibice domagali się odejścia Soleckiego,który był o wiele bardziej ogarnięty od naszych wiejskich Czesiów to tym bardziej Czubat z Wołoszynem powinni polecieć.Koles co jeździł busem do Anglii plus podnóżek ministra co się na niczym nie zna.

Okulickiego | 2021-03-5 20:05

Nie no k...a .... !!! MŁODYNIE .... Co to k...a za stwierdzenia ??? Jakie ATS do nazwy ??? Widziałeś durniu aby jakikolwiek klub liczący się wpakowywał do swojej nazwy nazwę sponsora ??? O szanującym się klubie piszę a nie o szmatławcach. Co do herbu to jutro o 13 godz. można się dowiedziać bezpośrednio od tych pseudo zawodowców czyli prezesów SZKÓŁKI.Trzeba wręcz przyjść i domagać się wyjaśnień. Choć najchętniej to bym pogonił tą hołotę która z Klubu zrobiła szkółkę piłkarską a której tu k...a już jakiś czas temu pisałem .

Młodynie | 2021-03-5 20:08

Jest taki jednen klub w Ekstraklasie PGE FKS Stal Mielec albo Apklan Resovia Rzeszów w 1 lidze Bruk Bet Termalica Nieciecza

Okulickiego | 2021-03-5 20:18

Ja piszę o Klubach szanujących się , a nie o szmatławcach. Bruk Bet to właściciel Termaliki może sobie nazwać Klub jak chce. Pozostałe które wymieniłeś to dorobkowicze i polityczno-biznesowe układy. Wystarczy seria niepowodzeń i już po klubach.

Młodynie | 2021-03-5 21:34

Klub też zerwał ponoć współpracę z Maratonem nowe stroje są z Nike

Pjona_ziom | 2021-03-5 21:41

Nie zerwał współprace tylko zostawił długi w maratonie ...

Stan.aka | 2021-03-5 22:02

Śpiewak z bramką... samobójczą.

Młodynie | 2021-03-5 22:18

Z niego zawsze był słaby obrońca a dobry napastnik więc nie dziwmy się

Daro | 2021-03-6 08:49

Ktoś widział nasze nowe stroje od Nike ? Gramy w nich od dzisiaj, a nie było żadnej prezentacji strojów domowych czy wyjazdowych. Marketing na super poziomie widzę. Dziwi mnie trochę wybór Nike tak jak kiedyś Adidasa. Koszulki jakościowo bardzo dobre ale marketingowo, mniej ludzi kupi takie oryginalne meczówki bo cena pewnie około 300 zł. Z drugiej strony z takim "logiem" pewnie dużo ludzi i tak by się zastanowiło.

Dziwi mnie też fakt znany loga/herbu (w końcu nie wiem jak to coś nazwać) w sytuacji w której się znajdujemy. Mówi się o cięciu kosztów, a robi się taką niepotrzebną całkowicie rzecz w tym momencie. Przecież taki rebranding kosztuje. Zmiana grafik itp

Mnie się osobiście poprzedni herb jeszcze bardziej nie podobał od obecnego ale myślałem, że jak będzie w przyszłości jakakolwiek zmiana to tylko powrót do tradycyjnego herbu po dogadaniu się z ZKS Stal.

Prezes mówi coś o zmianie i nowym rozdziale. Panowie prezesi, tego tak się nie robi. Ja bym chciał widzieć zmianę w zarządzaniu, kontakcie z kibicami (mediach), a przede wszystkim w wynikach, a nie kosmetyka....

Młodynie | 2021-03-6 09:07

Okulickiego | 2021-03-6 09:23

Ja myślę że sprawa herbu to głębszy temat o którym prezesy boją się wypowiadać. Chodzi raczej o konflikt na lini PSA - ZKS i wszystko co z tym związane czyli posługiwanie się w sferze publicznej organizacyjnej ale i finansowej nie do końca swoim pomysłem. Akademia piłkarska (prezesów PSA) - szkolenie ZKS....itp. Co do reszty to tak jak DARO napisał. Zmiana w zarządzaniu, nieustanne poszukiwanie środków finansowych , Kontakt z KIBICAMI....!!!! I wyniki sportowe !!!!

Jacek22 | 2021-03-6 09:52

Ciekawe co pokaze ten Kolumbijczyk w ataku, on moze byc dobry. Francuz tak samo, nie wiem czemu takie narzekania sa na transfery, przyszlo paru fajnych graczy i kadra wydaje sie mocna. Dawniej nie było ani Kolumbijczyka ani Francuza, co jak co ale oni w pilke grac potrafia. Sadze ze dzis spokojnie Avie pokonaja, moze jednak dogonia Wisłę, 20 spotkan jeszcze i wszystko jest mozliwe.

Młodynie | 2021-03-6 09:56

Kolubijczyk nie jest zgłoszony do 3 ligi tylko do 4 Francuz raczej nic nie potrafi i nie są to wzmocnienia do 1 składu

Młodynie | 2021-03-6 10:01

Dla porównania Radzyń sprowadził Białorusina z Brześcia 115 występów na poziomie Ekstraklasy tego kraju czy Ostrowiec Azera.

Filip kacper k. | 2021-03-6 11:12

Smrody wyjda dzis na mecz z Lewartem 8 mlodziezowcami, srednia wieku 11stki to 20,18

Młodynie | 2021-03-6 11:29

I mają szanse na spadek . Słaby trener plus przedszkole a może spaść więcej zespołów w tym sezonie

Filip kacper k. | 2021-03-6 11:32

albo bardziej zrobic selekcje mlodziezowcow pod przyszly sezon, wzmocnic sie 4,5 solidbymi ligowcami i bic wszystkich w przyszlym sezonie.

Ziom_stal | 2021-03-6 13:36

Jak gra wyglada ? Nie bardzo mogę oglądać

Miecio | 2021-03-6 13:40

Mlodynie pisal cos o transmisji radiowej na radio4miasta - ma ktos link?

Pjona_ziom | 2021-03-6 13:54

Pierwsza połowa wyrównana.
Na początku trochę przycisnęliśmy i bramkę strzelił Piechniak ale gol nie uznany, później z 20 min przewagi gości którzy stworzyli kilka sytuacji i mieli kilka rzutów wolnych raczej bo błędach naszych w obronie. Ostatnie 15 min to przewaga Stalówki i były trzy sytuacje min Piechniak strzelił mocno ale w bramkarza Jopek obok bramki i jeszcze ktoś obok słupka. Sędzia chyba jest oślepiony przez słońce bo nie wie co gwizdać.

Młodynie | 2021-03-6 14:37

Tomek Płonka i 1 do 0

Filip kacper k. | 2021-03-6 14:57

5 zwyciestwo Jarka z rzedu. Gdyvy 1.5 roku temu wzięli jego na trenera a nie cudaka z sieniawy to dzis bylibysmy w gornej polowie 2 ligi

Misio | 2021-03-6 15:10

Jak już gdybamy, to gdyby Wtorek nie zawalił startu w poprzednim sezonie, to dziś "cudaka z Sieniawy" nosilibyśmy na rękach i walczyli o awans do 1 ligi.

Sciemaa | 2021-03-6 15:13

Gdyby babcia....

Kamilosss | 2021-03-6 15:31

mecz przeciętny, najważniejsze 3 punkty.

Piechniak za wysokie progi, cieszy gol Płonki, bo nikogo innego na atak nie mamy.


Drobot większą część meczu niewidoczny,, potem coś poszarpał. Mistrzyk bez błysku, Wiktoruk aktywny, dobra technika, gorzej z podejmowaniem decyzji.

Jaszczur | 2021-03-6 15:41

Awia to bardzo dobra druzyna , wygrana szczesliwa . Tak bedzie wyglądał kazdy mecz ,druzyna przeciwna bedzie bronic 10 zawodnikami a gra w ataku pozycyjnym bedzie nie zawsze ładna . Dzis najlepszy w Stali ; Siudak , Mistrzyk , oraz Płonka

Ziom_stal | 2021-03-6 15:46

Puławy na YouTube są czemu tam grają na normalnym my na sztucznym ? Ważne ze wygraliśmy Avia jest średnim rywalem jednym rywalem sa dla nas Puławy . Szczerze to nic nie cieszy poza wygrana. Słuchajcie Drobot był na tym poziomie i nie przez przypadek wrócił do 4 ligi. Piechniak słabo ale jak trener na poprzednim wywiadzie powiedział ze szukali innego napastnika a jest on

Kamil | 2021-03-6 16:01

Misio
"Cudak z Sieniawy" miał po rundzie jesiennej straty 2 punkty do utrzymania a zakończyliśmy że strata 1 punktu a graliśmy 11 meczów u siebie. Niestety ale miał wszystko żeby ogarnąć utrzymanie ale tego nie uczynił. Więc nie rzucajmy wszystkiego na Wtorka bo on przyjemniej miał jaja i wiedział kiedy odejść

Ziom_stal | 2021-03-6 16:13

Dobra a z kim mocnym graliśmy za Jarka ? No bez jaj fartowne zwycięstwa z Radzyniem Podhalem czy dzisiaj Avia. Cieszmy się z wygranej bo o to chodzi a nie wspominamy o Szydelce to nie tylko jego wina ze ten sezon jest stracony

Młodynie | 2021-03-6 16:18

Potrzebny latem napastnik.Dziubińsk i nie chciał przyjść to teraz sobie pogra pół roku w 4 lidze

Stallzks | 2021-03-6 16:48

Ziomstal na mecze nie chodzisz a tu się udzielasz najwięcej. Jarek zrobił serie 5 zwycięstw w bodajże 7 meczach odkąd prowadzi drużynę, analogicznie Szydełko maksymalna jego seria wygranych to 3 mecze w przeciągu 40 spotkań?

Ziom_stal | 2021-03-6 17:01

Skąd wiesz ze nie chodzę ? Dzisiaj pierwszej połowy nie widziałem. Sorry z tamtym składem wiemy ze mocniejszym to jak można przegrać z Radzyniem czy Podhalem , przegraliśmy z Sieniawa z rywalem na naszym poziomie a tydzień wcześniej z lepsza drużyna czyli z Wisła. To nie trener gra tylko zawodnicy i taka jest prawda. Zobaczymy mecze z mocnymi rywalami. Porównujemy tylko trenerów a bez materiału nie ma o czym mówić. Gdyby nie Fidziukiewicz to byłby dramat a teraz zobaczymy kto będzie strzelał te bramki mam nadzieje ze Płonka jak dzisiaj.

Stallzks | 2021-03-6 17:17

Bo piszesz tutaj gdzie możesz znaleźć mecz w internecie, o tym że Avia to średniak, a ja Ci odpowiadam że to bardzo dobrze poukładana drużyna stąd jej miejsce w tabeli to nie przypadek i nie narzekam że w Puławach grali na głównej a u nas na sztucznej skoro i tak nie przybyłeś wspierać drużyny

Ziom_stal | 2021-03-6 17:34

Kolega cały dzień jestem w trasie dlatego nie byłem na meczu jak dojechałem odpaliłem druga polowe i potem Puławy na youtubie. I się zdziwiłem ze w Stalowej gramy na sztuczny a na jakieś wsi grają na normalnej płycie . Świdnik to bardzo dobra drużyna .... może w siatkówkę

Stallzks | 2021-03-6 17:37

Widać że nie byłeś na meczu.

Brawo stal! | 2021-03-7 00:52

Zabawni jestescie panowie, Szydelke rozliczacie za mecze przeciwko druzynom 2 ligowym, a Wieprzecia za mecze z druzynami z 3 ligi.
Plus do tego w poprzednim sezonie stal sie ewenement i po raz pierwszy druzyna z taka iloscia punktow jak my spadla.
Dodatkowo, mowienie o graniu u siebie (za Szydelki) tak jak to mialo miejsce w przeszlosci, nie ma sensu gdyz nikt nigdy "u siebie" nie gral przy pustych trybunach jak za Szydelki.
Wrzuccie na luz gdyz Szydelko da sobie rade, a wam gul pozostanie bez powodu na lata.

Filip kacper k. | 2021-03-7 07:43

Co do Szydelki to przegral wszystkie kluczowe mecze w 2 lidzie a w 3 pokazał juz pełnie klasy.Spadl-trzeba bylo go od razu pogonic. Ale rzep przyczail sie kasy, bo nowaczek nierozumny taki kontrakt podpisal

Misio | 2021-03-7 09:19

Brawo Stal! To jest dokładnie tak jak ja myślę!

Ziom_stal | 2021-03-7 10:57

Liczy się to co jest. To nie tylko wina Szydełki ze jest jak jest. Ja mam nadzieje ze utrzyma Hutnik w 2 lidze słuchajcie zawsze nam będzie lżej w przyszłym roku

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola
2021-05-09, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 31 24-5-2 77
2 Sokół Sieniawa 32 18-8-6 62
3 Podhale Nowy Targ 31 17-7-7 58
4 Stal Stalowa Wola 31 18-3-10 57
5 Avia Świdnik 31 14-9-8 51
6 Chełmianka Chełm 31 15-6-10 51
7 KSZO Ostrowiec Św 30 15-3-12 48
8 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
9 ŁKS Łagów 32 13-8-11 47
10 Wisła Sandomierz 32 13-8-11 47
11 Wisłoka Dębica 31 12-10-9 46
12 Wólczanka W. Pełkińska 30 13-5-12 44
13 Podlasie Biała Podlaska 31 12-5-14 41
14 Lewart Lubartów 31 9-12-10 39
15 Cracovia II 32 10-8-14 38
16 Stal Kraśnik 31 8-10-13 34
17 Orlęta Radzyń Podlaski 32 10-4-18 34
18 KS Wiązownica 31 8-6-17 30
19 Korona II Kielce 30 9-2-19 29
20 Jutrzenka Giebułtów 30 5-6-19 21
21 Hetman Zamość 31 1-5-25 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-09 Wisła Sandomierz - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2451) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1239)
» Filip kacper k. (1135) » Kamil (831)
» Fanatyk38 (797) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Misio (497)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 47 790 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 26 012 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 129 270 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 058 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02243