Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zwycięstwo!!!

Zwycięstwo!!!
Na inaugurację rundy wiosennej STALÓWKA wygrała z Avią Świdnik 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w drugiej połowie Tomasz Płonka . Mecz rozegrano na sztucznym boisku przy Hutniczej. Zbieramy się w ok 100 osób i oglądamy na żywo zza ogrodzenia . Wspiera nas 5 fanów Dynama Brześć. Jest również sporo normalnych ludzi. Wieszamy transparent "Otwierać stadiony" i prowadzimy rwany doping. Nie obyło się bez pozdrowień dla premiera. Cieszy zwycięstwo w pierwszym meczu. W przerwie składamy życzenia i śpiewamy gromkie 100 lat " Balonowi" , który obchodził 18 urodziny ;). Hej STAL!!! Gratulacje również dla Stali Rzeszów i Jastrzębia. Obie ekipy wygrały swoje spotkania.

Komentarze (135)

Stalowiak1938 | 2021-03-6 16:40

Krytykanci Płonki mogą teraz ładnie go pochwalić czas start. Gratulacje dla drużyny za zwycięstwo.

Pawel-papas | 2021-03-6 18:18

Ciężko wywalczone zwycięstwo. Brawo za walkę.

Młodynie | 2021-03-6 19:07

Mikołaj rzeczywiście może utrzymać Hutnika

Raul | 2021-03-6 19:18

Taaaa , tak jak I NAS utrzymal w poprzednim sezonie, a w obecnym mial awansowac ......

Ziom_stal | 2021-03-6 19:25

Z Katowicami wygrał w Katowicach. Tak patrząc po występach naszych byłych zawodników to może faktycznie u nas coś nie grało. Dla nas lepiej żeby Hutnik się utrzymał patrząc pod katem przyszłego sezonu wiec trzeba in kibicować

Młodynie | 2021-03-6 22:14

Zdrowy Tomek jeszcze może sporo dać tylko musi być zdrowy

Onstw19 | 2021-03-6 22:35

siema kiedy nastepny mecz u siebie ?

Młodynie | 2021-03-7 08:11

20 z KSZO

Vielitz44 | 2021-03-7 10:24

Po urywkach to sporo strzałów z dystansu i to ładnych, dobrze.
Wszyscy mówią, że Siudak bdb, to teraz go na ławkę, bo zwykle po dobrym meczu robił babola :)

Pawel-papas | 2021-03-7 12:53

Siudak na - 5. Mały minusik za czasami zbyt wolne wprowadzanie piłki do gry. Poza tym fajnie się prezentował. Oby tak dalej.

Młodynie | 2021-03-7 14:27

Ciekawym napastnikiem jest jeszcze Rop z Wiązownicy jego powinni wziąść za Piechniaka latem

Ziom_stal | 2021-03-7 15:00

Widzieliście Sieniawę ? Legancko grają również

Misio | 2021-03-7 16:20

Wisłoka zadziwia. Wysokie zwycięstwa z Siarką i Wisłą Sandomierz.

Filip kacper k. | 2021-03-7 16:32

Sandomierz ma budżet 250 tys. na cały rok. to chyba aktualnie najsłabsza drużyna w lidze

Młodynie | 2021-03-7 16:35

Jeden z działaczy Wisłoki twierdzi iż na wszystkie sekcje dostają 300 tyś od miasta więc tez raczej tam nie ma wielkich pieniędzy

Ziom_stal | 2021-03-7 17:14

Sandomierz gdyby nie pierwsza runda spadłby Z ligi. Chyba mieli nawet więcej zmian w drużynie my w przerwie.

Stalowiak1938 | 2021-03-7 20:50

Pytanie z innej beczki. Czy Akademia Piłkarska prezesów Czubata i Wołoszyna jest podpięta pod PSA? Czy Akademia i ZKS się połączyły czy to dwa odrębne ciały. Jeżeli ktoś może to "rozrysować" jak to wygląda w Stalowej Woli to poproszę

Pawel-papas | 2021-03-8 09:05

Ciekawy komentarz Borysa pod artykułem na stalowym mieście.

Pawel-papas | 2021-03-8 09:06

Cytuję Borysa "Było wielkie halo kibiców z nowym herbem lub jak mówił prezes Czubat w wywiadzie logo. Temat jakoś ucichł. Warto chyba wrócić do sprawy. Tak samo warto poznać odpowiedź na pytanie dlaczego Akademia Piłkarska Stalowa Wola (twór Czubata i Wołoszyna) posługuje się na facebooku oraz drzwiach do szatni trenerów nazwą: Akademia Piłkarska Stal Stalowa Wola. Odnoszę wrażenie, że stworzyli sobie z naszego Klubu swój prywatny folwark. Niestety, z przykrością stwierdzan, że nie tędy droga".

Kamil | 2021-03-8 09:52

Akademia i PSA podpisali umowę jeszcze za Nowaka. Powstała wtedy AP SSW

Cisse | 2021-03-9 10:42

ZKS Stal jako wychowawca młodzieży od lat chluby nie przynosi, więc raczej powinniśmy się cieszyć, że chociaż AP Stal trzyma wysoki poziom i ta nazwa nie kojarzy się z chłopcami do bicia.
AP i ZKS szkolą dzieci do lat 13, a później przejmuje je pod skrzydła P.S.A.

Kamil | 2021-03-9 12:48

Później to Ci najbardziej utalentowani idą do SMS w Rzeszowie czy Mielcu

Cisse | 2021-03-9 13:24

Serio, z których roczników? Ile było takich przypadków w ostatnich dwóch czy trzech latach?

Młodynie | 2021-03-9 14:15

Ostatnio był taki przykład Wesley Omuru , od małego w naszych akademiach a wywalczył CLJ ze Stalą Rzeszów

Cisse | 2021-03-9 14:44

No i jeden przypadek. Chłopak się wyróżniał w slabym roczniku, to wyjdzie mu na dobre, może wróci. Swoją drogą roczniki 2003-2005 bardzo zaniedbano. Wiadomo, że chłopaki będą odchodzić do Rzeszowa, bo większe miasto, lepsze perspektywy.
Ale to jednostki, mamy mnóstwo utalentowanej młodzieży i trzeba o nią dbać i nie dopuszczać żeby marnować kolejne roczniki.
Twierdzenie, że wszyscy bardziej utalentowani odchodzą jest krzywdzące.

Stan.aka | 2021-03-9 15:07

CISSE
"Twierdzenie, że wszyscy bardziej utalentowani odchodzą jest krzywdzące."

Na samym początku sam krzywdzisz stwierdzeniem o słabym roczniku a później mówisz o utalentowanej młodzieży i, że trzeba o nią dbać.
Pomyśl sobie, że ta młodzież na pewno czyta te czy inne komentarze i zadbaj o pozytywny przekaz i dbanie o nią, a nie ciśniesz nawet na stalowowolską młodzież.

Cisse | 2021-03-9 15:26

Stwierdzenia "słabszy rocznik" użyłem w kontekście wyników i chaosu organizacyjnego, a nie utalentowania chłopaków. I to żalem, bo jest tam wielu fajnych zawodników.
Co nie zmienia faktu, że sam talent się nie zawsze obroni i potencjał wielu jest marnowany.

Mariuszstalowa | 2021-03-10 05:44

Bez obrazy ale napisze moje przemyslenia.

Pare lat temu nasz klub byl kierowany przez przedstawicieli kibicow. Bylo biednie , skromnie ale stabilnie . Gralismy w wyzszych ligach. Dzieki prezydentowi Stalowej Woli mamy piekny wlasny stadion za co wielkie uznanie. Pan prezydent powinnien pamietac tez , ze wspolpraca idzie w obie strony - my pomagamy mu wygrywac , a on strara sie odbudowac klub. Problem jaki zaistnial jest taki , ze po latach do naszego klubu zaczeli naplywac ludzie , ktorzy nie maja pasji pilki noznej , a bardziej aspiracje polityczne co udowodnil zeszly sezon. Chce pokazac , ze nawet na tej stronie sporo komentarzy jest umieszczanych nie przez kibicow , a jakis politycznych pacholkow i to niezaleznie od partii. Mowilem dawno , ze spadek do 3 ligii moze nas kosztowac pare lat siedzenia w tej buraczanej lidze. Mam nadzieje, ze to kibice Stalowki znow beda miec decydujacy wplyw na klub.

Młodynie | 2021-03-10 10:00

Może z Siudaka jeszcze da się zrobić bramkarza

Jacek22 | 2021-03-10 14:40

Maciej Siudak najlepszym zawodnikiem Stali ostatnio wybrany do kolejki, a niektorzy chcieli go wyrzucac

Cdncdn | 2021-03-10 15:16

Nadal uważam ze to jest słabiutki bramkarz.Nie na 3 lige.I ślepej kurze ......

Adams | 2021-03-10 15:37

Czasami każdemu się trafi bardzo dobry dzień gdzie prawie wszystko wychodzi ...zobaczymy w następnych meczach co będzie pokazywał ...jeśli potwierdzi nie było to ,efektem przypadku może bardziej mu zaufam bo jak narazie z tym ciężko - za dużo popełnił głupich błędów

Młodynie | 2021-03-10 16:40

Możliwe iż Podlasie przeprowadzi darmową transmisję z sobotniego meczu

Pjona_ziom | 2021-03-10 19:33

A ja powiem tak gdyby ten zarząd był wporzo to robiłby jakieś ruchy dla kibiców np udostepniliby transmisje dla karnetowiczow ale czego tu wymagać od ....

Cdncdn | 2021-03-10 22:31

Transmisja bedzie za darmo na YouTube jak zawsze z Bialej Podlaskiej.

Maniek | 2021-03-11 16:44

W Stalowej tez powinna byc darmowa relacja na yt, albo na tvcom tyle ze za darmo. A gdy awansuje to wtedy płatna. 15 zl placic za 4 lige? Troche przesada. Ale Kudłaty nie da chyba popuscic.

Pawel-papas | 2021-03-12 07:42

Podsumowując powyższe komentarze.
Do Kami, który napisał :"Akademia i PSA podpisali umowę jeszcze za Nowaka. Powstała wtedy AP SSW".
W przyszłym tygodniu rozwinę ten temat. Powinna wywiązać się ciekawa dyskusja.
Maćkowi Siudakowi trzeba dać nasze wsparcie. Chłopak ma potencjał, musi popracować nad mentalem.
Co do darmowych transmisji. Każdy chciałby mieć wszystko za free ale tak się nie da.

Stalowiak1938 | 2021-03-12 10:32

PAWEL-PAPAS - WOŁOSZYN? CZY CZUBAT?

Pawel-papas | 2021-03-12 12:25

Do Stalowiak1938: Nie, nie. Zresztą to co napiszę w przyszłym tygodniu rozwieje te wątpliwości.

Adams | 2021-03-12 14:02

Nawiązując do jutrzejszego meczu- oficjalnie potwierdzono darmową transmisje live na yt

Adams | 2021-03-12 14:08

Bardzo możliwe realizacja transmisji będzie w dobrej jakości

Młodynie | 2021-03-12 14:42

Z koszulkami też przesadzili, niby brak pieniędzy a tutaj wydajemy na zbędnę rzeczy

Pawel-papas | 2021-03-12 15:38

Kto biednemu zabroni bogato żyć....

Młodynie | 2021-03-12 19:24

Śpiewak z ważna bramka

Vielitz44 | 2021-03-12 20:47

Miło było usłyszeć jak wchodził - wychowanek Stali STW :) Oby w końcu jakiś nasz akcent w eklapie, oby też kiedyś do nas wrócił (jak będzie po co wracać...).

Filip kacper k. | 2021-03-12 20:51

Co do herbu, to afera jest troche smieszna:

Herb z czerwonymi napisami z lat 80-90, za korym kazdy tak placze to herb ZKS STAL do ktorego jedyne prawo ma Stowarzyszenie "ZKS STAL". darmozjady z prezesem nierobem Kaczmarskim na czele.
Odkąd powstał nowy podmiot PSA musiał powstać nowy herb.
Wiec cala afera jest gownoburza.
Czemu nikt nie domaga sie przywrocenia herbu sprzed wojny? Notabene troche podobny do Stali Sanok. Przeciez to jest prawdziwa tradycja.

Okulickiego | 2021-03-12 21:35

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o KASĘ !!!. Jak by nie patrzył to chcąc nie chcąc istnieje taki podmiot jak ZKS i to ten podmiot robi robotę pod siebie Ma herb bo jest heheheheh za takiego się uważa że ma herb i z racji tej uzurpuje sobie characz w postaci jakiejś dotacji z UM. . Polityka... ale ZKS głównie oparty na dotacjach z ministerstwa oświaty leży i kwiczy.Pod każdym względem. Znalazł lukę i ogromnie pnie się do władzy ...sorry pnie się o kasę .Co by nie patrzył na obecną chwilę stoi na straży wszelkich herbów i myśli żetylko ŁON MA WYŁĄCZNOŚĆ. Otóż NIE ....!!! herb był zmieniany w historii wiele razy. Oczywiście pozostawał pewien motyw NIE ZMIENNY i aż dziw bierze że ktoś wcześniej tej fanaberii nie zablokował. Reasumując nie dogadali się .... ale być może to dobrze bo po co dodatkowe zobowiązania . Jest Akademia piłkarska Czubata i Wołoszyna i prezydent główny udziałowiec spółki PSA problem jest inny .... Otórz ci panowie rekomendowani od prezydenta i opłacani przez prezydenta zamienili NASZĄ STALÓWKĘ W akadenię piłkarską I SWOJĘ BYCIE UZALEŻNIAJĄ OD DOTACJI Z UM..... a to oznacza towarzystwo wzajemnej adoracji . Folwark dla Czubata i Wołoszyna. pod patronatem i finansami Nadbereżnego ....

Młodynie | 2021-03-12 21:37

Śpiewak nawet się wyrobił z dryblingiem widać że chłopak szybko się uczy. Jest młody . Lewandowski w wieku 20 lat trafił do Lecha

Lubelak | 2021-03-13 09:40

Nicke | 2021-03-13 13:35

Knurovsky w bramce, skąd ta zmiana?

Pjona_ziom | 2021-03-13 13:36

Siudak nie gra bo jakaś kontuzja. Ciekawie będzie zobaczyć nowego bramkarza. Szifer gra z urazem, słabo z młodzieżowcami.

Kamilosss | 2021-03-13 14:23

Dlaczego gramy bez napastnika?

Adams | 2021-03-13 14:25

Po 20 minutach nie jest dobrze nie dość przegrywami do tego słabo wygląda gra ... ciężko bedzię o wygraną pisząc prawde remis byłby dobrym wynikiem

Filip kacper k. | 2021-03-13 14:26

czemu napastnik nie dostał praktycznie ani jednego rozsadnego podania? a taka mialabyc pomoc mocna, zjadac ta lige...

Adams | 2021-03-13 14:27

Co do napastnika uważam Tomek Płonka byłby grożniejszy w ataku od Kacperka który nie wykorzystał prawie 100% sytuacji

Młodynie | 2021-03-13 14:28

Sytuacja sprzed chwili Piechniak odpuszcza piłki które spokojnie Tomek by dogonił

Adams | 2021-03-13 14:34

Potwierdzają się moje dawne słowa o Kacprze w kolejnym meczu udowadnia nie zasługuje na pierwszy skład - raczej nadaje sie jako zmiennik

Pjona_ziom | 2021-03-13 14:39

Szewcu jak nawiguje naszych kibiców przez telefon hehe. Niedługo dojadą

Azure | 2021-03-13 14:42

Słabiutko to wygląda, a ten napastnik to non stop na spalonym, czy on rozumie na czym polega spalony??

Pjona_ziom | 2021-03-13 14:44

Kacperek jest zbyt wolny po prostu i cały czas spalony.

Młodynie | 2021-03-13 14:46

Kacperek to wygląda jak po kilku piwach i pizzach coś jak Łetocha

Azure | 2021-03-13 14:47

Zgoda Pjona, chciałem ironicznie napisać, bo koleś stoi w miejscu i jest wolny jest ketchup

Adams | 2021-03-13 14:48

Poprostu dla Kacperka 3 liga za wysokie progi ... to nie jego poziom a ci co uważali go za wzmocnienie chyba sie nie znają na realiach piłki nożnej

Azure | 2021-03-13 14:50

Panowie, nie lubię narzekać, ale nie ma napastnika, słaba obrona, bramkarza nie znam.. jedynie pomoc w miarę ogarnia, ten koleś w blond włosach się wyróżnia w pomocy. Niemniej, nie ma szans na nic w tym sezonie. Jest to przykre bo kibicuje Stalówce prawie trzy dekady.

Azure | 2021-03-13 14:52

Moze za wysoki poziom dla niego, ale niech chociaż biega a stoi w miejscu tak jakby sił nie miał.. on to chyba mlody chlopak jeszcze co?

Adams | 2021-03-13 14:58

Ewidentnie jest do zmiany najpóżniej przed 60 minutą aby Tomek Plonka miał więcej czasu na pokazanie że dla niego jest pierwszy skład

Młodynie | 2021-03-13 14:58

Idealnie ko określił spiker przed meczem Kacper Piechniak znany głownie z tego , że jest synem Piotra Piechniaka

Azure | 2021-03-13 15:00

To można pociągnąć ironię dalej i zapytać kim jest Piotr Piechniak?

Filip kacper k. | 2021-03-13 15:04

zgasilo? brawo Kacper !!!

Młodynie | 2021-03-13 15:04

No zgasiło

Azure | 2021-03-13 15:04

Zajebiście gra pomoc naprawdę.. kto strzelił gola? ten nasz ketchup? :)

Adams | 2021-03-13 15:06

Kacperek z bramką tą sytuacje musiał wykorzystać

Wojtas93 | 2021-03-13 15:07

Napastnik jest rozliczany z goli strzelił więc nie ma co gadać brawo i dawać drugą

Vielitz44 | 2021-03-13 15:08

No dobrze gra pomoc, wybitnie Drobot, Kacper miał cudne podanie i musiał to wykorzystać i wykorzystał, super, to się liczy. Przewaga nasza to widać, trzeba to udokumentować.

Wojtas93 | 2021-03-13 15:08

Martwi tylko pech z stuprocentowych akcjach drugą akcja co dobijają i jakims cudem bramkarz to broni

Azure | 2021-03-13 15:08

Moze i jest rozliczany z goli, ale nie oznacza to ze wciąż psuje gre pomocnikom, a w pierwszej polowie byl non stop na spalonym co jest mega flustrujące.

Młodynie | 2021-03-13 15:10

No to teraz cała nadzieja w Płonce

Vielitz44 | 2021-03-13 15:10

Ma sa kra...

Wojtas93 | 2021-03-13 15:12

Nasi dalej myślą że w trzeciej lidze się każdy położy przed wielką Stała Stalowa Wola;) ci ludzie cały tydzień myślą o meczu z nami a stalówka myśli że to kolejna wioska do puknięcia i tu jest problem Puławy się wpieprzaja w przeciwnika jadą na trzy zero o wtedy można sobie podawać

Vielitz44 | 2021-03-13 15:27

Mizernie to wygląda strasznie - brak jakości, brak szybkości, brak agresji - środek III ligi. Już chyba spokojnie można sobie darować bajki o awansie.

Filip kacper k. | 2021-03-13 15:30

smieszne bylo jak niektorzy pisali o awansie.
a najsmieszniejsze ze druyzna jest mocniejsza z potencjalem na 1 lige (nie 2, tylko 1)

Młodynie | 2021-03-13 15:33

To akurat mówił sam Wołoszyn

Filip kacper k. | 2021-03-13 15:34

Plonka to jest jakas tragedia - Mietek lepiej biega

Kamilosss | 2021-03-13 15:37

Mniejsza niż Piechniak.

Stallzks | 2021-03-13 15:40

X2 szifera.. pierwsza na konia wrzuca mistrzyka idzie kontra, drugą faluje głupio pod polem karnym z czego bramka pada..

Wojtas93 | 2021-03-13 15:41

Kolejny mecz wstydu ale wywalone jaja ważne że kasa się zgadza ;)

Filip kacper k. | 2021-03-13 15:43

Plonka pierwszy sprint w meczu. predkosc cos miedzy złowiem a slimakiem

Wojtas93 | 2021-03-13 15:50

Takie mecze się wygrywa wola walki jaki by skład nie był jaki nie trener jak piłkarze jaj nie mają to ich nie będą mieć ;) jaj zero wstydu zero to z czego wy wyniki chcecie jak tam każdy ma wyje...banko. kiedyś człowiek żył w bajce że piłkarze mają wolę walki klasę honor nic bardziej mylnego i nie zwalajcie tu na kadre bo Podlasie pewnie ma polowe składu pracująca poza piłka rozumiem przegrać z Wisłą Puławy tak można zwalić na umiejętności ale nie w taki sposób ehh można było kopac piłkę ciamajda byc ale trójkę czy piątke zarobić ;) trzeba się obudzić ;) brawo dla Podlasia za walkę i pokazanie jak się walczy walnijcie sobie piwko po meczu zasłużyliście ;)

Kamilosss | 2021-03-13 15:51

Jak pisałem okienko transferowe kolejny raz nieudane. Brak ściągniętego napastnika na poziomie, obrońcy czy skrzydłowego. Na bramce też cudów nie ma. Takich wyników będzie więcej.

Kamil | 2021-03-13 15:52

I właśnie skończył się dla nas sezon.

Wojtas93 | 2021-03-13 15:52

W sobotę targ jest proponuje przed następnym meczem pojechać jaja sobie kupić ;)

Ziom_stal | 2021-03-13 15:53

No to po temacie awansu. Nawet jak jutro rezerwy Korony wzmocnią 1 ligowcy :/

Młodynie | 2021-03-13 15:53

Ciekawe czy Czubat zareaguję np karą finansową albo karnymi treningami . Mówił w Sztafecie o klubie Kokosa to może taka forma motywacji się by sprawdziła

Filip kacper k. | 2021-03-13 15:54

wymordowali z fuksem mecz z Avia, teraz jak najbardziej zasluzona wygrana Podlasia- powinno byc duzo wycej

Nicke | 2021-03-13 15:54

Pisałem przed sezonem żeby się nie łudzić co do awansu to słyszałem: pesymista, odrobimy...

Jw27 | 2021-03-13 15:59

Studenci z AWFu zabiegali ich. Dobrze ustawieni silni solidni. Nasi po obwodzie i wrzuta OT co dziś widziałem. To jest właśnie piłka. Gratki dla tego ich motywatora-trenera:g łowa do góry...kryjemy...wy bij...długa!! I to wystarczyło dziś na naszą Stalówke.

Azure | 2021-03-13 16:12

Żal patrzeć na to co się stało z tym klubem, gdzie jest Stalówka dzisiaj. Poziom Sokoła Nisko z całym szacunkiem. Przykro pisać, ale nie ma szans na awans. Jedynym światełkiem w tunelu to jest gra pomocy, ale nie ma napastników nie ma obrony, nie ma bramkarza..przykro Panowie się robi patrząc na dzisiejszą grę.

Młodynie | 2021-03-13 16:14

Pomoc to Wiktoruk i Mroziński , którzy pewnie odejdą po sezonie do wyższej ligi

Ziom_stal | 2021-03-13 16:30

Brak napastnika , Drobot może jest i szybki ale mało co wnosi. Skład dużo słabszy niż był. Gdzie ten Conde ? Po co my takich ludzi nasciagalismy z całej Polski .... Puławy jak jutro wygrają to możemy grać młodymi i budować skład na przyszły rok

Pjona_ziom | 2021-03-13 16:43

Ja wam napiszę po co ich ściągali. Agentem tych nowych zawodników jest jedną i tą samą osobą która kiedyś była związana z naszym klubem i teraz bawi się w menadżera.
Jak pisałem w przerwie że ludziom na stołkach pasuje ta liga i będą nam mydlić oczy to się smialiscie że mamy szansę na awans. Smutne to ale cel zarządu jest taki żeby jaknajwiecej do swych kieszeni i pandemia temu sprzyja... Chcą grać kilka najbliższych lat w tych buraczanych ligach aż kibice zapomną że możemy grać wyżej.

Azure | 2021-03-13 17:03

To najlepiej rozpieprzyc to całe towarzystwo i zaczac od nowa.. przecież gorzej już nie może być.. dziwię się, ze po meczu z Siedlcami tego nie zrobiono.. akurat byłem na tym meczu i widziałem flustrację publiki.. nie ma co się łudzić, ale awansu nie będzie nie tylko w obecnym sezonie.. trzeba zmienić podejście i nie myśleć o awansie tylko o budowie od podstaw aby zbudować kiedyś jedenastkę, która wyciągnie klub z tego bagna.

Młodynie | 2021-03-13 17:23

Bez reakcji będzie jeszcze gorzej.Znajomości biorą niestety góre ważne że kasa na koncie prezesów i zawodników się zgadza.Ok mogą brać ale tylko za wygrane mecze.Z miesięcznych pensji Wołoszyna i Czubata spokojnie można opłacić solidnego napastnika

Młodynie | 2021-03-13 17:24

Pietluch chodząc do pracy pokazuje im gdzie jest ich miejsce

Ziom_stal | 2021-03-13 18:12

Dramat.... przegrać z drużyna która broni się przed spadkiem na 4 poziomie rozgrywkowym..... czuje się jak w jakims koszmarze to się nie dzieje ..... sezon w plecy mam nadzieje ze w przyszłym roku powalczymy żeby Hutnik nie spadł ... Motor tez lata siedział w tej lidze i ich wcisnęli na siłe. Nadzieja ze Puławy jutro nie wygrają o karta się odwróci i przeciągu 3-4 kolejek

Jaszczur | 2021-03-13 18:13

Stalowka nie grala zle tylko bledy zawodnikow i po meczu . Pierwsza bramka to strata piłki przez Mistrzyka , Szifer rozklepany i brak stoperow przed bramką i pada gol. Druga bramka to zaspał Siudak . Wieprzec chyba tez był nie obecny na meczu bo po 45 min powinni zejsc z boiska Mistrzyk i Szifer . I pytanie do prezesa dlaczego Stal wypożyczyła stroje z Siarki?

Stalowiak68 | 2021-03-13 18:17

Nie ma co marzyć o awansie ale tu nas jest twraz taka samowolka że tak jak Fabianowski z Nowakiem tak teraz Woloszyn z Czubatem tylko kręcą bo nie mają pojęcia o tym co robią. Jak mówiłem że będziecie tęsknić za Zającem i Szymańskim to się paru oburzało, a prawda taka ze wtedy nie było nic, ani pieniędzy, ani stadionu i do tego Żak z oszczędności wymyślił granie o kasę z pro junior. Ale mieliśmy drugą ligę i wolę walczyć o utrzymanie w 2 lidze niż o pietruszkę w 3 lidze.I do tego jeszcze 6 obcokrajowców.ktory xh memagerem jest Jan Cios były zawodnik Stali. Ktoś mi powie o co tu chodzi? Bo jak dla mnie to w kolejnym meczu powinni ogrywać już młodzieżowców a nie murzynów. A Nadbereżny siedzi i zaciera rączki.

Pjona_ziom | 2021-03-13 18:33

JASZCZUR ale jedno ale ... Siudak w tym meczu nie stał w bramce.

Filip kacper k. | 2021-03-13 18:42

chodzilo mu o Szifera- najslabszy punkt dzis

Pjona_ziom | 2021-03-13 18:57

Pisałem przed meczem że gra z kontuzją Filip Szifer i z racji tego że ubogo z młodzieżowcami na dzień dzisiejszy Jaro postanowił go wystawić. Fakt był wolniejszy i mniej zdecydowany Szifer dziś ale pomijając to że grał z kontuzją kolana to Jaro go wystawia na nie jego pozycji to jest lewej obronie.
W.tym meczu nasi nie grali złego meczu. Pierwsza bramka to szynka kontra a druga to błąd w ustawieniu. Ogólnie to mieliśmy więcej sytuacji w tym meczu i prowadziliśmy grę. Po pierwsze to nie mamy napastnika a po drugie to obrona jest nowa i nie zgrana ze sobą w ogóle i to widać do tego mało mobilna to widać brak ogranego stopera i do tego boki obrony mocno eksperymentalne i mamy wynik taki że nawet jeśli stworzymy 10 więcej sytuacji niż przeciwnik to możemy się nadziać na dwie trzy sytuacje i stracić dwa trzy gole nie strzelając żadnego. Przykre

Raul | 2021-03-13 21:11

Bez napastnika , a co niektorzy pisali totalne bzdury o awansie. Amatorzy ,popatrzcie , gdzie jest Mielec bez rasowego napastnika .... K...a , obudźcie się Atencjusze - Nikt Nie Dba , Nikogo Nie interesuje Kibic Stalowki . W Tych K....ch Nigdy Nie Zabije Stalowe Serce . I nie pisze tu tylko o zawodnikach , prezesach , ale tez o Wladzach Tego miasta. .....

Młodynie | 2021-03-13 21:49

Zawodnicy otrzymują pensję terminowo ?

Cdncdn | 2021-03-14 06:21

Gdyby to wszystko co ostatnio spotyka Stalówkę spotkało choćby Legie ,Lech czy inny zespól mający naprawdę wiernych kibiców to rozjeb...li by to cale towarzystwo U nas jak w Tarnobrzegu czy innej pipidówie.Cisza.A prezesina z kolesiami tłucze kasę na 3 ligowej drożynie a przy okazji obdziera klub z historii,szacunku i honoru.

Ziom_stal | 2021-03-14 12:13

Niestety Puławy już prowadzą w 10 min

Cdncdn | 2021-03-14 12:15

Tak sie gra jeśli chce sie osiągnąć coś w tym sporcie i ma sie szacunek do samych siebie jak i do kibiców..A nie chodzi sie po boisku i zada za to kasy.

Pawel-papas | 2021-03-14 12:37

Puławy już 2:0

Ziom_stal | 2021-03-14 12:39

2:0 i karnego nie strzelili

Adams | 2021-03-14 13:33

Puławy juz prowadzą 3:0 ... i to jest róznica w porównaniu z naszymi piłkarzami widac w Wiśle chcą grać i wiedzą jaki mają postawiony cel . Myśle że Wisła Puławy juz teraz na 99 % zapewniła sobie awans

Adams | 2021-03-14 13:39

Teoretycznie jedynym klubem który może nawiązać walkę na jakis czas z Wisłą to Sokół Sieniawa ale nie spodziewam sie aby byli w stanie ich dogonić

Ziom_stal | 2021-03-14 13:51

W Sieniawie chyba nie maja zaplecza na 2 ligę. Puławy 0:4 my mamy temat już załatwiony

Adams | 2021-03-14 14:03

Wiadome Sieniawa nie posiada stadionu ani warunków na 2 ligę z drugiej strony zakładając ewentualny szczęśliwy awans mogliby grac w Rzeszowie lub na Hutniczej

Nicke | 2021-03-14 14:06

Nie było stadionu i zaplecza były wyniki, jest stadion...

Filip kacper k. | 2021-03-14 16:43

Szydelko w Hutniku to samo co u nas. z lepszymi cos tam bronia, skontruja i wygraja. przychodzi mecz o 6 pkt spadek. tak samo skoncza jak my- sporo punktow zdobedzie a i tak spadek

Ziom_stal | 2021-03-15 07:18

Z tego powodu akurat się nie mw cieszyć jeżeli Hutnik spadnie .... zawsze to będzie trudniej w przyszłym roku

Pawel-papas | 2021-03-15 07:48

Brak napastnika, osłabiona obrona. To nasz skład I ligowy według profesjonalisty Wołoszyna, który wszystko wie najlepiej. Do tego chory układ, gdzie praktycznie nie było konsultacji zarządu z trenerem w kwesti transferów i przydatności nowych zawodników do drużyny. Tak samo zresztą jak z herbem czy logo. Brak konsultacji z kibicami czy udziałowcami Klubu. Prywata, brak szacunku do pracowników Klubu, arogancja, pycha i brak ogłady "prezesów" to codzienność.

Młodynie | 2021-03-15 07:59

Likwidacja dyrektora sportowego dajemy zwiekszoną władzę trenerowi takie jest moje zdanie

Stalowiec1938. | 2021-03-15 14:26

jesteśmy jednym z nie licznych klubów w 4 lidzę która ma dyrektora sportowego nie wiem jaki jest sens utrzymywania na tak niskim poziomie takiego stanowiska . Trubeha w ten weekend 2 bramki dla Legionovi .

Filip kacper k. | 2021-03-15 14:58

Sens jest taki:
jak w calym pis- mierny, bierny ale wierny

Młodynie | 2021-03-15 20:41

Wołoszyn i Czubat są na wylocie z klubu

Vielitz44 | 2021-03-15 21:18

MŁODYNIE? Bo? Po jednej porażce :)? Czy co? To jeszcze większe jaja w tym klubie niż myślałem :)

Młodynie | 2021-03-15 21:34

Za całokształt w tym akcja z logiem jest największą przyczyną

Ziom_stal | 2021-03-15 22:17

Chyba za ta piękne okienko transferowa .... nasciagali ludzi z 4 ligi .... dramat

Nicke | 2021-03-16 07:01

A skąd mieli ściągać? Z 1 albo 2? Za co?

Cdncdn | 2021-03-16 09:52

3 liga. Kibice Stali Stalowa Wola są oburzeni zmianą klubowego herbu. Wystosowali specjalny list do prezesa, Michała Czubata
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oświadcza, że nie akceptuje działań Zarządu Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola związanych ze zmianą herbu klubowego. Kategorycznie odcinamy się od przeprowadzonej zmiany, która nie była konsultowana ze środowiskiem kibiców i która naszym zdaniem w obecnej sytuacji jest bezcelowa. Niedopuszczalne i niezrozumiałe w środowisku kibiców jest podejmowane przez Zarząd Klubu jednostronnych decyzji dotyczących herbu i barw klubowych. Nie wdajemy się w ocenę dokonanej zmiany i dyskusję o poprawności i estetyce herbu, bo to nie jest podstawą naszego zdecydowanego sprzeciwu. Klub Stal Stalowa Wola to dobro wspólne i dziedzictwo wszystkich mieszkańców naszego miasta i regionu. To ponad 80 lat historii i tradycji bezcennej dla kibiców i sympatyków klubu, ale nie tylko, bo to również marka rozpoznawalna i ceniona w całym kraju. Herb nie powinien i nie może być zatem przedmiotem pochopnych zmian oderwanych od tradycji, historii, a przede wszystkim akceptacji społecznej.

Stojąc na straży wartości, które są dla nas ważne oświadczamy, ze jako kibice Stali Stalowa Wola będziemy nadal identyfikować się i używać historycznego herbu Klubu.

Z poważaniem,
Rafał Pietras
Prezes Zarządu SKSS

Cisse | 2021-03-16 12:55

Jakieś 10 lat za późno to oświadczenie. Ale lepiej późno niż wcale.
Czy poprzednia zmiana herbu nie była zamachem na tradycję? Czy ktoś wtedy konsultował to ze społecznością?

Wierzę jednak, że jedyny właściwy herb wróci po 10 latach (swoją drogą była to najgorsza dekada w historii stalowowolskiej piłki) na swoje miejsce stając się symbolem jedności i odrodzenia naszego Klubu.

Tylko co na to ZKS?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola
2021-05-09, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 31 24-5-2 77
2 Sokół Sieniawa 32 18-8-6 62
3 Podhale Nowy Targ 31 17-7-7 58
4 Stal Stalowa Wola 31 18-3-10 57
5 Avia Świdnik 31 14-9-8 51
6 Chełmianka Chełm 31 15-6-10 51
7 KSZO Ostrowiec Św 30 15-3-12 48
8 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
9 ŁKS Łagów 32 13-8-11 47
10 Wisła Sandomierz 32 13-8-11 47
11 Wisłoka Dębica 31 12-10-9 46
12 Wólczanka W. Pełkińska 30 13-5-12 44
13 Podlasie Biała Podlaska 31 12-5-14 41
14 Lewart Lubartów 31 9-12-10 39
15 Cracovia II 32 10-8-14 38
16 Stal Kraśnik 31 8-10-13 34
17 Orlęta Radzyń Podlaski 32 10-4-18 34
18 KS Wiązownica 31 8-6-17 30
19 Korona II Kielce 30 9-2-19 29
20 Jutrzenka Giebułtów 30 5-6-19 21
21 Hetman Zamość 31 1-5-25 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-09 Wisła Sandomierz - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2451) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1239)
» Filip kacper k. (1135) » Kamil (831)
» Fanatyk38 (797) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Misio (497)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 760 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 29 323 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 21 273 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 148 938 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02832