Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - KSZO 1:2 (1:1)

Stal - KSZO 1:2 (1:1)
W meczu 24. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola podejmowali KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. To spotkanie zakończyło się porażką zielono-czarnych.

Stal Stalowa Wola – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (0:1)

0:1 – Szymon Stanisławski 12′

1:1 – Michał Mistrzyk 37′

1:2 – Szymon Stanisławski 83′

Składy:

Stal Stalowa Wola: Siudak – Sobotka, Khorolskyi, Pietrzyk, Zięba, Mistrzyk, Mroziński, Wiktoruk, Drobot (53′ Szifer), Jopek, Piechniak (61′ Płonka).

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (skład wyjściowy): Lipiec – Kraśniewski, Majewski, Mężyk, Nowak, Persona, Zaklika, Kaczmarek, Szydłowski, Dwórzyński, Stanisławski.

Żółta kartka: Mężyk.

Sędzia: Michał Mikulski (Lublin).

Komentarze (104)

Kamil | 2021-03-20 13:44

Stal: Siudak - Zięba, Khorolskyi, Pietrzyk, Sobotka, Mistrzyk, Jopek, Mroziński, Wiktoruk, Drobot, Piechniak.

KSZO: Lipiec - Krasniewski, Majewski, Mezyk, Nowak, Persona, Zaklika, Kaczmarek, Szydłowski, Dwórzynski, Stanisławski.

Kamil | 2021-03-20 13:46

Rezerwowi Stal: Wietecha, Hudzik, Stepniowski, Conde, Szifer, Hascak, Płonka.

Rezerwowi KSZO: Korziewicz, Pawlik, Bayramow, Głaz, Paluch, Szymański, Smuczynski.

Kamil | 2021-03-20 13:47

Sędzia: Michał Mikulski (Lublin).

Stal zagra na zielono, KSZO na pomarańczowo-czarno .

Kamil | 2021-03-20 14:04

Poczatek meczu.

Kamil | 2021-03-20 14:10

6 pierwsza akcja Stali. Mistrzyk miękko dograł do Piechniaka ale ten nie zdołał jednak dobrze uderzyć głową z trudnej pozycji i spokojnie złapał Lipiec.

Kamil | 2021-03-20 14:11

7 teraz próbował Mroziński ale czujny bramkarz gości.

Kamil | 2021-03-20 14:16

12 fatalny błąd Stali. Niedokładnie Mistrzyk, gości przejęli piłkę ta trafiła na 12m do Stanisławskiego który płaskim strzałem pokonał Siudaka. 0-1

Vielitz44 | 2021-03-20 14:16

Obrona to jest kryminał, dosłownie...

Kamil | 2021-03-20 14:17

14 Jopek bardzo ładnie uderzył z dystansu i tylko rzut rożny dla Stali

Młodynie | 2021-03-20 14:18

Z takimi napastnikami to możemy grać

Kamil | 2021-03-20 14:18

15 po chwili znów Jopek sprzed pola karnego ale już wysoko nad bramką

Vielitz44 | 2021-03-20 14:19

Tu na razie jest dramat w obronie, brak pomysłów w pomocy i tyle - napastnik na razie w tym nie wiele by pomógł...

Kamil | 2021-03-20 14:22

19 Mroziński z 22m ale nad bramka

Kamil | 2021-03-20 14:24

21 świetnie Piechniak z prawej strony w pole karne do Wiktoruka ale uderzenie głową pomocnika Stali przeszło minimalnie nad poprzeczka

Vielitz44 | 2021-03-20 14:24

Kszo słabiutkie, a my jeden napastnik, samotnie biegający w przodzie, potem dziura i pełno defensywnych graczy - super to wygląda... - awans jest nasz...

Kamil | 2021-03-20 14:28

25 Mroziński z linii pola karnego mocno i płasko po ziemi ale wprost w miejsce gdzie był bramkarz KSZO

Ziom_stal | 2021-03-20 14:31

Wygrać to to wygramy ale nawet nie ma mowy o jakims awansie tutaj dwóch ludzi się nadaje.

Kamil | 2021-03-20 14:33

29 teraz bardzo ładna klepka Stali ale uderzenie Mistrzyka przeszło o centymetry obok słupka

Filip kacper k. | 2021-03-20 14:33

wg naszego dyrektora sportowego skład jest na 1 ligę (przedsionek ekstraklasy)

Kamil | 2021-03-20 14:39

36 znów Mistrzyk ale fatalnie uderzył z linii pola karnego

Vielitz44 | 2021-03-20 14:40

Mistrzyk już do zmiany, Wiktoruk na razie bez formy - tych graczy JUŻ trzeba zmienić... Ciężko kogoś dobrego wskazać w tym meczu - większość na boisku chodzi, albo po prostu jest na nim...

Kamil | 2021-03-20 14:41

38 Mistrzyk z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki 1-1

Vielitz44 | 2021-03-20 14:42

No to już Mistrzu musiał wcisnąć, dobrze że Drobot ma ochotę biegać.

Kamil | 2021-03-20 14:45

41 przed kapitalna okazja na gola Piechniak ale uderzył niezbyt dobrze i piłkę złapał Lipiec

Kamil | 2021-03-20 14:48

44 Stal prezentuje się dużo lepiej od gości ale brakuje tej przysłowiowej kropki na i

Kamil | 2021-03-20 14:49

45 teraz zakotłowało się pod bramką Stali. Dużo szczęścia teraz przed naszym zespołem. Goście trafili tylko w poprzeczkę

Kamil | 2021-03-20 14:50

45 teraz w poprzeczkę trafił Mroziński

Kamil | 2021-03-20 14:51

Przerwa. Na razie 1-1.

Vielitz44 | 2021-03-20 14:53

Drobot to jedyny piłkarz w drużynie, coś tam próbuje Mroziu, coś tam Piechniak, Jopek robi co może, reszta to kopacze. Obrona masakra, mało nie stracili podobnej bramki jak z Podlasiem, bo myślą, że innym się też nie chce biegać jak im :)

Stalowiak1938 | 2021-03-20 14:53

Bardzo dobra pierwsza połowa, duża przewaga Stalówki. Niestety niepotrzebny błąd obrony przy bramce dla KSZO. Jeżeli druga połowa będzie podobna w wykonaniu naszych o wynik jestem spokojny.

Vielitz44 | 2021-03-20 14:59

STALOWIAK1938, ty tak na serio :)? 3/4 meczu chodzonego, dwa giga błędy w obronie, 2-3 akcje dobre z naszej strony - ogólnie kszo słabe, ale naszym się po prostu nie chce grać i w tym problem. Drobot jedyny co gra i pokazuje przewagę, ale nie ma z kim grać za bardzo - a podania za plecy od Wiktoruka to masakra...
No słabo, bardzo słabo - tak jak kolega wyżej napisał, pewnie uda się wygrać, bo kszo jest bardzo słabe, ale pozytywów mało. Oby Jarek ich opier... w przerwie i oby zaczęli biegać, bo znowu głupi błąd i jeszcze można stracić punkty.

Kamil | 2021-03-20 15:08

Początek 2 połowy

Kamil | 2021-03-20 15:09

46 blisko gola dla gości. Na szczęście nadal 1-1

Kamil | 2021-03-20 15:11

49 Mroziński z 25m wprost w bramkarza

Kamil | 2021-03-20 15:13

50 Drobot miekko w pole karne ale tam ofiarne interwencje obrony gości i nie udało się gospodarzom oddać celnego strzału

Kamil | 2021-03-20 15:15

53 Szifer za Drobota

Ziom_stal | 2021-03-20 15:17

Ale Kszo jest słabiutkie bez Trochima 50% wartości drużyny spadło

Vielitz44 | 2021-03-20 15:18

Ktoś mi to wyjaśni? Jaro zmienia jedynego gracza który gra w piłkę, o co chodzi? Kondycja słaba czy kontuzja? Czy swoim bieganiem ośmiesza resztę chodzących kolegów?

Kamil | 2021-03-20 15:19

57 Sobotka w pole karne ale Piechniak głową strzela bardzo niecelnie

Młodynie | 2021-03-20 15:19

Drobot miał problemy ostatnio

Kamil | 2021-03-20 15:21

58 Trzy zmiany w drużynie gości. Schodzą Zaklika, Persona i Nowak. Wchodzą Paluch, Glaz i Bayramow.

Kamil | 2021-03-20 15:23

60 fatalne błędy Stali w obronie. Gracze KSZO mają pretensje do sędziego gdyż twierdzą że piłka przekroczyła linie bramkową w sporym zamieszaniu w polu karnym Stali. Arbiter liniowy jednak nie zasygnalizował gola dla KSZO

Vielitz44 | 2021-03-20 15:23

Hehe jaka masakra, kszo, prezentujące poziom 4 ligi, powinno prowadzić, super.

Kamil | 2021-03-20 15:25

62 smuczynski za Kaczmarka, a w Stali Płonka wchodzi w miejsce Piechniaka

Kamil | 2021-03-20 15:25

63 uderzenie Wiktoruka z pola karnego zostało przyblokowane

Nicke | 2021-03-20 15:26

Puławy dziś wcisną chyba dwucyfrówke Hetmanowi

Kamil | 2021-03-20 15:28

64 gracze Stali domagali się teraz karnego ale tylko korner. Znów zakotłowało sie w polu karnym gości ale nikt z piłkarzy stali nie potrafił trafić czysto w piłkę

Ziom_stal | 2021-03-20 15:29

Mecz na YouTube szkoda mi trochę tego Hetmana wszędzie już 5-0 30 minuta

Stallzks | 2021-03-20 15:29

To co rzuciło mi się w oczy przez ostatnie mecze, to brak defensywnego pomocnika, tak wiem mamy Szymona Jopka, ale w kluczowym momencie akcji przeciwnika Jopek nie jest ustawiony jak typowy gracz destrukcji bardziej udziela się drużynie jako środkowy pomocnik, stąd problemy w obronie,

Kamil | 2021-03-20 15:31

69 kiepsko wygląda gra Stali po zmianie stron

Vielitz44 | 2021-03-20 15:33

Z taką obroną i brakiem ataku strach do Puław jechać.

Kamil | 2021-03-20 15:36

74 wyraźnie brakuje Stalowcom pomysłu na gre

Kamil | 2021-03-20 15:40

78 KSZO cofnięte do obrony i liczy na kontry

Vielitz44 | 2021-03-20 15:40

Dra mat...

Vielitz44 | 2021-03-20 15:41

Na afere i strata - taktyka na dziś.

Kamil | 2021-03-20 15:42

79 Mistrzyk w polu karnym otrzymał dobre podanie ale nie zdecydował się na strzał od razu. Po dryblingu uderzył bardzo niecelnie

Kamil | 2021-03-20 15:42

80 Szymański za Smuczynskiego

Vielitz44 | 2021-03-20 15:43

Nie ma Drobota i nie ma już nawet tego minimum pomysłu na grę. Kończyć ten sezon, zaorać ten zespół i budować od zera, tu nawet nie ma trzonu jaki by można zachować...

Kamil | 2021-03-20 15:45

83 Stanisławski w polu karnym uprzedza Siudaka i zdobywa drugiego gola dla KSZO 1-2

Stalowiak1938 | 2021-03-20 15:46

Druga połowa dramat... Po ptakach...

Vielitz44 | 2021-03-20 15:46

No i mamy podsumowanie tego meczu - kszo słabe, ale coś tam chciało - a nasi sobie spacerowali, i kolejny raz pokazują jak im zależy, dziękujemy za pogrzebanie piłki w STW.

Stallzks | 2021-03-20 15:49

Poziom stalowowolskiej piłki tak trudno oglądać że tylko nieliczni mają tyle cierpliwości by to oglądać..
Niestety na to składa się wiele czynników, trzeba zaakceptować ten stan rzeczy, bo nie zapowiada się na lepsze jutro..

Kamilosss | 2021-03-20 15:49

Można wiedzieć kto był odpowiedzialny za to okienko transferowe? Za kolejne nieudane okienko? Za brak napastnika i środkowego obrońcy za Jarosza? Za brak drugiego skrzydłowego? Przyszedł Conde aby posiedzieć na ławce?

Które to już nieudane okienko transferowe z rzędu? 10?

Młodynie | 2021-03-20 15:49

Z pozytywnych informacji Śpiewak wywalczył karnego na Resovii

Ziom_stal | 2021-03-20 15:49

Piękne okienko transferowe i mamy efekty 19 pkt do Puław .... nawet 2 miejsca nie zajmiemy

Kamil | 2021-03-20 15:49

87 Stali się śpieszy ale co z tego jak brakuje jakiegoś pomysłu

Vielitz44 | 2021-03-20 15:50

Z taką grą, to ja nie wiem czy na bank się utrzymamy, skoro takie kszo jest w stanie z nami wygrać...

Kamil | 2021-03-20 15:52

Doliczone 3 minuty

Kamil | 2021-03-20 15:56

93 żółta mezyk

Kamil | 2021-03-20 15:56

Koniec meczu. Po kiepskiej grze przegrywamy z KSZO 1-2

Vielitz44 | 2021-03-20 15:59

KOMPROMITACJA a nie słaba gra. Kszo to poziom 4 ligi max, a grają z nami na luzie i wygrywają. Oprócz Drobota, praktycznie brak pozytywów. Po co nam ławka? Wszyscy grają piach a trener co? Nawet juniorów by wpuścił, może by się im chciało.

Adams | 2021-03-20 16:04

Po kolejnym marnym meczu Stalówki brakuje słów aby opisać to co sie dzieje poprostu dno i kompromitacja ile jeszcze kibice muszą znosić upokorzeń to jest nie do pomyślenia jak klub z tradycją stał się posmiewiskiem w 3 lidze

Młodynie | 2021-03-20 16:06

Problem jest w zarządzie i w zawodnikach a nie w trenerze nawet dobry trener nic nie zdziała jak zawodnicy nie chcą grać

Cider | 2021-03-20 16:09

Kolega Vielitz44 ma racje jesteśmy beznajdziejni i żadna zmiana trenera nie pomoże,zginiemy na długie lata w tej lidze buraczanej.Zero walki o piłe tylko spacerek panienki je...ane. Chyba sam bym lepiej zagrał z kumplami.A gdzie awans ,chyba za 5 lat ! Mieliśmy gońić Puławy a tu 2 mecze i ku..wa 0 punktów .Szkoda gadać trzeba się napić.

Kamilosss | 2021-03-20 16:11

Można wiedzieć kto był odpowiedzialny za to okienko transferowe? Za kolejne nieudane okienko? Za brak napastnika i środkowego obrońcy za Jarosza? Za brak drugiego skrzydłowego? Przyszedł Conde aby posiedzieć na ławce?

Które to już nieudane okienko transferowe z rzędu? 10?

Vielitz44 | 2021-03-20 16:14

Drużyna nie gra nic, a trener nic nie zmienia, dalej ci sami statyści - co z resztą? Może jednak by się chciała pokazać? Rezerwy nie grają, naprawdę nie mamy młodych do przetestowania? Skoro ci co są, nie mają ochoty, to niech grają inni - siara gra juniorami i za 1-2 lata będzie nas lać... w sumie to już pewnie nas zleje, jak zagramy tak jak dziś z tym słabiutkim kszo...

Kamilosss | 2021-03-20 16:15

Ze Świdnikiem też sporo szczęścia mieliśmy.

Rozwalają ten klub. Aż strach myśleć co będzie dalej. Serce boli jak widzi się w jakim miejscu jest Stal Mielec, Resovia czy nawet Stal Rzeszów.

Kto ma strzelać w tym klubie? Boki obrony do wymiany. Ukrainiec na środku też niepewny. Bramkarza nie widać na poziomie choćby 3 ligowym. Jedno skrzydło nie działa. W środku często chaos.

Sciemaa | 2021-03-20 16:17

tak to juz jest jak nie ma sie o co grac...

Pjona_ziom | 2021-03-20 16:19

Kamilos
Odpowiedziany był zarząd wraz z Ciosem którzy muszą zostawić sobie najwięcej siana żeby poupychać po swoich kieszeniach...

=1938= | 2021-03-20 16:35

Kamilos twierdzisz ze boki onrony do wymiany??? To chyba inny mecz ogladaleś. A co na boisku robili Mistrzyk i Wiktoruk. Dlaczego trener nie sciągnie Wiktoruka i nie wpusci Conde a Mroza do przodu kie przesunie. Dlaczego nie sciagnoe Mistrzyka, ktory oprocz tego że strzelił bramkę bo dostal pilkę na nos to nic nie robi i kopie się po czole. Dlaczeho trener sciaga w 50 linucie Drobota, ktory z Sobotką na lewej stronie stwarzali zagrozenie????? Teho kutwa miky kie widzi???

=1938= | 2021-03-20 16:36

Jarek jka ktos to przeczyta i Ci przekaze to posadź tych dwoch panow na lawce moze im sie zachce bo trzeci mecz z rzędu nic kie wnoszą do gry zespolu. Kompletnie nic.

Stalowiak68 | 2021-03-20 16:39

Tak się kończy jak polityka wchodzi do sportu. Najpierw był pupilek Nadbereżnego Nowak i lizodup Fabianowski, teraz jest partyjny Wołoszyn od Warchoła i nieogarnięty Czubat.
Po co były te transfery 5 obcokrajowcow jak albo siedzą na ławie albo nienma ich nawet w 18. To jest już czarna dupa i tyle w temacie. W dwa lata Nadbereżny rękami swoich partyjnych nieudaczników rozmontował klub. Brawo barany.

Kamil | 2021-03-20 16:46

Potrzebne są zmiany i to u góry. Z tym dyrektorem to my tu zostaniemy na długie lata. Niestety ale czarny scenariusz jest bardzo realny

Cdncdn | 2021-03-20 16:55

A ja sie pytam dlaczego delegacja kibiców z Popiełuszki nie uda sie do Czubata ,do Nadbereznego ,do kogo trzeba i nie przekaże swoich uwag?No dlaczego?Kto zgadnie?

=1938= | 2021-03-20 17:43

Z calym szacunkiem dla trenera ale w przyszlym sezonie bedziemy tylko i wyłacznie do bicia bo po ostatnim meczu tego sezonu pozostali odejdą i trener bedzie grał juniorami ktorzy jak widać na załączonym obrazku nie radzili sobie w 4 lidze. Do tego wiekszość dążyła w otoczeniu tego klubu na czele z prezesem i dyrektorem sportowym. Sapaliscie na Nowaka i Fabianowskiego to macie Czubata i Wołoszyna. Różnica miedzy jedną a drugą dwojką jest taka, że tym pierwszym zależało a Ci maja wszystko w piździe.

Młodynie | 2021-03-20 17:48

I jedni i drudzy się nie nadawali ale obecni są chyba gorsi to przyznam.Fabian przynajmniej może by Fidzia zatrzymał

=1938= | 2021-03-20 17:53

Jarek po ostatnim meczu powiedzial, że chce aby cala kadra zostala na wiosne. A co zrobila ta dwojka??? Wywala 3/4 pierwszego skladu dla oszczedności. To ja się pytam. Mielismy jeszcze o cos walczyc czy probujemy skladac sklad na przyszly sezon. Bo ani jedno ani drugie tym panom nie wychodzi. 7 ludzi odchodzi a na ich miejsce trzech ktorzy grają. Brawo. Brawo i jeszcze raz Brawo. Za rok spadna do 4 ligi to Woloszyn bedzie trenersm bo Jarek tez odejdzie po sezonie zeby nie wystawiac sie na krytykę i wcale mu się nie dziwię

Brawo stal! | 2021-03-20 17:54

Jak na przykład robiono transfer Conde, to duża część kibiców była zadowolona lub bardzo zadowolona i także zadowolony był trener, gdyż zgodził się na jego transfer.
Dziwicie się, że Conde nie gra? Przecież on już zrobił swoje.
Kontrakt podpisany ma?
Ma.
Wiec, o co wam chodzi?
Nie wiem, dlaczego niektórzy byli zadowoleni, przecież piłkarzy na jego poziomie jest do wyboru, do koloru.
Bo czarny, czytaj lepszy fizycznie pod względem sportowym?
Czy może wielkim światem wam zawiało?
W sumie już niczego wielkiego nie spodziewam się ani po trenerze, ani po większości aktualnych zawodników.
Być może coś tam jeszcze za 1-2 miesiące zaczną wygrywać, ale fajerwerków nie będzie. Czeka nas marazm i szarość. Jak zakończymy sezon w pierwszej 4-5, to i tak będzie dobrze.

=1938= | 2021-03-20 17:56

Fabian panie kolego to jest byly reprezentant kraju u 21 i w Polsce wiedzą kto to jest Wojtek Fabianowski. A kto to jest pan Woloszyn ja się pytam?????? Gdzie on gral co osiagnal. W dupie byl i gowno widzial. Wyslowic sie nie potrafi. Kompromitacja na cala Polskę.

=1938= | 2021-03-20 18:01

Akurak do Conde nic nie mam bo go jeszcze w meczu ligowym noe widzialem. W sparingach wygladal dobrze. A dlaczego nie gra w lidze? Yrenera yrzeba onto pytac. Ja w kazdym z trzech ostatnich meczach sciagnąl bym Wiktoruka wpuscil Conde do Jopka a Mroza do ataku. Z Fidziem robote robili to i z Piechniakiem albo Plona by robote rohil bo potrafi dograc pilke w przeciwienstwie do Wiktoruka, ktory obecnie jest cieniem tego xhlopaka co gral na jesieni

Brawo stal! | 2021-03-20 18:10

Do =1938=
"W sparingach wygladal dobrze." - Mam zupełnie odmienne zdanie. Conde prezentował się kiepsko.

Stalowiak68 | 2021-03-20 18:25

=1938= widać że mało wiesz, albo piszesz głupoty na zlecenie. Moze Fabianowski byl reprezentantem u-21 ale dyrektorem byl równie słabym co Wołoszyn z taką różnicą że Fabianowski z Nowakiem wydawali miliony z miasta i zawodnicy zarabiali po 9 tysięcy. Spadliamy pod rządami Nowaka i Fabianowskiego i basta, a że Nadberezny zatrudnił kolejnych przydupasów bylo do przewidzenia. Polityka Woloszyn to pracownik Warchoła niech żyje dobra zmiana.

Stalowiak68 | 2021-03-20 18:27

Fabianowski zrobil jeden dobry transfer ten żony do urzędu miasta poza tym przypominam ze spadliśmy po jego transferach i nie będę mi o punktach i covidzie.

Okulickiego | 2021-03-20 18:41

Czy są jeszcze jacyś niedowiarkowie tego że ludzie z nadania prezydenta rozmienili klub nasz na drobne. A pisałem tu że Naszą Stalówkę zamienili na szkółkę piłkarską. Czy tak trudno to zauważyć....??? Ale i tu uwaga : Jeszcze nie jest za późno aby wrócić do budowania. A co trzeba zrobić już za chwilkę tu można będzie przeczytać. Pozdro

Fanatyk38 | 2021-03-20 19:08

Cdn lamusie. Tak się sklada, że delegacja Kibiców bywa w klubie i u prezydenta częściej niż ci się wydaje. Gdybyś był w temacie to nie zadawałbyś głupich pytań internetowa szpącicielko.

Kamil | 2021-03-20 19:10

Szczerze? To potrzeba tu 2 lata żeby zacząć marsz w górę ale trzeba tu ludzi mądrych z pomysłem którzy zaczną budowę od nowa. Budowanie od początku mądrze z pomysłem w oparciu o profesjonalny klub a nie jak teraz amatorszczyznę. Oni zachowują się jakby prowadzili akademię. A dyrektor to się zachowuje jakby był nie wiadomo kim niestety ale ten człowiek jest. .......

Vielitz44 | 2021-03-20 19:13

Ale co wy z tymi prezesami? Oni grali? Widać było, że Stal jest o klasę lepsza, jak chwilę im się chciało to kszo nie wiedziało co się dzieje, jak jeszcze Drobot biegał itp. - ale potem jak się nasi prawie położyli na murawie to jakiś dramat był - końcówka, przegrywamy, a w polu karnym Płonka, reszta gdzieś na połowie... Najlepsi co zostali, to cień zawodników (Mroziu, Wiktoruk, Mistrzyk) - to wyglądało jak normalny sabotaż, pokazać, że na luzie można wygrać i z premedytacją przegrać. Albo im nie płacą, albo ktoś tu nie chce grać. Płacić tym co grają, a do gry dawać tych co się nadają, rotować składem. Ci ludzi niszczą resztki tego co zostało...

Ziom_stal | 2021-03-20 19:21

Grać młodymi i tymi z którymi mamy nadzieje na przyszłość. Sezon się dzisiaj skończył i to nie są żarty. My Sieniawy nie dogonimy a nie Puławy. Co tu się odj....

Stary_kibic40 | 2021-03-20 19:39

Witam wszystkich kibiców Stalówki po przerwie zimowej, trzeba powoli wracać z zimowego snu. Ale co się tu odj..... Biala Podlaska, teraz KSZO.... Panowie piłkarskie jaja czy co się tam wyrabia??? Gdzie ci obcokrajowcy są, takie mega transfers miały być. Tak na poważnie, panowie gracie w 3 lidze (idiotycznie nazwanej 3 ligą), dokładniej gracie na 4 poziomie rozgrywkowym, znajdzie sobie w strefie w STW czy TBG jakąś pracę, a w piłkę na tym poziomie traktujcie jako dodatek do życia, naprawdę bądźcie poważni. To samo tyczy się tych dwóch chłopków (proszę nie nazywać ich prezesami). Był jeden, przyszedł drugi na dyrektora sportowego i tak teraz śmieją się tam pod nosem, kawkę piją, do banku spółdzielczego chodzą we dwóch w godzinach pracy. Kaska wpada co miesiąc. Co się stało z tym klubem.

Młodynie | 2021-03-20 19:41

Za obcokrajowców odpowiada Jan Cios nie wiem pewnie jakiś procent przytulił z transferów

Misio | 2021-03-20 21:04

Na 4miasta jest już skrót z meczu. Trochę tych sytuacji było.

Onstw19 | 2021-03-20 22:38

czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie ...

Mariuszstalowa | 2021-03-21 00:46

Czy w tym klubie jest lepszy bramkarz ????

Pawel-papas | 2021-03-22 07:36

Cytując dyrektora Wołoszyna "nowi zawodnicy są dwa razy lepsi od tych, którzy odeszli", "mamy skład pierwszoligowy".
Wzmocnieniem jest tak naprawdę tylko Drobot, który niestety cały czas gra z niezaleczoną kontuzją. Obrona: brak Jarosza jest bardzo odczuwalny. Pomoc: ok. Atak: nie istnieje, dramat!
Niestety, prywata,zadufanie w sobie, brak kompetencji i układy z menedżerem Ciosem dają efekty. Bez odbioru!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola
2021-05-09, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 31 24-5-2 77
2 Sokół Sieniawa 32 18-8-6 62
3 Podhale Nowy Targ 31 17-7-7 58
4 Stal Stalowa Wola 31 18-3-10 57
5 Avia Świdnik 31 14-9-8 51
6 Chełmianka Chełm 31 15-6-10 51
7 KSZO Ostrowiec Św 30 15-3-12 48
8 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
9 ŁKS Łagów 32 13-8-11 47
10 Wisła Sandomierz 32 13-8-11 47
11 Wisłoka Dębica 31 12-10-9 46
12 Wólczanka W. Pełkińska 30 13-5-12 44
13 Podlasie Biała Podlaska 31 12-5-14 41
14 Lewart Lubartów 31 9-12-10 39
15 Cracovia II 32 10-8-14 38
16 Stal Kraśnik 31 8-10-13 34
17 Orlęta Radzyń Podlaski 32 10-4-18 34
18 KS Wiązownica 31 8-6-17 30
19 Korona II Kielce 30 9-2-19 29
20 Jutrzenka Giebułtów 30 5-6-19 21
21 Hetman Zamość 31 1-5-25 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-09 Wisła Sandomierz - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2451) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1239)
» Filip kacper k. (1135) » Kamil (831)
» Fanatyk38 (797) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Misio (497)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 140 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 484 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 786 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 118 988 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.022