Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy!!!

Dzisiaj gramy!!!
DZISIAJ GRAMY !!! ⁣STALÓWKA rozegra dziś kolejne spotkanie w lidze. Tym razem zielono-czarni zmierzą się na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska. Początek spotkania o godzinie 15:00. Będzie to 26. Kolejka 3. ligi grupy IV⁣. Mecz odbędzie się na Stadionie Gminnym w Wólce Pełkińskiej. Seędziował będzie Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

Zapraszamy do śledzenia relacji z tego spotkania.

https://twitter.com/StalPsa (relacja tekstowa)⁣

https://cutt.ly/2xHGfrs (tramsmisja video 15 zł)

https://cutt.ly/CxLGh7s (zapowiedź meczowa) #WOLSSW

Komentarze (85)

Misio | 2021-03-27 14:23

Prawdopodobnie też 4miasta panel radiowy i na ich pejsbuku ma być relacja.

Brawo stal! | 2021-03-27 15:07

Transmisja
Wam też tak tnie?

Suawek | 2021-03-27 15:16

BRAWO STAL!: Na początku cięła jak diabli, ale już jest ok.

Vielitz44 | 2021-03-27 16:23

Zaorać, zasadzić buraki, zapomnieć...

Vielitz44 | 2021-03-27 16:24

Po transmisji radiowej to staramy się być równorzędnym przeciwnikiem dla Wólczanki, no to mamy zespół na awans...

Młodynie | 2021-03-27 16:24

Karny kontrowersyjny bardzo. Ale 4 razy Tomek nas uratował wcześniej

Vielitz44 | 2021-03-27 16:38

No, to już wiemy chociaż, że te porażki ostatnio to nie był wypadek przy pracy, tylko po prostu mamy beznadziejny zespół - bez jakości, bez chęci, bez sensu.
Walczymy o utrzymanie w takim razie, bo w takim tempie, to zaraz może być gorąco.
Dobrze, że Szydełko ustawił Hutnik i są już poza strefą, powodzenia.

Motomoto | 2021-03-27 16:38

Czy jest jakis inteligenty czlowiek w tym klubie ktory ogarnie ten burdel??

Młodynie | 2021-03-27 16:39

Tutaj potrzeba wstrząsu kary finnsowe wizyta motywacyjna bo nie wyciągają wniosków z porażek

Ziom_stal | 2021-03-27 16:42

Słuchajcie jak mówiłem w przerwie ze co my za tragedie zrobiliśmy w okienku to był atak na mnie. Ze oddaliśmy wysoko budżetowych zawodników to był atak ze takich super grajków z 4 ligi ściągnęliśmy nikt oprócz Olka sobą nie prezentuje co najwyżej rezerwy.... i mamy to co mamy dramat i tragedie.

Adams | 2021-03-27 16:42

Szykuje się kolejna już 3 z rzędu wstydliwa porażka to już jest katastrofa ale co tam widocznie taka sytuacja zarządowi pasuje ...

Młodynie | 2021-03-27 16:44

Najbardziej obawiam się że Jarek może zrezygnować po tym meczu jak swego czasu Wtorek

Adams | 2021-03-27 16:45

Spodziewałem się straty punktów ale porażki nie brałem pod uwagę co jest jeszcze większym rozczarowaniem wychodzi na to już nikt się nie obawia z nami grać ...

Pawel-papas | 2021-03-27 16:47

Cytat z wywiadu dyrektora Wołoszyna: "Nowi zawodnicy są jakościowi, więc walka o miejsce w składzie będzie bardzo ciekawa. Posiadamy w kadrze piłkarzy z umiejętnościami na minimum pierwszą ligę".

Adams | 2021-03-27 16:48

Jeszcze kilka podobnych porażek nasi zawodnicy zyskają miano amatorów do bicia w sumie już teraz każdy może wygrac z naszymi zawodowcami

Vielitz44 | 2021-03-27 16:49

A co tu się obawiać? Stal w 3 meczach pokazała, że nie ma chęci do gry, nie ma ataku, nie ma obrony. Dziś Wólczanka bez kilki graczy pyka nas na luzie. Ale wiemy chociaż, że i ławka jest słaba, także nie bardzo widzę, by Jaro mógł coś zmienić. Zaorać i tyle.

Pawel-papas | 2021-03-27 16:49

Minimum pierwszą ligę! Czyli nawet na Ekstraklasę.

Spotters | 2021-03-27 16:52

Hm tak skład pierwsza liga a dzisiaj rezerwowi rzec można ocierają się o ekstraklasę. Panowie to są normalnie jaja, hm nie twierdze jestem specjalistą, ale transfery może ciekawe ale kadra jest dużo słabsza niż na jesień. Dobrze że mamy taką przewagę bo musielibyśmy się martwic o utrzymanie.

Adams | 2021-03-27 16:52

Wstyd i hańba naprawdę piłka nożna w miejscie upadła na same dno ... sport kompletnie zniszczony przez pisowskich fachowców

Misio | 2021-03-27 16:54

Szydełko won! Dość tej komedii! I jeszcze wywalić Fidzia, Witasa i innych Jaroszy. Hahaha

Mariuszstalowa | 2021-03-27 16:55

Tak jak pisalem , za Szymanskiego bylo biednie ale stabilnie jesli chodzi o sytuacje kopaczy. Pozniej pseudo komentarze ludzi podszywajacycych sie pod fanow Stalowki mialy na celu wpieprzyc ludzi , ktorzy zamiast w sercu miec Klub to liczyli na posadki i latwe branie kasy . Jestem za tym , by to przedstwiciele kibicow mieli wiekszy wplywy w klubie niz kolesiostwo jakie sie tam wytworzylo.

Stary64 | 2021-03-27 16:57

Jaki prezes i dyrektor taka gra. Wstyd i kompromitacja.

Okulickiego | 2021-03-27 17:02

Taka propozycja : W następnym meczu z Jutrzenką muszą zostać włączeni nowi zawodnicy CZUBAT I WOŁOSZYN. Czyli dyrektor + prezes. I taki wydarzenie to bym zobaczył. Jaro daj im wolną rękę czyli niech sobie wybiorą gdzie chcą się na boisku ustawić. I do przodu....!!!!

Cdncdn | 2021-03-27 17:07

Jaki Jaro .Nie żaden jaro bo to nie kolega ani jakiś wybitny trener tylko zwykły A klasowy cz tez okręgówki trener albo dla trampkarzy i nie Jaro tylko Wieprzec Jaromir.Jesli ma odrobinę honoru to juz dziś powinien podziękować za prace i powiedzieć co myśli o tych pseudo piłkarzach,Czubatac h,Woloszynach i całym tym burdelu..Wtorek potrafił to i Wieprzec powinien potrafić..

Nicke | 2021-03-27 17:07

Gdzie są ci, co pisali ze awans jest możliwy?

Stalowiak1938 | 2021-03-27 17:07

Czas się skończył. Musimy my jako kibice podjąć jakieś działania. Powinniśmy wszyscy którzy mają jakieś pomysły spotkać się np. KR i wspólnymi siłami coś wymyślić. Wybrać jakąś osobę którą moglibyśmy desygnować na prezesa klubu z naszego ramienia i zabrać się za ratowanie Stalówki. Przekonać Lucka żeby dalej wspierał finansowo Stal i zaufał ludziom którym zależy na ratowaniu klubu. Niestety wszyscy jego ludzie zawiedli teraz już nic nie ma do stracenia. Nie ma sensu dawać już kolejnych szans jego ludziom bo to się nie sprawdza. W tym klubie nic nie funkcjonuje tak jak powinno od poziomu sportowego, poprzez marketing, organizacje, transfery, szkolenie. Kompletnie nic. To da się uratować i w przeciągu 2 lat wrócić na poziom centralny póki nazwa Stalówka jeszcze kojarzy się z drużyną z ligi centralnej. Niestety kolesiostwo wygrywa a jest wiele pomysłów jak można to wszystko poukładać i żeby wrócić tam gdzie nasze miejsce. Jakieś śmieszne konkursy na prezesa jakieś wymogi wykształcenie wyższe i inne. Tu nawet profesor nie pomoże jeżeli nie ma pasji i zaangażowania. Tylko konkretnym działa Reem można coś osiągnąć i pracowitością. Musimy ratować Stalówkę!! Kto jest za?!

Adams | 2021-03-27 17:08

No to faworyt w następnym meczu znany chyba nikogo nie zdziwi Jutrzenka sprawi niespodziankę ... Dopóki nie zajdą zmiany w zarządzie będzie coraz większe dziadostwo

Adams | 2021-03-27 17:12

Czubat do dymisji niech weźmie też swojego kumpla Wołoszyna itd trzeba pozbyć się piisowskich szkodników choć pisząc prawdę na radykalne zmiany jest za późno ...

Cdncdn | 2021-03-27 17:13

Filip Ziajko cyt.
Jeśli wam nie płacą ( a tak wyglądacie) to w sumie zasługujecie na brak wypłat. Natomiast jeśli wam płacą to już nie jako kopacze ale jako ludzie, myślę że w miarę normalni powinniście unikać lustra. Jesteście tak nędzni, że bardziej się nie da. To w jaki sposób "kopiecie piłkę" bo na pewno nie gracie w nią to jest największa kompromitacja od wielu lat. Mistrzyki i inne naprawdę nie chcecie się przebranżowić? Przecież praca powinna dawać chociaż odrobinę satysfakcji..a jak wam może dawać satysfakcję kopanie się piłką po własnych dupach albo wykonywanie świecy na 30 metrów w górę na wysokości swojego pola karnego panie Waszkiewicz !!!!! Mam k...wa nadzieję że wam jednak nie płacą......

=1938= | 2021-03-27 17:15

Ide na prezesa

=1938= | 2021-03-27 17:15

Kto mnie zna to nnie poprze

Stary64 | 2021-03-27 17:15

Czubat i Wołoszyn niech wypieprzają z tego klubu zrobili drużynę na A klasę brawo WY.

Ziom_stal | 2021-03-27 17:18

Ta wygrana z Avia to był przypadek .... chociaż rywal na poziomie gorzej gra niż my

Młodynie | 2021-03-27 17:20

W poniedziałek mam nadzieję dymisja zarządu plus konferencja prezydenta w której przyzna się do błedów i że zaufał nieodpowiednim osobom

Adams | 2021-03-27 17:23

Tak jak niedawno pisałem zawodnikom odechciało się grać w sumie nie dziwne przy tym co się dzieje w ich otoczeniu organizacja w klubie do niczego , zarząd do wymiany

Misio | 2021-03-27 17:28

Dlaczego mamy problem z bramkarzem, a w Wólczance bezbłędnie broni Konefał? Może ktoś źle weryfikuje tych bramkarzy?

Młodynie | 2021-03-27 17:29

Tomek akurat dzisiaj bez zarzutu 4 setki wybronił. Konefał chciał się pokazać z rezerwami Cracovii popełnił błąd przy wyjściu do dośrodkowania

P_laskos | 2021-03-27 17:31

brawo partacze spod znaku Czubata bo cięzko to nazwać herbem MISIO jak ja pisałem że Tomek się nie nadaje na trenera to wylano na mnie wiadro pomyjów trzy lata w klubie jako trener to dużo czasu a bramkarza na przynajmniej dobrym poziomie nie było żadnego... zadałeś słuszne pytanie dlaczego Konefał dobrze broni w Wólczance, dlaczego dobrze broni w Sandecji Pietrzkiewicz?

Stary64 | 2021-03-27 17:34

Wszystkie mecze powinny być darmowe za taką kompromitację.

Młodynie | 2021-03-27 17:34

Nadbereżny pod postem o wyniku wstawił GIFa przedstawiającego wybuch bomby atomowej

Stalowiak1938 | 2021-03-27 17:47

Młodynie nic nie ma takiego

Młodynie | 2021-03-27 17:47

jest na FB klubowym

Raul | 2021-03-27 17:51

Jeb..e Peda.y wezcie sie do roboty ( na boisku ) . Albo wyp.......c na Strefe aluminium i 4 brygadowka. Jarka tylko Mi szkoda, ze za takie peda.y musi swiecic oczami. Mialem nadzieje , ze nizej juz upasc nie mozna . A tu taka Niespodzianka......

Młodynie | 2021-03-27 17:54

Mistrzyk nie nadaje się na kapitana

Młodynie | 2021-03-27 17:58

Pilne spotkanie Rady nadzorczej klubu na prośbę prezydenta w najbliższym tygodniu

Maxtor84 | 2021-03-27 18:01

to chyba powoli szykuje się koniec poważnej piłki w naszym mieście...

Pawel-papas | 2021-03-27 18:05

Atomowe rozwiązanie jest potrzebne już teraz. W czerwcu będzie za późno.

Stalowiec1938. | 2021-03-27 18:06

Bez ambicji i honoru zarząd i piłkarze pozoranci..

Filip kacper k. | 2021-03-27 18:06

panowie, ale atomowe rozwiazanie oznacza koniec zawodowej pilki w Stalowej Woli

Młodynie | 2021-03-27 18:10

możliwe albo sprzedaż klubu albo dodatkowa kasa i gramy o wszystko

Stalowiec1938. | 2021-03-27 18:11

w dupach się poprzewracało z dobrobytu 3 lliga czyli 4 to już nie jest zawodostwo w tej lidze piłkarze normalnie pracują i grają za stypedia a u nas stadion otoczka zawodowego klubu a na każdym kroku wstyd i kompromitacja kur... nie gracie w jakieś Wiązownicy za przeproszeniem bo tam zawodnicy mają większe jaja od was tylko w zasłużonym klubie miejscie wstyd i odejdzcie i nie hańbcie już nas i klubu bo wstyd po takcih porażkach oczami za was święcić piłkarzyki bez ambicji i zarząd nierobów

Brawo stal! | 2021-03-27 18:20

Popieram to, co napisał CDNCDN.

Nie oglądałem prawie w ogóle pierwszych 30 min, gdyż mi strasznie cięło, więc nie bardzo wiem co się działo na początku, ale później to był dramat.

Z naszej strony, kopanina 3-4 ligowa, Wólczanka dużo lepiej. Każdy z naszych zawodników wygląda jakby miał do zrzucenia 5-7 kilogramów. Technicznie także byliśmy gorsi. Ta świeca, o której wspominał CDNCDN to takie podsumowanie naszego poziomu.

Adams | 2021-03-27 18:23

atomowe rozwiązanie raczej trzeba zakładać jako negatywne posunięcie moze byc zapowiedzią wiekszej katastrofy przez cofniecie miejskich funduszy ... obym sie mylił ale to co sie dzieje jest początkiem dramatycznej katastrofy który oznacza tzw całkowity rebranding czyli długoletni proces odbudowy do normalnego funkcjonowania

Brawo stal! | 2021-03-27 18:23

Conde ponownie udowodnił, że nie jest piłkarzem 3-ligowym i nie ma co się dziwić, że w przeszłości odbijał się od każdego klubu.
Karnego sprowokował, truchtał po boisku, mało aktywny, koledzy nie podają mu piłki, co oznacza, że na treningach widzieli, że jest kiepski, ale Wieprzęć chciał udowodnić, że miał rację zgadzając się na jego transfer i że potrafi on grać na tym poziomie.

Brawo stal! | 2021-03-27 18:23

Dopóki ktokolwiek z osób decyzyjnych w naszym klubie myśli, że piłkarze typu Conde nadają się na 3 ligę, dopóty nic z tego nie będzie. A jedną z tych osób jest gloryfikowany przez dużą część kibiców Wieprzęć.

Idą święta, proponuję, aby zarząd zakupił i wysłał Szydełce 12 butelek porządnego francuskiego wina na zaleczenie ran (przeprosiny!), a po świętach wysłał Wieprzęcia na staż do Hutnika.

Już słyszę ten jazgot!

Dżef | 2021-03-27 18:35

Tak i jeszcze laske zrobić cudakowi.

Wyp***** całą tą bandę na zbity ryjec.
Błazny.
Żadna różnica grać w okręgówce czy 4 lidze.
Jak można było doprowadzić do takiego szajsu , mając wszsytko....

Raul | 2021-03-27 18:35

Brawo Stal ! Szymon Sz. jest z Ciebie Dumny i pozwoli Ci pociag..c .Wyp....j Na Zawsze . Je...y Kund.u !!!!!!

Okulickiego | 2021-03-27 18:35

Proszę sobie tego co tu napiszę nie brać do głowy ani do serca....!!!!! Bo tego nie wiem.... Ale myślę że atomowe rozwiązanie prezydenta to likwidacja PSA. i zawodowej piłki nożnej. Obym się mylił. Sprawa jest poważna i.

Młodynie | 2021-03-27 18:37

Boi się linczu nie zrobi tego wie że nikt go nie wybierze wtedy

Ziom_stal | 2021-03-27 18:44

Czemu już nie obwiniacie Szydelki żartem burdel ? on i tak zrobi coś dla nasi utrzyma Hutnik

Okulickiego | 2021-03-27 18:44

Słuchaj MŁODYNIE prośbę mam nie odpisuj na moje komentarze bo wynika z nich że ty k... A Wszystko wiesz najlepiej.... To może podaj cyfry w dużego lotka. Tylko taka mała prośba. Nic k... A nie pisz...!!!! TO są za poważne sprawy i nie dla gimnazjalistów czy dzieci z piaskownicy.

Pjona_ziom | 2021-03-27 18:46

Ja myślę że Lucek postawi sprawę w stronę ultimatum w postaci likwidacji PSA

Maxtor84 | 2021-03-27 18:50

chodzą słuchy że będziemy dogrywać swoimi juniorami

Cdncdn | 2021-03-27 18:54

Na przyszły sezon kupić cala Sieniawę i będzie awans.Proste.

Adams | 2021-03-27 18:54

Powtórze raz jeszcze atomowe posuniecie może oznaczać koniec klubu i zmiana warty przez wiekszą pomoc dla Pks San Rozwadów ... chyba powoli trzeba sie przyzwyczajać do najgorszych kroków czyli całkowitego upadku Stali

Tomko | 2021-03-27 18:59

I jakie wyniki ma ten cudowny Jaromir? Stalowe serce az huczy. Zeby sie nie okazalo ze gdzie nie spadna i nawet Wiazownica ich nie przegoni na koncu. Siarka z 10 juniorami w skladzie ma 10 razy lepsze wyniki od bogatej Stali o stalowym sercu na wiosne. Brawo.

Misio | 2021-03-27 19:02

Warianty są dwa. 1. Miasto wpompuje w klub jeszcze więcej kasy i zbuduje drużynę na awans w przyszłym sezonie. Moim zadaniem szalony. Albo 2. Odpalić trzon drużyny i budować drużynę na swoich plus młodzieży na awans za 2,5 roku. Teraz awansują Puławy, za rok odpuszczamy i budujemy, za 2 lata wchodzi Wieczysta, a potem już my! Oparłbym drużynę na Mistrzyku, Stępniowskim, Siudaku, Wojtaku, Tłuczku, Sziferze, Grabarzu itd. oraz na obecnych 16-18 latkach. Plus obserwacja młodych w regionie. Ewentualnie w sezonie, kiedy mielibyśmy już powalczyć na 100% ściągnąć ze 3 wartościowych graczy. Tak ja to widzę. I co jeszcze ważne. Wybrać zarząd i kadrę szkoleniową na te 2,5 sezonu i rozliczać ich dopiero wtedy, gdy cel osiągną lub nie. Najgorsze co teraz moglibyśmy zrobić, to nerwowe ruchy i rozwalanie drużyny i zarządu co rundę! Tak się nie da. Potrzeba stabilizacji i spokoju.

Raul | 2021-03-27 19:13

Misio . Prosze Cie , przestan pic . Czlowieku Ty naprawde chcesz oprzec Druzyne na Najwiekszym Lesz..u i Pata...hu Mistrzyku ????!!? Przez Litosc nie wspomne o pozostalej Smietance. Bracie , prosze odstaw Amarene i Beczki Piwne , gdyz niestety zaburzaja One wlasciwe postrzeganie Rzeczywistosci.Ostry Reset . I tyle.

Cdncdn | 2021-03-27 19:20

Dobrze powiedziane RAUL.

Pjona_ziom | 2021-03-27 19:23

Misio.
Zdecydowanie bez.gwałtownych ruchów, nie wolno nikogo zwalniać tylko odstawić tych którzy cokolwiek zarabiają tacy Jopek czy Mroziński nam nie potrzebny bo oni i tak nic nie daja, reszta niech gra za.friko a zarząd niech bierze te 100 tys do podziału. Trzon drużyny Tłuczek i Grabaż no kur... to jest myśl to jest too to jest wspaniały pomysł

Raul | 2021-03-27 19:31

Je...e K..wy przestancie kompromitowac Nasz Klub , Nasza Milosc , Nasza Pasje , Nasze Zycie .

Cdncdn | 2021-03-27 19:31

Znam takiego jednego chlopaszka na orliku.Ja bym na nim budowal przyszlosc Stali

Stalowiec1938. | 2021-03-27 19:41

Dno i wodorosty najgorsza druzyna chyba w Historii klubu zero ambicji honoru Pozoranci i wkłady . Jak ktoś gra za karę to niech zmieni zawód ile można święcić za was oczami nie jest wam wstyd ? Chłopaki w B klasie zjadają was ambicją chociaż grają za friko miernoty

Misio | 2021-03-27 19:42

Pewnie gdybym rok temu wspomniał o Śpiewaku, to też wyśmialibyście go.

Kamil | 2021-03-27 19:49

Ja się cudów nie spodziewam. Nie.sadze że będą.radykalne zmiany aczkolwiek obym się mylił

Okulickiego | 2021-03-27 19:50

Czy ktokolwiek z administratorów czuwa nad tym aby tu wypowiadali swoje zdania kibice Stalówki....???? Bo mam wrażenie a nawet jestem przekonany że są tu zainstalowane osoby tylko po to aby wprowadzać bałagan. Osoby których komentarze kompletnie nic nie wnoszą a wręcz wyśmiewają poważne tematy. Może wraz z końcem pewnej epoki wartało by i te komentarze przewietrzyć.

Ziom_stal | 2021-03-27 19:56

Musimy pójść draga Puław ściągnąć młodych najlepszych z regionu stworzyć kręgosłup. Za 2-3 dołożyć trzech doświadczonych takich Paluchowskich Drozdowiczow i Bartosiakow i zjemy ligę taka jak Puławy.

Młodynie | 2021-03-27 19:59

Puławy płacą Paluchowskiemu więcej niż my Fidziowi taki napastnik spokojnie może grać w 1 lidze a nawet w ESA z Mielcem tak bezinteresownie zszedł na 3 poziom.Puławy nie maja swoich zawodników. Ednilson Cyfert Kacprzycki to nie są ich wychowankowie poszli w wariant szastamy kasą i zjadamy ligę albo gasimy światło.W tym roku mocno zaszaleli na rynku bo dostali ultimatum od Azotów

Mariuszstalowa | 2021-03-27 21:08

Potrzebny jest przedstawiciel kibicow znajacy sie realiach biznesowosportowych. Osoba taka dzieki obecnosci w klubie informowala by nas kibicow o problemach i dalsza wizja prowadzenia klubu. Juz raz bylismy blisko upadku ale potrafilismy sie zebrac. Widac , ze osoby biorace kase za darmo powiazane ze stolkami zaczynaja na tym forum zostawiac glupie komentarze po to by niestracili posady.

1938fc | 2021-03-27 21:15

Długo mnie tu nie było ale dzisiaj napisze . Dzisiaj zawodnicy po meczu dostali nagrode l i chyba skoczyło się to na rękoczynach. Lucek nie walnie żadnej likwidacji PSA a dlaczego ? Włożył w to za dużo kasy , nie ma innej opcji polecą głowy , ludzie go wyśmieją a on nie może zepsuć sobie reputacji. Poleci Czubat Wołoszyn pewnie i cała rada nadzorcza. Pewna osoba z okręgu kibicowskiego napisała 2 komentarze w których było że czas minął i czas budować klub na zdrowych zasadach i wracamy na prawidłowe tory. Przechodząc do sedna są to jedyne komentarze które Lucjusz polubił. Dla mnie jest to oznaka jedna Lucek albo sobie wbił do głowy że czas na zmiany i to konkretne i koniec z przyjacielstwem i po prostu coś w nim pękło . Najbliższy tydzień będzie ciekawy

Pazimieh | 2021-03-27 22:18

Nie sądziłem, że dożyję czasów, gdzie na serię porażek będą się składały mecze z Podlasiem Biała Podlaska i Wólczanka Wólka Pełkińska...

Ziom_stal | 2021-03-27 22:36

My tez nie mamy swoich zawodników .... przypomnę ze ściągnęliśmy ludzi z 4 ligi którzy nawet nie grają. Wiec nie mówmy ze jakaś drużyna na tym poziomie awansuje wychowankami.

Ziom_stal | 2021-03-27 22:37

A jeżeli nikt nie chce zapłacić zawodnikom którzy nas wyciągnął z tego bagna To będziemy jeździli po wioskach i dostawa baty

Adamsokulickiego | 2021-03-28 01:23

Tak to jest jak miesza się politykę do zarządzania klubem. Rządzili tu kibice, nie zrobili żadnej Wisły Kraków, tylko było skromnie, ale godnie. Trzeba do tego wrócić.

Fanatyk38 | 2021-03-28 04:49

1938FC. I dobrze , że Cię nie było bo jak masz siać farmazon o rękoczynach i swoich wróżbach z fb komentarzy to lepiej milcz.

Jak mają być zmiany to tylko konkretne .
Zawodowcy , profesjonaliści na stołkach . Zapłacimy ludziom pieniądze ale będziemy wymagać i rozliczać.
Masz zadanie i musisz je wykonać . Nie ma efektu po danym okresie- dziękujemy .
Do tej pory zmiany były wymuszone. Nowak , Pani M i Jej kolega, owszem , wylecieli z Klubu ale po naciskach.
Pan Nowak w nagrodę dostał nową fuszkę a ludzie włodarza niby odeszli w cień ale...
tym samym dzielimy los sąsiadki z tbg. Tam był PanMastalerz . Zaangażował się , była kasa i skończyli w 3 lidze...
wypisz , wymaluj Stalowa Wola.
Motor z politykami i kasa nie awansował przez lata i gdyby nie wal dalej gnił by w 3 lidze .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola
2021-05-09, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 31 24-5-2 77
2 Sokół Sieniawa 32 18-8-6 62
3 Podhale Nowy Targ 31 17-7-7 58
4 Stal Stalowa Wola 31 18-3-10 57
5 Avia Świdnik 31 14-9-8 51
6 Chełmianka Chełm 31 15-6-10 51
7 KSZO Ostrowiec Św 30 15-3-12 48
8 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
9 ŁKS Łagów 32 13-8-11 47
10 Wisła Sandomierz 32 13-8-11 47
11 Wisłoka Dębica 31 12-10-9 46
12 Wólczanka W. Pełkińska 30 13-5-12 44
13 Podlasie Biała Podlaska 31 12-5-14 41
14 Lewart Lubartów 31 9-12-10 39
15 Cracovia II 32 10-8-14 38
16 Stal Kraśnik 31 8-10-13 34
17 Orlęta Radzyń Podlaski 32 10-4-18 34
18 KS Wiązownica 31 8-6-17 30
19 Korona II Kielce 30 9-2-19 29
20 Jutrzenka Giebułtów 30 5-6-19 21
21 Hetman Zamość 31 1-5-25 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-09 Wisła Sandomierz - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2451) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1239)
» Filip kacper k. (1135) » Kamil (831)
» Fanatyk38 (797) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Misio (497)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 113 074 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 564 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 60 214 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 308 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0253