Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy!!!

Dzisiaj gramy!!!
Stalówka rozegra dzisiaj kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będą rezerwy Korony. Początek spotkania w Kielcach o godzinie 12:00. Nasz zespół po rozegraniu 25 meczów zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Kielczanie mają rozegrane jedno spotkanie więcej i z 24 punktami na koncie plasują się na 19 miejscu . W ostatniej kolejce Korona II przegrała na wyjeździe z rezerwami Cracovii 2:0. Życzymy kompletu punktów Stalówce i dopingujemy nasz zespół w walce o zwycięstwo. HEJ STAL!!!

Komentarze (60)

Cdncdn | 2021-04-11 09:55

Niby jak mamy dopingować jak nie ma nawet transmisji. Modły?

Kamillo26 | 2021-04-11 10:55

Witam czy będzie jakaś transmisja na YouTubie, jeśli tak czy moze ktoś wrzucić link
Z góry dzięki

Młodynie | 2021-04-11 11:01

W kadrze chyba francuz na ten mecz

Młodynie | 2021-04-11 11:56

Czy tylko ja mam wrażenie że w oddali słychać prezydenta ?

Adams | 2021-04-11 12:04

I znowu Kacper w pierwszym składzie i na co on czemu T.Płonka nie dostanie wiecej minut

Vielitz44 | 2021-04-11 12:09

W składzie nikogo nowego, ale wrócił Drobot.

Filip kacper k. | 2021-04-11 12:09

Kacper jest o 2 klasy lepszy o Plonki, Plonka to emeryt ktory ma sily na 30 min i jest wolny jak złow. lepiej byloby sie g pozbyc i wziac tego cooc jambo z rezerw

Adams | 2021-04-11 12:13

Kacper lepszy o 2 klasy odbieram to jako żart bo na powaznie tej opini nie mozna brac na serio ... Kacper z nadwagą i malo skuteczny błąka sie po boisku jakby grał o dwie ligi niżej

Pjona_ziom | 2021-04-11 12:14

Mistrzyni dzisiaj straszna kaszana

Siatkarz | 2021-04-11 12:15

Piechniak pokazał klasę z Jutrzenką lepiej jakby jakiś junior grał Grabarz albo Tłuczek.

Filip kacper k. | 2021-04-11 12:16

dzis kacper zatka Wam usta strzelajac bramke

Cdncdn | 2021-04-11 12:25

Piechniak to drewno i nie powinno g byc nawet w drugiej drożynie.Na orlikach sa lepsi.Tylko nikt tak jak kiedyś Patkolo czy Siekierski sie tymi chłopakami nie interesuje.Patkolo potrafil przyjsc na lekscje do szkoly i rozmawiac z wybranym chlopakiem o grze w Stali.

Stary_kibic40 | 2021-04-11 12:26

ten Piechniak to nawet na drugą drużynę jest za słaby. Zresztą Płonka teraz już również. Podanie obrońcy do bramkarza, ten ma sporo czasu i bije ostro w aut. Parodia piłki nożnej.

Cdncdn | 2021-04-11 12:35

Dzis pozegnamy prezesa i trenera bo z taka gra tego meczu nie wygraja.

Siatkarz | 2021-04-11 12:36

I to będzie chyba najlepsze wyjście

Vielitz44 | 2021-04-11 12:37

Korona mega zmotywowana, paru zawodników z I drużyny, łatwo nie będzie.

Adams | 2021-04-11 12:38

Potwierdzam jak narazie 1 połowę nie da sie oglądać

Cdncdn | 2021-04-11 12:42

Nawet jak Piechniak strzeliłby trzy bramki dziś to i tak pozostanie drewniakiem.Trzeba tez zaznaczyc ze gramy z czwartoligiowa drużyną bo spadek maja pewny .A tu ani jednej akcji nie bylo .Co oni robia na treningach.????????

Pjona_ziom | 2021-04-11 12:44

Oczy bolą. Bez ładu, bez chęci, zero dokładności ... Na tle jednych z najgorszych drużyn w lidze grają jak ofermy

Pazimieh | 2021-04-11 12:44

Kur** zero agresji, ambicji, woli walki. Dreptają po boisku, jakby byli na nim za karę.

Ziom_stal | 2021-04-11 12:46

To jest jakiś dramat .... my nie mamy drużyny , naprawdę trzeba to zaorać i budować na nowa. My w ciągu najbliższych 2-3 nie awansujemy nie ma opcji nagle nie zrobimy drużyny z niczego

Adams | 2021-04-11 12:48

Komuś pod koniec polowy nie wytrzymały nerwy to chyba bedzie gorąco w szatni

Stalowiak68 | 2021-04-11 12:49

No to jest dramat, ale na co liczyliście że prezydent tupnie nogą i zaczną grać. Jarek miał okres przygotowawczy cały dla siebie i drużyny i jeżeli ona realizuje jego plan to jest jakiś dramat i nie mówcie że nie ma Jim grać bo ciągle to iest drużyna z drugim budżetem w lidze czyli 2 mln. naszych pieniędzy.

Kamilosss | 2021-04-11 12:51

Filip chyba jesteś znajomym Kacpra bo co tydzień go bronisz. Przy czym moim zdaniem jest najgorszym napastnikiem jaki grał w tym klubie od wielu lat. Nie liczę takich grajków jak Pilch co zagrali tyle minut co kot napłakał.

Adams | 2021-04-11 12:55

Rozgonić wiekszośc skład na wszystkie kierunki bo to co pokazują na boisku jest gorzej niż żenujące ... zero walki , zero chęci , starań nie ma sensu z ty niby 1 ligowym składem

Adams | 2021-04-11 13:08

Kurtyna w dół koniec tego cyrku

Daro | 2021-04-11 13:10

Korona II strzeliła pierwsza bramkę na wiosnę... Czubat już spakowany? Tylko Jara mi szkoda.

Siatkarz | 2021-04-11 13:10

No i Piechniak nam nic nie zatkał

Cdncdn | 2021-04-11 13:10

I tym uroczystym sposobem zegnamy pana Wieprzecia i Czubata.Nawet wiem kogo wybiara na następcę Wieprzecia.Bedzie to Adamus bo w tym klubie pieniądze kołem sie toczą.I nie chodzi tu o wynik tylko o wzajemna adoracje .

Vielitz44 | 2021-04-11 13:11

Pecha ma trener, bo trafił akurat na Koronę w lepszym niż zwykle składzie i to widać, że paru z 1 składu. Z drugiej strony u nas na poziomie to gra tylko
Wietecha, pomoc słabo, ataku zero - gra jednym napastnikiem i to takim to porażka na starcie.

Pazimieh | 2021-04-11 13:11

Ale to jest dramat. Nic im się nie chce. Niech wracają z buta do Stalowej. Akceptuję braki techniczne, albo całkowity brak techniki, ale do ch*** jak to Balon powiedział po Wólczance gryźć, szczypać, biegać. A ten nasz afroamerykanin to chyba w życiu nawet w FIFĘ nie grał, nie mówiąc o graniu na zielonej trawie.

Pazimieh | 2021-04-11 13:13

Nie wiem jak to wyglądało w poprzednich meczach w tym roku, bo widziałem tylko skróty, ale śmierdzi trochę grą przeciwko trenerowi.

Młodynie | 2021-04-11 13:15

przeciwko prezesowi bardziej nie dostają kasy

Szymek2007 | 2021-04-11 13:15

Niestety ,tutaj trzeba wymienić 90 % składu

Adams | 2021-04-11 13:15

Albo im bardziej sie krytykują grajkow tym gorzej graja jakby po zlości tych pseudopiłkarzy trzeba głaskać jak małych szczeniaków

Pazimieh | 2021-04-11 13:19

Weź się MŁOLDYNIE zastanów, co mogą osiągnąć przegrywając przeciwko prezesowi?

Filip kacper k. | 2021-04-11 13:21

ciekawe czy dokonczymy rozgrywki w 3 lidze w tym sezonie, czy jednak bedzie postawienie na rezerwy w IV lidze

Adams | 2021-04-11 13:39

Przy ławce widac sam Jaromir ma dość całej sytuacji wygląda na to juz wie nie ma sensu paprać sie w szambie

Młodynie | 2021-04-11 13:41

Piechniak jest mega słaby to samo Hudzik

Niebieski | 2021-04-11 13:42

Niestety wyrastacie na najwieksze posmiewisko w tej lidze, 2 najlepszy budzet w tej lidze i przegrywa z juniorami korony ktorych wszyscy kosza. Ja bym sie tym profesorom wstydzil pokazywac w Stalowej, przykro mi ale prozno szukac innej tak frajerskiej druzyny w tej lidze. Z Hetmanem ktorego leja po 7:0 druzyny ze wsi moze wymeczycie 1:0 albo jak z Jutrzenka, to bedzie mecz najwieksi slabiacy w lidze kontra najwieksi frajerzy, poziom bedzie mistrzowski:-)

Pazimieh | 2021-04-11 13:43

Najsmutniejsze jest to, że naszym najlepszym zawodnikiem i jednocześnie jedynym, któremu się chce i zależy, jest 43-letni bramkarz, który po kilku latach wznowił karierę,

Młodynie | 2021-04-11 13:43

Oni po prostu od kilku meczy grają na zwolnienie trenera pozatym mają to gdzieś bo latem już ich tutaj nie będzie

Niebieski | 2021-04-11 13:44

i Jaromir nastepny super trener ze swoimi wzmocnieniami:-) a tak narzekaliscie na Szydelke, co Jaromir zrobił procz darcia mordy nawet w tym meczu? nic. To samo a nawet gorszy efekt niz Szydelko. Pisze wyrastacie bo nie identyfikuje sie z tym tworem:-)
ale moze z Hetmanem wymecza 1:0 hehe

Pazimieh | 2021-04-11 13:47

MŁODYNIE | 2021-04-11 13:15

przeciwko prezesowi bardziej nie dostają kasy


MŁODYNIE | 2021-04-11 13:43

Oni po prostu od kilku meczy grają na zwolnienie trenera pozatym mają to gdzieś bo latem już ich tutaj nie będzie


Chłopie Ty masz jakąś dwubiegunówkę, czy zapomniałeś się przelogować? Poza tym i tak takie kocopoły wypisujesz na tej stronie, że szok.

Adams | 2021-04-11 13:48

z Hetmanem też bedzie strach o wynik mogą zremisować ... pod stadionem przydałoby sie porozmawiać po męsku z grajkami lub w trakcie meczu z Hetmanem zza stadionu

Kamilosss | 2021-04-11 13:50

Nieco ponad 10 lat temu ogrywaliśmy Koronę 3-2 w Kielcach i 3-0 wStalowej. Wszystko za czasów pierwszej ligi. 10 lat później przegrywamy z rezerwami Korony, których większość ogrywa jak chce.

Niebieski | 2021-04-11 13:51

Transparenty przed wjazdem nic nie daly a nawet gorzej ejszcze graja bo z KSZO to przynajmniej walka jakas byla, KSZO mialo farta i im wpadlo co lecialo to inna sprawa, ale tu bylo kompletne dno, to sa 16 letni juniorzy tu nawet na 50 % grania musi byc widoczna roznica klas i tego nie bylo widac, ba to juniorzy Korony czesciej oddawali strzaly i strzelili.

Ja mam obawy czy oni by z LSZ Zdziary czy Kamieniem nie przegrali, serio po tym co zobaczylem dzis:-)

Stalowiak68 | 2021-04-11 13:51

Dziękujemy panu prezydentowi za rozwalenie klubu lepiej się tego zrobić nie dało teraz jak dla Nowaka w nagrodę dla Czubata ciepła posadka.

Adams | 2021-04-11 13:55

naprawdę trzeba zrobić akcję w wtorek godzinę przed meczem zebrać sie przy płocie glośno zmotywowac niewybrednymi słowami snujących sie grajków

Jefrey | 2021-04-11 13:58

***** ***

Ziom_stal | 2021-04-11 14:39

Gdzie są teraz Ci co byli zadowoleni z okienka transferowego ? Mówiłem ze oddaliśmy o dwie klasy lepszych ludzi niż pozyskaliśmy i efekty mamy

Filip kacper k. | 2021-04-11 14:46

ten wynik jest na tyle sensacja ze znazla sie na glownej stronie onetu

Stary_kibic40 | 2021-04-11 14:53

Tak jakby ktoś jeszcze nie wiedział, o co w tym wszystkim chodzi. Kursy na ten mecz: 6.50 - 3.50 - 1.47. 4 amatorska liga, można dodatkowo fajnie zarobić, nic tylko bawić się...

Tomko | 2021-04-11 14:58

To Wieprzec wylatuje bo nie spelnil ultimatum przegrywajac z DZIECMI. Tak jak mowilem wczesniej wszyscy zatesknią jeszcze za trenerem Szydełką. Z Hetmanem wygraja moze po wielkich walkach 1:0 bo Hetman jest tak slaby ze ogrywaja go nawet a klasowe druzyny. Ale naprawde podziwiam ze mozna bylo tak popsuc druzyne ktora ogryweala lidera rok temu na ich stadionie w 2 lidze a teraz nie moze dac rady amatorom, 15 latkom z Kielc. Miała byc druzyna walczaca stalowa i cos nie wyszlo i prezesom i trenerowi tez. Ja tu bylem ponizany i wysmiewany bo broniłem Szydełkę.. teraz wyrownaly sie szanse Wieprzec wiecej spotkan przegrywa niz wygrywa wiec tez nie jest taki wielki jak wszyscy przypuszczali. Szkoda mi Mrozinskiego, Płonki czy innych ktorzy potrafia grac w pilke ze musza tak sie błaźnić na wsiach przegrywajac albo z dziecmi. Az przykre to. Kto teraz trenerem? Moze Wtorek kolejny cudowny powror człowieka "stalowego" a może nawet Kasiaka sie wsadzi? Brawo zarzad, za rok 4 liga i wielkie derby z Sokołem Nisko ale juz 1-szej druzyny

Młodynie | 2021-04-11 15:03

Teraz to trzeba poszukać trenera i prezesa.Z Hetmanem wystawić klilku juniorów plus Drobot.Oni ewidentnie nie chcieli wygrywac od kilku spotkań.Mistrzyk dzisiaj tez mylił się w sytuacjach bardzo prostych

Tomko | 2021-04-11 15:04

I nie będę płakał z tego powodu tylko się śmiał. Śmiał w twarz tym wszystkim ludziom ktorzy doprowadzili do upadku ten klub. Ten wynik to UPADEK tego klubu i takie sa fakty. A moze jeszcze da sie bardziej zbłaznic, okazja juz niedlugo z Hetmanem. Brawa dla dzieci z Kielc, oni nawet sie nie spodziewali remisu a co dopiero zwyciestwa. Ale jak ma sie ambicje i sie walczy to sie wygrywa. To nic ze Mrozinski gral w 10 razy lepszej lidze i wymiatal.

Młodynie | 2021-04-11 15:05

Co do składu Korony to nie same dzieci tylko kilku z 1 drużyny np. Szywacz i Petrović.Do tego t młodzież z tym samym trenrem wygrała mistrzostwo kraju

Młodynie | 2021-04-11 15:06

Nie zmienia faktu że nie ma już niczego ciekawe jakie teraz ananasy przyjdą prezesować i trenować

Okulickiego | 2021-04-11 15:23

Ja już swoje typy mam TOMKO -Szydełko na trenera !!!! MŁODYNIE na prezesa i dyrektora sportowego Obaj panowie przedstawiają tu w komentarzach pomysły które na bank zaskoczą i w przyszłym sezonie awans pewny. Oddałbym do tego duetu jeszcze kilku świetnych historyków-gawędzu arzy którzy przez ostatni tydzieńń byli bardzo aktywni we wspomnieniach. Panowie może by tak książkę wydał ....Nam propozycję na tytuł : "Stalówka ZKS ....jak to fajnie było ale się zbyło."

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola
2021-05-09, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 31 24-5-2 77
2 Sokół Sieniawa 32 18-8-6 62
3 Podhale Nowy Targ 31 17-7-7 58
4 Stal Stalowa Wola 31 18-3-10 57
5 Avia Świdnik 31 14-9-8 51
6 Chełmianka Chełm 31 15-6-10 51
7 KSZO Ostrowiec Św 30 15-3-12 48
8 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
9 ŁKS Łagów 32 13-8-11 47
10 Wisła Sandomierz 32 13-8-11 47
11 Wisłoka Dębica 31 12-10-9 46
12 Wólczanka W. Pełkińska 30 13-5-12 44
13 Podlasie Biała Podlaska 31 12-5-14 41
14 Lewart Lubartów 31 9-12-10 39
15 Cracovia II 32 10-8-14 38
16 Stal Kraśnik 31 8-10-13 34
17 Orlęta Radzyń Podlaski 32 10-4-18 34
18 KS Wiązownica 31 8-6-17 30
19 Korona II Kielce 30 9-2-19 29
20 Jutrzenka Giebułtów 30 5-6-19 21
21 Hetman Zamość 31 1-5-25 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-09 Wisła Sandomierz - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2451) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1239)
» Filip kacper k. (1135) » Kamil (831)
» Fanatyk38 (797) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Misio (497)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 512 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 35 430 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 95 165 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 667 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01992