Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy z Hetmanem.

Wygrywamy z Hetmanem.
W meczu 29. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Hetmanem Zamość. To spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem zielono-czarnych 5:0.

My zbieramy się w ok 50-60 osób na jednym z osiedli a następnie podchodzimy przed stadion. Tam sporo niebieskich. Szybko zaczynają się sypać mandaty. Po jakimś czasie wracamy na osiedle i tam już ganianki z psami.

Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość 5:0 (2:0)

1:0 – Volodymyr Khorolskyi 38′

2:0 – Michał Mistrzyk (k.) 45 +1′

3:0 – Piotr Mroziński 60′

4:0 – Tomasz Płonka 81′

5:0 – Piotr Mroziński 83′

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Sobotka, Khorolskyi (71′ Stępniowski), Hudzik, Waszkiewicz, Drobot (83′ Wiktoruk), Mistrzyk (78′ Wojtak), Mroziński, Jopek, Conde (78′ Płonka), Grabarz (70′ Piechniak).

Hetman Zamość (skład wyjściowy): Rosiak – Wolanin, Dajos, Grzęda, Białousko, Kaznokha, Pupeć, Turczyn, Koszel, Sienkiewicz, Pokrywka.  

Komentarze (180)

Kamilosss | 2021-04-13 20:06

Czy Kacper już nam zatkał usta golami? Filip odpowiedz.

Filip kacper k. | 2021-04-13 20:22

jeszcze nie. ciężko w 20 minut. spokojnie jeszcze strzeli. Zabawne ze chłopaka spod Stalowej które ligę niżej na jesieni strzelił 16 bramek, tak się hejtuje.

Pjona_ziom | 2021-04-13 20:48

Grabarz w 20 min zrobił więcej niż Piechniak przez te wszystkie mecze od początku rundy... I to jest prawda ,każdy kto oglądał mecz to przyzna że naszego młodzika piłka szukała i był pod grą, odnajdywał się w polu karnym w różnych sytuacjach a że pierwszy raz dostał szansę od poczatku to nie wykorzystał dwóch trzech sytuacji po których powinien strzelić gola ale widać że to jest napastnik który ma instynkt. Nie krytykuje Kacpra ale no właśnie zbyt wolny, zwykle spóźniony i najwcześniej na spalonym...

Misio | 2021-04-13 20:59

Śmiem twierdzić, że w innym miejscu dziś bylibyśmy gdyby Tomek Wietecha nie przerywał kariery.

Misio | 2021-04-13 21:02

Próba - to nie ty mnie wyśmiałeś kilka tygodni temu, jak pisałem, że powinno się teraz stawiać m. in. na Grabarza? Chyba to Ty mi odpisałeś, żebym nie pisał po pijaku i takie tam, bo widzę w Grabarzy potencjał.

Misio | 2021-04-13 21:03

Miało być Pjona!

Okulickiego | 2021-04-13 21:13

W związku że Wspaniałe zwycięstwo było dziś na hutniczej z prawie Madrytem lub Barceloną to Czubat ZOSTAJE ???

Pjona_ziom | 2021-04-13 21:25

Misio, niezbyt się mi chce odpisywać bo rzadko się udzielam ale raczej ja nie krytykuje swoich. Od kiedy pamiętam to zawsze w drużynie było kilku wychowanków którzy wnosili drużyne wyżej w ciężkich momentach, oddawali serce na murawie i nawet jak nie szło to widać.było zaangażowanie. Szkoda pisać co się teraz dzieje ponieważ z.tego pisania nic nie wynika... U nas zarządzanie wszystkim leży po prostu. Dopóki w klubie większość będzie miała polityka zamiast ludzi którzy są związani z klubem od dawna ,którzy kibicują od lat i którzy dadzą wszystko żeby było jak najlepiej to nie będzie niczego tylko prowizorka ... Przykre to co się teraz dzieje. Pozdro. Hej Stal!

Młodynie | 2021-04-13 21:26

Czubat miał się podać po meczu ale na razie brak oficjalnych komunikatów

Misio | 2021-04-13 21:32

Pjona artykuł z 27.03 "Dzisiaj gramy". Bardziej pociągnął mi Raul, ale Ty też wyśmiałeś pomysł grania Tłuczkiem i Grabarzem :-)

Pjona_ziom | 2021-04-13 21:38

Wzburzył mnie ten Tłuczek, ilekroć widzę jego występy na murawie mam wrażenie że porusza się jak dziecko we mgle... Jak mamy budować drużynę na młodzieżowych jako stoperzy ...

Pjona_ziom | 2021-04-13 21:42

Rozumiem wdrażać młodzież a tym bardziej teraz ale jeśli mamy coś ugrać to jak mam coś strzelić to myślisz że nie będą tracic więcej bramek jak na środku obrony będzie młodzież do tego nie zgrana oczywiście?

Młodynie | 2021-04-13 21:43

z Hudzika zrobić napastnika może 2 raz odpali

Misio | 2021-04-13 21:43

Stelmach przestawiony na stopera dałby radę w tej lidze. Grywał tak w sparingach.

Misio | 2021-04-13 23:53

Wrócę jednak do Wietecha. Sądzę, że przez ostatnich kilka sezonów nie mieliśmy klasowego bramkarza i często przez to właśnie przegrywaliśmy mecze. Nie twierdzę, że wybronił by nam cuda, ale jednak daje tą pewność. Druga sprawa to trener Skakuj. Uważam, że powinien dostać czas do końca sezonu, bo być może jest tym kogo szukamy. Może się okazać, że chłopak, który był w cieniu okaże się odkryciem i zrobi coś z tej drużyny. Oczywiście nie oceniam przez pryzmat dzisiejszego meczu, ale dlaczego nie dać mu szansy? Po co na dzień dzisiejszy szukać kwadratowych jaj? Dograjmy Skakujem i osądźmy po sezonie.

=1938= | 2021-04-14 09:22

Noe wiem na ile to byla decyzja trenera Damiana a na ile podpowoedź Jarka bo sam przyznal że konsultowal się z Jarkiem ale uwazam ze posadzenie na ławce Wiktoruka i przesuniecie Mrozia do przodu plus granie w srodku Jopem i Conde to było to co powinni grac od poczatku wiosny. Oni dwaj w srodku gwarantują twardą i nieustepliwa grę a Jopo z Mroziem graja prawiebw ciemno. To widac golym okiem i Jopo smialo za napastnikami sobie poradzi. Na jesienI Mroziu grał z Fidziem i to sie sprawdzalo. A druga sprawa Skakuj pokazał ze Plonka z Piechniakiem tez razem moga byc na placu. Ja jeszcze bym dał duzo wiecej czasu Wojtakowi za Mistrzyka bo Mistrzyk też nie wyglada za dobrze a mlody gra bez kompleksow. Oby trener Skakuj mial na tyle odwagi zeby posadzic Mistrza na lawce może to obudzi w nim wiecej checi.

Mx310user | 2021-04-14 09:53

Po pierwsze meczu z Hetmanem nie powinnismy rozpatrywać w ŻADNYCH KATEGORIACH. Jest wygrana - ok. 5-0 - OK, ale ten mecz nie może mieć wpływu na nic (oprócz może odbudowania, chociaż częściowego, morali zespołu)
Prezes w dalszym ciągu powinien wylecieć na zbity ryj. Trener Skakuj wspomniał na konferencji, że skład ustalał z Wieprzęciem (pewnie taktykę też) więc jeśli ktoś miałby zostać do końca sezonu to Jarek na I trenerze i później ewentualnie zmiany (jeśli ta gra w kolejnych meczach nie bedzie obiecująca)

Klima | 2021-04-14 11:05

Panowie czy ktoś wie co się dzieje z Pietrzykiem? Od kilku meczów nie widać go nawet na ławce

Młodynie | 2021-04-14 11:15

Był chory teraz grał w rezerwach

Kamilosss | 2021-04-14 12:17

Nikt tu nie hejtuje Kacpra. Odróżniaj krytykę od hejtu. Po prostu widzimy, że mu nie idzie i jest obecnie za słaby na ten poziom.

Filip kacper k. | 2021-04-14 12:19

ciezko zeby szlo napastnikowi, jak zespol nie potrafi stworzyc ani jednej sytuacji z gry. Bramki z Hetmanem to wiekszosc to kuriozum.

Z Korona II nie stworzyslimsy ani jednej sytaucji z gry, jakiekolwiek zagrozenie to stale fragmenty

Kamillo26 | 2021-04-14 12:43

Ciężko aby zespół mu podawał jak przeważnie jest na spalonym, on jest wolny jak nie powiem co, dzieci w ostatnich meczach go jadą jak chcą
A może FILIP KACPER K. To KACPER KOŁDUN P. że tak zawsze go broni
Haha

Misio | 2021-04-14 13:03

Filipie Kacprze - jeżeli bramki z Hetmanem są "kuriozum", to jak wygląda bramka nie kuriozum??? Masz powyżej link do bramek: 1. Strzał głową po rzucie różnym. Takich bramek pada setki w każdej lidze świata. 2. Bramka z karnego, po ewidentnym faulu w polu karnym. 3. Wyjście sam na sam, po fajnym zagraniu prostopadłym. 4. Wyjście sam na sam po górnym zagraniu z głębi pola, przyjęcie na klatkę i strzał. 5. Dogranie ze skrzydła po serii zwodów i płaski strzał z pola karnego. GDZIE TU WIDZISZ KURIOZUM??? Nie krytykuję Piechniaka, ale w tym meczu gdyby się kilka razy lepiej zachował, to okazję by miał! Nie jedną.

Młodynie | 2021-04-14 13:15

Nowak mistrz nie ogranął obiektów jeszcze jak Stal Rzeszów dostanie walkower to bedą jaja

Misio | 2021-04-14 13:42

To Nowak pracuje w Stali Rzeszów?

Młodynie | 2021-04-14 13:44

Miał przygotować obiekt na dzisiejszy mecz Stali u nas . Mecz się odbędzie wszyscy odśnieżają murawę w tym zawodnicy prezesi i trenerzy

Misio | 2021-04-14 13:46

A skąd ty wiesz, że Nowak miał przygotować? Czy w dniu dzisiejszym Nowak jest organizatorem meczu?

Sciemaa | 2021-04-14 13:52

Nie zaplacili za podgrzanie to musza jechac na lopacie... jak by w kontrakcie mieli podgrzewana to zapewne by mieli. Albo prognozy ogladac...

Misio | 2021-04-14 13:55

Swoją drogą, to ciekawym jest, że Resovia może rozgrywać mecze w 1 lidze na swoim skansenie, a Stał w niższej lidze nie może grać na swoim, czy tam miejskim stadionie, który jest dużo lepszy niż resoviacki skansen.

Stary_kibic40 | 2021-04-14 13:55

nowak łopata i jedziesz

Sciemaa | 2021-04-14 13:57

Mecz Stali Rz. odwolany

Młodynie | 2021-04-14 14:00

Stal w obecnej chwili ma montowane podgrzewanie i nie ma tam murawy.Mecz ma się odbyć o 16

Młodynie | 2021-04-14 14:03

Mecz oficjalnie odwołany

Daro | 2021-04-14 14:07

Murawę podgrzewana trzeba odśnieżać bo inaczej zrobi się z niej błoto. Podgrzewanie służy temu żeby ziemia nie była twarda jak beton podczas mrozów. To nie jest tak że jak ma się podgrzewana murawę to można zapomnieć o odśnieżaniu.

1938fc | 2021-04-14 14:11

Hahahha to sie Nowak popisał

Adams | 2021-04-14 14:13

To co dziś sie działo na boisku woła o pomstę do nieba jaką trzeb a być kaleką umysłową aby doprowadzić do takiej sytuacji ... przyjezdza Stal Rzeszów na mecz a boisko wogóle nie nadaje sie do gry mimo że prognozy pogody były konkretne z opadami sniegu . Ktoś tu musi odpaść za ten burdel chyba czas na pana N.

Adams | 2021-04-14 14:15

Krotko piszcząc kolejna kompromitacja na PCPN czy kiedys sie skonczy pisowska nieudolność ?
Już cała sytuacja poszła na cały kraj wysmiewania czas zacząć

Daro | 2021-04-14 14:15

Czy ja wiem? Akurat teraz niewiele mógł zrobić bez specjalnej maty, a takowej PCPN nie posiada. Przy takich opadach jak dzisiaj niewiele można zrobić. Grać by się dało ale grozi kontuzjami i rozkopaniem boiska.

Adams | 2021-04-14 14:17

Za ten wyczyn pan N do odstrzału lub ukarać finansowo ... dobrze z Stalą Rzeszów są dobre relacje to może nie dojdzie do odszkodowania no chyba że Garbarnia bedzie sie starała o walkowera co tez jest możliwe

Stalowiec1938. | 2021-04-14 14:21

i jak ktoś ma poważnie traktować PCPN po takiej kompromitacji . brawo dyrektor PCPN może w nagrodę awans na zastępce prezydenta miasta wakat się zrobił

Daro | 2021-04-14 14:23

Na początku wiosny to był ewidentny błąd ale dzisiaj? W 1 dzien tyle napadało co średnio w 1 miesiąc. Nie bronię Nowaka bo on w ogóle nie powinien być prezesem czy dyrektorem czegokolwiek bo się po prostu nie nadaje ale nawet gdyby odśnieżyli to mecz i tak by się nie odbył za dużo opadów i to bez przerwy. Mata B, y pomogła ale nie mamy takiej.

Misio | 2021-04-14 14:27

Ja tam nie wiem, ale słyszałem od pracowników klubu, że w dniu meczu Stali Rzeszów mają zakaz wejścia na stadion. To tak się zastanawiam jak mieli odśnieżyć? Przez internet? Mobilnie? Chyba jest jakaś umowa, która reguluje obowiązki itp. znacie szczegóły tej umowy, to zacytujcie.

Stalowiec1938. | 2021-04-14 14:28

pewne rzeczy trzeba przewidywać na takim stanowisku typowy Kowalski wiedział że dzisiaj ma pizgać złem i typowy Kowalski by był na to przygotowany co może czekać go jadąć do pracy np . Ale po co się przejmować czymś jak się za nic nie odpowiada 0 odpowiedzialności się ponosi ...

Młodynie | 2021-04-14 14:31

Murawę odśnieżaly posiłki z MZK plus działacze Stali Rzeszów

Daro | 2021-04-14 14:31

Ale co miał zrobić Nowak? Wcześniejsze odśnieżenie nic by nie dało. Dzisiaj dużo meczów odwołają.

Puławy z Siarka też odwołały i pewnie dużo jeszcze się nie odbędzie w Polsce płd-wsch.

1938fc | 2021-04-14 14:35

Jeśli to prawda żę pracownicy PCPN-u mają zakaz wchodzenia na stadion bo Stal Rz sobie tak wymyśliła to widze ze u nich też są bezmózgi w klubie. Który latał ciagnikiem Nowak czy Wlazik czy Kalisz

Młodynie | 2021-04-14 14:35

Stal też mogła nie wykupić opcji podgrzewania murawy za którą trzeba ekstra dopłacić

Młodynie | 2021-04-14 14:36

Podobno Wlaźlik był z łopatą

Misio | 2021-04-14 14:39

Gospodarz odpowiada za przygotowanie boiska. W dniu dzisiejszym gospodarzem jest Stal Rzeszów. Więc pytanie: po co ktoś z PCPN-u miał się wtrącać gospodarzowi w jego interes? Może oni sobie tego nie życzą? Winę za tą sytuację ponosi Stal Rzeszów.

Sciemaa | 2021-04-14 14:44

1938FC mnie to nie dziwi... obostrzenia. 1 pracownik i by mogl im zarazic caly zespol... i w 2 strone podobnie. Pilkarze maja testy pracownicy zapewnie nie.

1938fc | 2021-04-14 14:50

Ale jak z MZK przyjechały posiłki to już wtedy nie przeszkadzało że wszyscy razem odśnieżali murawe? Dziwne to troche ale nie zadbała Stal Rz o to żeby mecz doszedł do skutku jak i Nowak

Stalowiak68 | 2021-04-14 15:18

Tu się wszystko kupy nie trzyma, bo po pierwsze za oddanie i przekazanie obiektu odpowiada pcpn I nie wierzę że nawet o 10 Stal przejęłaby zaśnieżony obiekt.Po drugie niby nie wolno wchodzić na stadion pracownikom ale nagle w ramach miłosierdzia przyjeżdżają panowie z mzk pomagać. A po trzecie skoro w udało im się tyle odśnieżyć w godzinę to jakby się ktoś za to wziął o czasie to ma 13 boisko byłoby gotowe. Oczywiście pada śnieg i jest ciężko, ale stadion na Hutniczej to nie stadion bez urazy Sokoła Nisko tylko najnowszy obiekt w regionie więc plama Nowaka bezdyskusyjna.

Stalowiak68 | 2021-04-14 15:25

» https://nowiny24.pl/2-i-3-liga-pilka.....

Podgrzewanie chodzi i ktoś niby odśnieżał tylko do 11 godziny nikt ich nie widział

Misio | 2021-04-14 15:29

A dlaczego wam się wydaje, że MZK przyjechało "za darmo"? Moim zdaniem Stał Rzeszów ich ściągnęła do pomocy, a "za darmo umarło"

Młodynie | 2021-04-14 15:30

Raczej Lucek lub Nowak zadzwonili do prezesa MZK a ten ich wysłał do pomocy

Misio | 2021-04-14 15:47

Puławy, Świdnik, Sieniawa i Kraśnik też nie dały rady. Dziś grają tylko tam, gdzie jest sztuczna nawierzchnia. No i ew. KSZO, ale oni o 17-tej, to już pewnie ogarną.

Młodynie | 2021-04-14 15:52

Nowak zaproponował grę na sztucznym ale Garbarnia odmówiła

Misio | 2021-04-14 16:21

Ciekawa sytuacja z Wisłą Puławy. Już mają 3 mecze przełożone, a terminów mało. Do końca sezonu są ze trzy środy wolne. Będą grać non stop sobota-środa. Gorzej jak im znowu coś przełożą i braknie terminów. Oczywiście nie piszę tego w kontekście naszych szans na awans!

Adams | 2021-04-14 17:14

Po zapoznaniu sie z wywiadem z panem N. utweirdziłem się on nie ma wogóle pojęcia o zarządzaniu podmiotem tym bardziej przygotowaniu organizacji to co wygadywał pokazał jakim jest kłamliwym i chamskim bucem byle wykrecic sie z odpowiedzialnosci

Młodynie | 2021-04-14 17:20

link ?

Okulickiego | 2021-04-14 17:39

Jeśli jeszcze na dziś dzień zainstalowany na stanowisku prezesa psa jest niejaki Czubat ....To możecie już dziś ZAPOMNIEĆ o sponsorach, awansach, adekwatnych grajkach, czy jakichkolwiek powrotach na centralny szczebel. Będzie szkółka piłkarska i dobre szkolenie na potrzeby klubów wszystkich innych tylko nie Stalówki. Towarzystwo bardzo dobrze się trzyma a jak ktoś jest niewygodny bo chce więcej to stary numer się odwala. Zakręca się kurek z kasą -- grajki się buntują -- wywala się tego co nie pasuje do perpetum-mobile ....I cicho sza.

Pjona_ziom | 2021-04-14 18:13

MŁODYNIE pisałeś że wczoraj miał ogłosić nasz wspaniały prezes Czubat że podaje się do dymisji i co jakie nowe info masz?

Cdncdn | 2021-04-14 18:19

Pomimo podgrzewanej murawy w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi, ciągle padającym śniegiem oraz niekorzystnymi prognozami na najbliższe godziny,mecz pomiędzy Wisla Pulawy a Siarką Tarnobrzeg został przełożony na inny termin.
Konsekwencją opadów jest zalegająca na murawie warstwa mokrego śniegu. Zgodnie z opinią Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie ma fizycznej możliwości przygotowania boiska do gry w bezpiecznych warunkach pomimo podgrzewanej murawy.
O nowym terminie poinformujemy po ustaleniach między zainteresowanymi klubami w porozumieniu ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.

Adams | 2021-04-14 18:44

na podkarpacie live jest skrócony wywiad z dyrektorem PCPN

Pawel-papas | 2021-04-14 18:54

Jak czytam te komentarze to ręce opadają. Byle by komuś dowalić. Zadam pytanie w czyim interesie było rozgrywanie meczu Stali Rzeszów z Garbarnią w takich warunkach? Czy na tym forum są kibice Stalówki czy innych klubów? Jeżeli mecz doszedłby nie daj Boże do skutku z boiska zostałoby kartoflisko na którym musiały by grać dwie Stali, a w czerwcu przymusowa kapitalna renowacja płyty lub jej wymiana. Wtedy ci co krytykują, że dzisiejszy mecz się nie odbył, wylali by falę hejtu, że PCPN nie dba o obiekt a Nowak jest temu winny i kto zapłaci za nową murawę. Typowo stalowowolskie podejście. Wczoraj na tej murawie grała nasza. Stalówka. Ciekaw jestem ilu tutejszych komentatorów wspierało drużynę zza płotu?

Adams | 2021-04-14 18:55

Pdk live znacznie skrócił komentarz dyrektora PCPN widocznie nie chcieli opublikowac wiekszej tresci według innego zródła podgrzewanie było włączone kilka godzin przed meczem ( w co jakoś ciezko uwierzyć) mogla to byc próba kłamstwa i zgonienia winy na pogode

Pawel-papas | 2021-04-14 19:25

CDNCDN szacun za obiektywizm.

Cdncdn | 2021-04-14 19:46

Dziękuje .Jednak popieram tych którzy uważają ze Nowak nie nadaje sie na dyrektora PCPN jak i innej placówki gdzie trzeba podejmować ważne decyzje .Moze być jedynie podwładnym niższego szczebla.Podobnie jak Czubat który raczej należy do jeszcze niższej hierarchii zawodowej a stanowisko które teraz pełni przewyższa jego zdolności intelektualne.

Okulickiego | 2021-04-14 19:51

CDNCDN No kurde mało zdecydowanie obchodzi mnie siarka czy jakakolwiek inna drużyna. Jeśli jesteś miłośnikiem siarki to zmień forum bo tu raczej niczego dla swojego klubiku nie uzyskasz. Jedynie z mojej strony pewne spostrzeżenia czy nawet wzorce do tego aby zabłysnąć wśród kolegów co to śpiewają Je..ć ZKS Zawsze było tak że wasza siarka była tylko i wyłącznie plagiatem ... no to niech tak pozostanie.... Ale różnie to też jest bo mam kumpli w robocie co są z Tarnobrzega i wielu skorzystało z zaproszenia i dziś jeżdzą na Stalówkę. Ciebie również zapraszam ...!

Cdncdn | 2021-04-14 20:17

Okulickiego ty masz cos z glowa.

Młodynie | 2021-04-14 20:21

Czubat podał się do dymisji do czasu wybrania nowego prezesa będzie pełnił jego funkcję

Adams | 2021-04-14 20:33

Tak , podał sie do dymisji ale rada nadzorcza uznała zostanie na stanowisku az znajdą następce czyli mozna spodziewac jak to sie skonczy ... otóż w razie braku kandydatów rada uzna że musi zostac dluzej i tak wygląda kombinowanie na pokaz

Młodynie | 2021-04-14 20:37

Prezydent szuka kandydatów na razie Sagatowski mu odmówił bo ma ciepłą posadę w MZK

Stalowiak68 | 2021-04-14 20:40

Papas ty jednak jesteś rzecznikiem albo pracownikiem pcpn. Chrzanisz głupoty.Nowak ani nie włączył ogrzewania ani nie zaczął odśnieżać od rana bo w tym samym artykule pdk.live gość ze Stali Rzeszów mówi że jak przyjechali to nie było odśnieżane. Niekompetencja i do tego nieróbstwo.

Cdncdn | 2021-04-14 20:43

Czubat zgodził sie pełnić funkcje do końca kwietnia???? Jakie to wspaniałomyślne z jego strony.Dziękujemy kierowcy busa ze sie zgodził.Co my byśmy zrobili jakby się nie zgodził.Toż to tragedia by była.

Jacek22 | 2021-04-14 21:08

A może Piotr Piechniak? Zwłaszcza ze jego syn gra i to z powodzeniem w zespole? Dziwne ze nikt Piechniakowi nie proponował takiego stanowiska. Facet jest mądry, miał charakter jako piłkarz, to była taka młodsza kopia Ożoga jak pamiętam na boisku, zadziora i może on by tam zrobił porządkiem i w tym zarządzie. Sądzę że Piechniaki oba mogły by postawic ten klub na nogi. Bo syn tak samo jak ojciec ma charakter i w szatni mógłby złapać wszystkich za mordy.

Cisse | 2021-04-14 21:15

Czekamy bodajże na szóstego prezesa i siódmego trenera odkąd Miasto przejęło klub. A nie minęło nawet 3 lata. Nikt nie spędził na stanowisku nawet jednej całej rundy.
To dobry sygnał dla potencjalnych sponsorów żeby zainwestować w klub ;) A i może jakiś ciekawy trener się podejmie, bo przecież jest tu ewidentnie jakaś myśl według której ma być budowany klub ;)

Pjona_ziom | 2021-04-14 21:16

Serio? Jak on nie potrafi swojego sklepu prowadzić to miałby zarządzać naszym klubem?

Szymek2007 | 2021-04-14 21:55

Czyli znowu będzie przypadkowa łapanka na prezesa i trenera...

Młodynie | 2021-04-14 21:57

Tak będzie przypadkowo bo Nadbereżny radził się w tej kwestii Poręby ten mu polecił jednego z Mielca ale odmówił. Więc prezesem będzie pierwszy który się zgodzi

Młodynie | 2021-04-14 22:08

» https://twitter.com/MarcinTrzyna/sta..... w nowinach wywiad z trenerem Wieprzęciem stwierdził nim że czuje sie jak kozioł ofiarny

Młodynie | 2021-04-14 22:36

Nowy prezes na 99 procent będzie z zewnątrz prezydent nawet nie szuka u nas w mieście

Okulickiego | 2021-04-14 22:59

CDNCDN Każdy kto kocha Stalówkę w rozumieniu innych ma coś z głową.... Każdy komu zależy choć by w najmniejszym stopniu .....chce dla Stalówki jak najlepiej i nie wrzuca komentarzy jak to gdzieś obok jest inaczej bo Nas to gówno obchodzi co tam... gdzieš tam....i albo to rozumiesz i się dostosujesz albo dowodzenia.

Ziom_stal | 2021-04-15 06:29

Patrząc na tabele to Puławy nawet jak te trzy przełożone mecze rozegrają juniorami to i tak wyjdą maja już 8 pkt nad Sieniowa ale wierze ze i my jeszcze odpalimy i powalczymy z nimi .... w jednym meczu. Ciekawe kiedy oststnio było drużyna która tak zjadła ligę ??? 25 meczów 63 pkt ....

Jacek22 | 2021-04-15 09:58

Zawsze mozna liczyc na jakies pozasportowe fakty. Moze Wisla Pulawy zostanie ukarana albo jakas bedzie tam korupcja itp.. na to tez trzeba liczyc w dzisiejszym swiecie tej ligi. Wiec tak naprawdę do konca moze byc ciekawie jak Stalowa odpali. A może nagle cos tam zrobia jak to bylo z Motorem i Hutnikiem i obie druzyny awansuja, fajnie jakby tak wymyslili Boniek i jego swita, dwie druzyny awans to Stalowa miala by jeszcze o co walczyc i miala by naprawde jeszcze duze szanse na to 2 miejsce.. t

Pawel-papas | 2021-04-15 11:01

Do Stalowiak68. Nie jestem żadnym rzecznikiem nikogo tylko kibicem Stalówki od ponad 10 lat zarejestrowanym na tym forum. W swoich wypowiedziach staram się być bardzo obiektywny i przede wszystkim nikogo nie obrażać. Szanuję poglądy innych, chociaż nie zawsze się z nimi zgadzam. Krytyka tak, ale konstruktywna a nie prymitywna na zasadzie aby komuś dowalić.

Stary_kibic40 | 2021-04-15 11:31

Panowie na forum dalej widzę wierzą w awans. Podobne myślenie, jak nowak i jego kilkuletni plan.

Marek1938 | 2021-04-15 12:07

PAWEL-PAPAS jesteś od kilku lat chyba pod 10 nickami bo jakoś wcześniej takiego znafcy nie było. Pojawiłeś się po przyjściu znafców i profesjkmalistów z miasta I tylko mieszasz na forum. Nowak? Zieliński?

Młodynie | 2021-04-15 12:19

Tymczasem jeden z kandydatów były prezes Stali Mielec Bartłomiej Jaskot odmówił prezydentowi

Jacek22 | 2021-04-15 12:34

Wisła Puławy koniecznie musi sie potknac w przynajmniej 7 meczach a jest to mozliwe, Siarka, Podhale, Wisla Sandomierz moze, Sokół Sieniawa, Wisłoka, KSZO, moze ktos z dolu sprawi sensacje Podlasie albo Chelmianka? A Stal musi wygrywac teraz wszystko, i wygrac na wyjezdzie z Pulawami. Wtedy jeszcze nawet awans z 1-szego miejsca jest mozliwy.

Misio | 2021-04-15 12:58

Jacek - najpierw, to my musimy dogonić Podhale, a potem marzyć o Sieniawie. Chyba, że zrobią tak, że awansuje 4 drużyny;-))) A! I jeszcze musimy drżeć przed Wólczańską, Chełmianką i Sandomierzem!

Cisse | 2021-04-15 13:22

Przecież nikt konkretny nawet nie spojrzy TERAZ na nasz klub. Ani prezes, ani trener. W oczach ludzi mających jakieś ambicje i doświadczenie jesteśmy co najmniej niepoważni. Kto chciałby sobie psuć CV? Chyba tylko jakiś dorobkiewicz napchać kabzę i się zawinąć. Tak się pewnie skończy, że na jesień znowu będziemy to przerabiać po falstarcie nowego sezonu.

Czy pan Prezydent ma teraz w ogóle jakąś wizję?
Najpierw był Nowak i ludzie ze Stalowej, jakieś plany 5-letnie. Pol roku pozniej Solecki, Szydelko - ludzie z zewnątrz "ze świeżym spojrzeniem" i znowu plan 3-letni. Potem Chodorek bez pojęcia o piłce nożnej, bo nie było chętnych na prezesa. I znowu Czubat ze Stalowej. I teraz znowu ktoś z zewnątrz. Zrobili z nas dom wariatów.

Trener Wieprzęć powiedział w wywiadzie, że miał ogrywać młodych pod nowy sezon, w domyśle rozumiem nie przejmować się wynikami, wrocic jak Wisła Puławy po 2-3 latach do 2 ligi. Czubat przychodził po to żeby postawić na młodzież i też w domyśle nie przejmować się wynikami, bo pierwsze roczniki jego Akademii miał wprowadzać za 3-4 lata. Obaj ze Stalowej Woli. Wytrwali kilka miesięcy. Cyrk.

A teraz jaka jest wizja? Znowu szukamy kogoś z zewnątrz ze "świeżym okiem" i tak w koło, ale pod jakim kątem szukamy prezesa, trenera? Tak po prostu a nuż się uda?

Może pan Prezydent zorganizuje konferencje i powie otwarcie, bo z jednej strony mówi się o ucięciu finansowania, wrzuca jakieś gify, a z drugiej oczekujemy awansu.
Na czym my w ogóle stoimy?

Misio | 2021-04-15 13:59

Święta prawda Cisse. Dopisałbym jeszcze, że żaden szanujący się piłkarz tu nie przyjdzie, a ostatni tacy odejdą w lecie.

Stalowiak68 | 2021-04-15 14:06

Dokladnie Cisse moim zdaniem też nikt normalny tu nie przyjdzie zeby coś dobrego zrobić tyloo jak już dorobkiewicz zeby kasę wyciągnąć. Może kiedyś było źle ale od 3 prawie lat jak się wziął za klub Prezydent to nikt na cele z nim nie Wie o co chodzi dlatego nikt nie przyjdzie się podłożyć. Prezydent mami nas awansem a z drugiej strony każe Czybatowi pozbywać się zawodników I obniżać koszty. Zostaliśmy tak jak Czubat i Wieprzęć nabici w butelkę i to jie ostatni raz. To jest jazda bez trzymanki za sprawą nikogo innego jak Prezydenta I jego fachowych doradców Nowaka I Chodorka.

Młodynie | 2021-04-15 14:08

Nie przyjdzie jak Nadbereżny musi angażować Porębę aby ubłagał ich byłego prezesa aby się zgodził . Dobrze zrobił że się na nich wypiął

Misio | 2021-04-15 15:01

Stalowiak68 - odpowiedz sobie na pytania: komu nie pasowali kolejni prezesi i trenerzy w tym klubie? Kto kładł nacisk na ich zwolnienie? W końcu jak Jaro miał ogrywać drużynę i nie patrzeć na wyniki, to po co były jajka po Wólczance? Prezydent się pogubił, ale my wszyscy także! Błędem zarządu było dawanie w zimie nadzieji, że będziemy gonić Puławy. Trzeba było jasno powiedzieć: budujemy drużynę na nowy sezon i odpuszczamy walkę o awans. Oczywiście nie wszystkim by się to spodobało, ale wyjścia nie było. Jeszcze gdyby wszyscy wiedzieli jakie klub ma zaległości wobec piłkarzy, to może inaczej by na to spojrzeli. Morale w drużynie jest bardzo ważne. Jak mają grać tzw. "najemnicy" jak im klub od miesięcy nie płaci? Wy się dziecię, że Mroziu nie walczy, a Jopek bez formy jak muszą pożyczać od kierownika "na życie". Potem, że Fidziu, Zmora czy inny Witasik odeszli za darmo? Oni nie odeszli za darmo, tylko zrzekli się swoich niemałych zaległości! Jak ten klub ma funkcjonować, jak tu nic nie funkcjonuje? Nawala główny sponsor, czyli Prezydent, nawala zarząd, piłkarze, ale też i my kibice. Zawodnicy od meczu z Siedlcami są po prostu zaszczuci. Nie dość, że klub im nie płaci, to jeszcze kibice po nich jadą, grożą, wyzywają. W takiej atmosferze żadna drużyna nie będzie funkcjonować! Jak drużyna ma osiągnąć wyniki, to każdy musi mieć poczucie, że chce tu być i pracować. A jak jest? Pół składu rozgląda się za nowym klubem, trener co mecz nie wie, czy w poniedziałek ma przyjść do pracy, prezes od tygodnia spakowany itd. Dobrze się stanie tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy jechać na tym samym wózku! Prezydent, zarząd, trenerzy, piłkarze i kibice. Teraz możecie po mnie "jechać"!

Młodynie | 2021-04-15 15:13

Problem leży w ludziach w klubie każdy trzyma się swojego stołka i nie chce zmian pilnuje swoich interesów.To jest główna przyczyna

Młodynie | 2021-04-15 15:14

nawet potwierdzona przez pracownika klubu

Misio | 2021-04-15 15:19

Młodynie ale kto konkretnie sprzątaczka czy magazynier?

Młodynie | 2021-04-15 15:22

góra klubu ale i ogólnie powiązania i interesy. Oni tylko mówią że chcą zmian a tak naprawdę chcą trzepać kasę. KLUB I WYNIK SPORTOWY SCHODZI NA DRUGI PLAN.Każdy nowy o innym zdaniu będzie miał problemy tym bardziej ktoś z zewnątrz bez pleców

Młodynie | 2021-04-15 15:26

a ludzie od nas wszyscy są ze sobą powiązani układami . Ręką rękę myje. Dopóki ktoś nie rozwali betonu u góry to niestety nie widzę szans na lepsze czasy

Misio | 2021-04-15 15:27

To kto jest tą "górą"? Bo Czubat zrezygnował. Wcześniej Wołoszyn też. To kto? Kierownik Urban? Lepszego nie będzie, a on na pewno nie jest tu dla kasy. Więc kto to jest tą górą?

Młodynie | 2021-04-15 15:29

Nie mogę powiedzieć niestety

Młodynie | 2021-04-15 15:30

chodzi o osobę blisko klubu nie o samą górę jednak pewne rzeczy docierają do zwykłych pracowników i też mogą się zapoznać z decyzjami góry

Misio | 2021-04-15 15:30

Zresztą dodam jeszcze, że kto by nie został nowym prezesem, to za miesiąc i tak będzie wyzywany i będzie się mu kazać w... i dlatego też nikt poważny tu nie przyjdzie.

Młodynie | 2021-04-15 15:32

to też jeden z czynników. Z układami to chodzi min o Vodex. Decydenci zrobili sobie maszynkę do własnych interesów z klubu

Młodynie | 2021-04-15 15:33

.Lepiej zacząć wszystko od zera na zdrowych zasadach bez Vodecu ale też z nowymi ludźmi

Młodynie | 2021-04-15 15:37

I z osobami z zewnątrz nikogo swojego może tylko od kibiców przedstawiciel. Jednak do tych nowych trzeba mieć zaufanie.Im z dalszej części Polski tym lepiej np prezes z Pomorskiego członkowie rady ze Śląska oczywiście nie powiązani ze sobą wcześniej

Stalowiak1938 | 2021-04-15 16:41

Tak a trener że Sri Lanki... Wg. Mnie można by porozmawiać z Panem Szymańskim który był prezesem wie co i zna ludzi. Prosty cel. Ten sezon dograć. I za 2 sezony awans do 2 ligi a tak czas na budowanie drużyny, poprawę wizerunku, relacji szukanie potencjalnych sponsorów. To musi być człowiek z pasją a Pan Szymański taka ma tylko jakby miał znowu czycac hejty i wymóżdzenia znawców z komentarzy to chyba nikt by się nie zgodził. Ja bym zablokował te komentarze w pizdu... Sami skauci, trenerzy, menadżerowie i prezesi...

Młodynie | 2021-04-15 16:44

Szymański już był doprowadził do zadłużenia spółki więc to samo co Fabianowski

Młodynie | 2021-04-15 16:46

Fachowcy też za armo nie przyjdą pracować trzeba to uwzglednić to samo zawodnicy

Misio | 2021-04-15 16:53

Stalowiak1938 za 2 lata, to będzie najtrudniej. Wieczysta!

Cisse | 2021-04-15 17:09

Przecież prezes Szymański też zmienił herb, oddał w jedno okienko wszystkich najlepszych zawodników, zwolnił trenera Wieprzęcia i do tego nie zrobił awansu, więc chyba też by się w obecnej sytuacji nie ostał na stanowisku ;) To tak z przymrużeniem oka ;)

Misio | 2021-04-15 17:35

A jak już mamy taki koncert życzeń, to ja bym zaproponował obecnego kierownika Urbana. Z tego co wiem chłopak ustawiony finansowo, mocno zaangażowany i obecnie w temacie. Ja twierdzę, że na dziś dzień jest to najlepsza kandydatura i na pewno by się zgodził. A że dałby radę jestem przekonany.

Stalowiak68 | 2021-04-15 17:51

Fabianowski to Szymańskiemu moze buty czyścić bo raz ze wtedy nie było grosza w klubie I każdy kto się wybił to szybko odchodził a dwa Szymansji mimo biedy i braku stadionu klubu nie spuścił i nie zadłużył tak jak następcy. O jakich udach mowisz

Stalowiak68 | 2021-04-15 17:57

Mlodynie i le było 200 czy 300 tysięcy? Teraz samych długów jest 1 milion a Prezydetn udaje że wszystko jest super. To dlaczego prezydent I rada nadzorcza kazali robić Czubatowi oszczędności? Bo są dlugi I trzeba posprzątać po Nowaku i Fabianowskim. Jakoś po Szymańskim jak przyszedł Nowak i Fabianowski nie było oszczędzania tylko wszystko na bogato zWodnikami po 10 tysiaków i xo z tego wyszło dobrze wiemy.
Misio przestań pieprzyć że coś komuś nie pasowało bo póki były wyniki i udawało się to wszyscy byli zadowoleni a później jak wyszedł cały syf to wszystkim nie pasowało nam kibicom też. Za spadek I długi odpowiadają ludzie Prezydenta Nowak Fabianowski, Chodorek i spółka a nie wodex i jakąś niewiadoma Góra.

Młodynie | 2021-04-15 18:16

Sezon 15/16 i 15 miejsce z 37 punktami tylkow dwóch sezonach Stal zdobyła więcej punktów niż w obecnym.Szymański miał dużo szczęścia i nie miał wtedy tak silnie obsadzonej ligi finansowo jak w ubiegłym sezonie np Stal Rzeszów Katowice Widzew którzy płacą miliony.Dla porównania Katowice dostają chyba z 7 milionów dotacji na rok

Młodynie | 2021-04-15 18:17

Na spadek zapowiadało sie od paru sezonów z pojedynczymi wyskokami formy jak sezon14/15 i 2 sezony temu.

Cisse | 2021-04-15 18:49

A gdyby tak pójść drogą podobną do Widzewa i zrobić reset, rozwiązać spółkę, ale przystąpić do rozgrywek jako Stowarzyszenie ZKS "Stal".
Wywrzeć presję i zmienić zarząd w ZKSie i Wodex. Oczyścić ten beton. Zbudować podwaliny pod przyszłą wielosekcyjną spółkę, coś na wzór Legii.
Docelowo miasto daje pieniądze tylko na szkolenie młodzieży: koszykówka (dodatkowo mozliwe wchłonięcie Kuźni z trenerami Szambelanem i Prawicą), siatkówka dziewcząt i oczywiscie piłka nożna (wchłonięcie Akademii i Aquili), co jest teraz niemożliwe przez zaszłości z obecnymi prezesami ZKS.
Zainwestować miejskie pieniądze poważnie w szkolenie, w przyszłość.
Stworzyć w końcu jedność i przejrzystość. Żeby cały sport drużynowy w mieście opierał się na Stalówce. Żeby zaszczepiać dzieciakom zielono-czarny świat.
Piłkarze i koszykarze początkowo finansowani z miasta (solidne stypendia) i z majątków ZKS (Wodex, hotel itp), a później przez ewentualnych sponsorów.
Może to jest moment żeby wszystko uzdrowić, zrobić ten krok w tył, żeby później pięć do przodu.
Przecież obecnie PSA i tak nic nie ma. Generuje tylko koszty, jakieś rady nadzorcze, prokurenci, dyrektorzy...
Nawet nie trzeba byłoby się wycofywać z 3 ligi tylko grać dalej na własnej licencji.

Marek1938 | 2021-04-15 18:50

Wtedy też były mocne drużyny z kasą Raków ,Puszcza, Mielec, Siedlce, Puławy które spadły z 4 mln budżetem chyba. Zawsze w lidze znajdzie się ktoś kto szasta kasą nawet Siarka za Masztalerza, no i my za Nowaka gdy spadliśmy. Fakt Szymański maial dużo szczęścia ale umaial też ściągnąć ciekawych zawodnikow tyle tyloo ze była bieda i nie umiał ich zatrzymać, ale to za jego czasów przyszedł Czarny, Reiman, Sekulski, Mikołajczak, Trąbki, Dadok.

Marek1938 | 2021-04-15 18:54

CISSE pomysl niezły tylko Nadbereżny niechby myślał o tym przed przejęciem klubu zeby to zjednoczyć a nie wszystko dzielił. Na ch....nam tyle akademi,??No ale to przecież Nadbereżny wszystkie wspiera.
Herb zmieniał nie Szymański tylko chyba Zając który był przed nim ale cos mi się obie o uszy że było to wymuszone przez Szlęzaka.

Cisse | 2021-04-15 19:17

Co ciekawe nawet Wisła Puławy jest stowarzyszeniem, nie jest spółką. Tylko my, Siarka, Avia i oczywiście drugie drużyny mają formę formę spółki.
Nawet w drugiej lidze prawie połowa drużyn to stowarzyszenia.

Cisse | 2021-04-15 19:46

Jeszcze dodam, że w ten sposób za jednym zamachem pozbylibyśmy się ludzi, którzy chcą tylko dorobić. Z prezesowania nie byłoby wtedy kokosów, do Klubu garnęliby się tylko pasjonaci. Obecne pensje menedżerskie można byłoby spokojnie przeznaczyć na trenerów młodzieży.
Do tego w końcu oryginalny herb wróciłby na swoje miejsce.
Może warto na 10-lecie spółki uderzyć się w pierś i przyznać, że wyszła z tego klapa. Żaden inwestor nie wszedł w klub i nie zapowiada się na to, nie wygenerowaliśmy żadnego zysku, jedynie długi. Więc po co ta spółka, skoro i tak miasto dźwiga ten ciężar, a w formie stowarzyszenia miałoby łatwiej.

No i przede wszystkim w końcu JEDNOŚĆ pod herbem ZKS Stal Stalowa Wola.

Stalowiak40 | 2021-04-15 20:44

Jestem pewny ze jakby zamiast Stali Rzeszów przyjechał Jarosław ze swoją świtą to centrum by aż lsniło i gotowe by było na tydzien przed przyjazdem, moze w pakiecie z Macierewiczem albo Morawieckim to byl by najpiekniejszy stadion na swiecie i oczywiscie Nadberezny na 1-szym planie znów by sie lansowal. To najlepiej potrafi robic. Byle by sie podlizac swojemu guru Jarosławowi. Nawet przy 20 stopniowym mrozie by byl obiekt przygotowany. A teraz zamiast wypromowac obiekt dla wyzszej ligi to sniezek przeszkodzil. Amatorka i tyle. Lanserstwo razem z Weberem powinni lopaty i odsniezac.

Pjona_ziom | 2021-04-15 20:47

CISSE w pełni popieram to co piszesz. To jest jedyną właściwą droga. Do tego znaleźć właściwego sposora która za zgodą stowarzyszenia jeśli da pieniądze i przedstawi konkretny plan może wprowadzić kogoś obeznanego w biznesie i wtedy ruszyć na podbój

Stalowiak68 | 2021-04-15 21:33

Wszystko to mrzonki , wszyscy byśmy chcieli żeby Stal była potęgą ale żeby tak bo klub powinien działać w formie spółki tym bardziej że taki jest wymóg na 1 ligę chyba. Herb od Zks Stal.mozna wziąć zawsze tylko nie to jest teraz problemem a to że mamy burdel dlugi do tego radni zwołali w sprawie klubu I pcpn sesje nadzwyczajną to chyba jest źle. Wszystko to dziwne bo na dodatek prezydent rozmawia z tym Jaskotem z Mielca z polecenia Poręby, a przecież Poręba go wyrzucił z Miecla i obarczył długami w klubie. Coś tu nie gra.

Cisse | 2021-04-15 21:45

Dopiero w ekstraklasie jest taki wymóg, ale także wymóg 4 500 miejsc na stadionie, więc i tak nie spełniamy ;)

Adams | 2021-04-15 23:08

Tak sobie czytam kilka poprzednich komentarzy i nie dowierzam co widzę po pierwsze - Młodynie piszesz bzdury rodem z plotka lub innych badziewi , po drugie prezes w aktualnej sytuacji musi byc z zewnątrz czyli najlepiej z poza Pis ( choć wiem że to jest trudne) , po trzecie trener tak samo musi być kimś z twardym charakterem czyli jak komuś nie pasuje niech wypiedala z klubu i tyle

Stan.aka | 2021-04-16 07:08

Jesteśmy dalej niż w czarnej dupie. Nie tylko sternicy klubu, ale cała społeczność, której zależy dobro klubu.

Do naprawy i odbudowy klubu musi być plan na najbliższe lata, a tu trzeba cierpliwości i godnych następców, których życzę Stali Stalowa Wola, jako były zawodnik ZKS-u.

Młodynie | 2021-04-16 08:18

Nie wiem czy akurat Jaskot jest winny długów Mielca a nie Orłowski skazany za pedofilię.Jednak budował tam wszystko od zera przez 18 lat był w klubie.Na pewno doświadczenie w wychodzeniu z bagna ma

Stalowiak68 | 2021-04-16 09:31

Rafiz zamieniłeś się w Młodynie i ciągle piszesz te swoje głupoty. Oprócz nicku nic się nie zmieniło. Prezydent boi się kogokolwiek z zewnątrz dlatego rozmawia z Jaskotem bo jest z polecenia Poręby. STANA.AKA dobrze napisał jesteśmy wszyscy jako społeczność w czarnej dupie.

Cisse | 2021-04-16 09:43

Nie dość, że z Mielca, więc na pewno ma wpojoną nienawiść do Stalówki, to jeszcze praktycznie doświadczenia w zarządzaniu spółką, bo Stal Mielec do lipca zeszłego roku działała jeszcze jako stowarzyszenie. Powołali spółkę dopiero po awansie do Ekstraklasu. Jako prezes spółki utrzymał się niecałe pół roku. Przecież sukces Mielca to plecy w rządzie i pieniądze PGE, nie żaden cud.

Młodynie | 2021-04-16 09:51

Czy ma nienawiść zależy od człowieka prywatnie go nie znam.Ale temat jest juz zakończony odmówił szukamy dalej

Cisse | 2021-04-16 09:51

*praktycznie bez doświadczenia w zarządzaniu spółką

Brzydko mówiąc trzeba zlikwidować koryto, a nie tylko wymieniać ciągle trzodę ;)

Misio | 2021-04-16 10:35

A ja napiszę jeszcze raz: dlaczego nie dać szansy obecnemu kierownikowi panu Urbanowi? Na pewno tą funkcję pełniłby nie dla kasy, a z pasji. I to ogromnej pasji! A w zarządzaniu doświadczenie też posiada. Moim zdaniem bardziej się nadaje niż ktoś z zewnątrz, kto tej pasji miał nie będzie. Ponadto zostawił bym trenera Skakuja do końca sezonu, bo tu i tak ryzyka nie ma. A może okazało by się, jak to często w życiu bywa, że to czego szukamy gdzieś "po świecie" mamy pod nosem?

Stalowiak68 | 2021-04-16 11:05

Misio nie żartuj kierownik się popisał jak robił burdel razem z Rogowskim. Pamiętasz? Na szczęście nie ma szans bo w mieście wiedzą jakiego bałaganu narobili.

Misio | 2021-04-16 11:15

Stalowiak68 szczerze nie wiem. Ja człowieka praktycznie nie znam, ale to co o nim słyszałem zrobiło na mnie wrażenie.

Cisse | 2021-04-16 12:03

Polecam fachowy artykuł na temat efektywności stowarzyszeń i spółek.
pte.pl/pliki/1/890 5/Ekonomista2017-3_5 9-87.pdf

"Badanie wykonano na próbie klubów, funkcjonujących jako stowarzyszenia i spółki akcyjne, które konkurowały w rozgrywkach I ligi piłki nożnej. Na podstawie przeprowadzonych badań odrzucono hipotezę, że wartości wskaźników efektywności
w dwóch grupach klubów niezależnie od formy prawnej, w jakiej funkcjonują, są przybliżone.
Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że to grupa stowarzyszeń charakteryzuje się wyższą efektywnością techniczną. Potwierdzają ją wyraźnie wyższe
wartości średnich i median wskaźników efektywności technicznej..."
Większość klubów, które startowały z naszej obecnej pozycji i osiągnęły sukces trwało jak najdłużej w formie stowarzyszenia.

Cisse | 2021-04-16 12:05

pte.pl/pliki/1/8905/ Ekonomista2017-3_59- 87.pdf

1938fc | 2021-04-16 13:47

Urban zatrzymał Trąbke i dogadywał Mrozińskiego jakbyście chcieli wiedzieć , to on dogadywał kontrakty gdy Lucek wprowadzał swoich ludzi do klubu Nowak Chodorek , co do zwołania spotkania randych z opozycji to fajnie ktoś ich podsumował na twiterze ,, hcieli i się doczekali . Szkoda że wielcy obrońcy klubu nie wiedzą w której lidze gra Stal Stalowa Wola , nie wiedzą jak ma na imię i nazwisko obecny trener Stali, nie wiedzą jak nazywa się dyrektor PCPN-u , chcą rozmawiać o PSA a zapraszają trenerów którzy podlegają pod ZKS"

I tak to wygląda heh

1938fc | 2021-04-16 13:49

Problem z Urbanem jest taki żę trzyma się z Rogowskim a tego gościa trzeba jak najdalej trzymać od klubu

Misio | 2021-04-16 14:13

Z tego co się dowiedziałem, to Urban był kierownikiem drużyny u Rogowskiego. Czyli miał do gadania NIC! A to, że Mroziński i Jopek jeszcze u nas są to "załatwił" swoimi prywatnymi pieniędzmi. To pokazuje jego oddanie. Takich ludzi nam trzeba. A swoją drogą, jak pracowałeś dla fiutka, to czy to oznacza, że jesteś fiutkiem?

Stalowiak68 | 2021-04-16 15:04

Misiek jesteś Urbanem? No ładnie, ładnie na forum wcześniej byl asystent Szydelki, Nowak Chodorek cała banda darmozjadów.
Urban Rogowski i Nowak to jedna banda i niech się trzyma z dala od klubu a z tego co mówił Wieprzęć to n nie załatwił tylko ogarnął pieniądze od kogoś zeby zapłacić zaległości z 3 miesięcy Jopkowi i Mrozińskiemu zeby nie rozwiązali kontraktów.

Stalowiak68 | 2021-04-16 15:25

Wszyscy żyjemy tu w dezinformacji bo wszystko co wiemy to ktoś powiedział, coś usłyszał albo podsłuchał. Od dwoch lat nie ma żadnych rzetelnych informacji a rządzący klubem i prezydent unikają konkretów jak ognia. Od czasu do czasu odbywa się konferencja z pompowaniem balonika o planach pięcioletnich i innych pierdołach jak to będzie cudownie pierdołach i tyle w temacie. Wszystko co wiemy to ploty i wersje osób które nie zawsze mówią prawdę. Urbana miejsce jest u Rogowskiego w Sanie.

Misio | 2021-04-16 15:30

Tak jestem Urbanem, Fabianem, Nowakiem i Chodorkiem w jednym. A co tam nawet Lucjusz mam na imię.

Mietek | 2021-04-16 21:12

A może Edward Błażejewski, człowiek stąd i od lat działający w Stali, w PKS San robi świetną pracę, sądzę że Błażejewski mógłby być ciekawym kandydatem na dyrektora, może jeszcze Andrzej Kasiak, musi to byc ktos stąd, co zna klub od podszewki

Ziom_stal | 2021-04-17 07:44

No to Chelmianka na rozkładzie chyba misja mało realna do wykonania w tym składzie osobowym ....

Fanatyk38 | 2021-04-17 10:30

Heh.
Tu każdy żyje we własnym świecie.
Ktoś coś powie, ktoś coś usłyszał, ktoś coś przekreci i na końcu jest bałagan i zero konkretów.
Identyczne jak w spółce.
Jeden sie rozczula nad rozwiązaniem spółki żeby powołać nową w przyszłości...każ dy ma swojego kandydata na prezesa.
To wy jesteście idealni na te stanowiska. Czytając wasze komentarze , mamy tu wysyp zarządzających, menedżerów itd.
Młodynie... szymański zadlużył Klub? Obudź się chlopie i popatrz w paiery jak bylo a jak jest traz.
Zawsze Stal byla raczej w dolnej połowie ligi pod względem finansowym. Jednak nigdy nie stoczyla się niżej sportowo.
Szczęście sprzyja lepszym hehe.
Z 2 razy większą kasą pobawili się w sport 2 lata i leżymy na każdej płaszczyźnie. Zostały zgliszcza i na lepiej się nie zanosi.
I Ty twierdzisz , że poprzednie 8 lat wyglądało gorzej??
Gratulacje . Jak w rządzie haha.
Smierdzi pisuarem.

Młodynie | 2021-04-17 10:34

A nawet samym Nadbereżnym

Ziom_stal | 2021-04-17 10:39

Tak jak Jarek w wywiadzie powiedział . Musimy pojąć droga Wisły 2-3 w 3 lidze spokojnie budowanie potem ściągnięcie dwóch emerytów pare Drozdowicz i Paluchowski i awans pewny

Fanatyk38 | 2021-04-17 10:52

Z odpowiednim zarządem Klub może funkcjonować zarówno jako spółka jak i stowarzyszenie i nie obawiać się kontroli czy radnych.
Ale profesjonalistów przerósł ich własny plan a raczej jego brak. Mieli ambicje ale zabrakło całej reszty .
Ta równia pochyla trwa od momentu przejęcia Klubu przrz miasto , które jako główny udziałowiec ponosi odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.
Odbywały się spotkania z zarządem oraz wladzami miasta. Od zawsze słyszeliśmy , że wykonywana jest ciężka praca , potrzebne jest zaufanie , mamy się nie wtrącać, pozwolić diałać...
Pisane byly pisma , sugerowane rozwiązania... nikt nie sluchał bo przecież mielismy i mamy profesjonalistów , którzy budują potęgę Stali.
Nikt nie będzie się liczył z plebsem z trybun.
Skończyliśmy jak smrody za Mastalerza.
Nie pomogą smutki i żale.
Albo miasto zatrudni konkretnych ludzi i nie będzie oszczędzać...albo nie będzie tu nic.

Fanatyk38 | 2021-04-17 10:55

Popatrzmy ile kasy miasto wydaje na sport i rekreacje.
Mosir, pcpn, psa, inne kluby i akademie.
To jakieś skromne hehe 18 - 20 milionów
A NIE MAMY NIC NA ZAWODOWYM, WYSOKIM POZIOMIE!!!
WSZYSTKO OD SPADKU PIŁKI TO AMATORKA!!!
No ale w kieszeniach się zgadza to nikomu to nie przeszkadza.

Cisse | 2021-04-17 12:02

Heh, może się rozczulam, bo mi żal tego wszystkiego, a ratowanie tej spółki to pudrowanie trupa. Jak chcemy wegetować i być zdani na łaskę polityków to spoko. Amatorka pod przykrywką zawodowstwa to fajne koryto dla wszelkiej maści dorobkiewiczów. Nie mam żadnego kandydata na prezesa, bo było już ich tylu i tak różnych, że widać nie tędy droga. Musiałby przyjść ktoś z doświadczeniem i ogólnopolskimi znajomościami. Ale nikt taki nie przyjdzie, bo po pierwsze tak jak pisałem jesteśmy niepoważni i nikt nie daje u nas czasu, ani warunków do pracy, a po drugie Miasto już nie da tyle pieniędzy. Będzie oszczędzać na wszystkim.
Dlatego mówię, przejąć na nowo ZKS i stanąć na swoim, usamodzielnić klub i utrzymywać się z majątków, które należą się Stali. Do tego Miasto zamiast wyrzucać pieniądze w błoto będzie dawać solidne stypendia i udostępniać za darmo obiekty, na awans i walkę w 2. lidze wystarczy.

Fanatyk38 | 2021-04-17 13:00

Amerykj nie odkrywasz. Każdy średnio kumaty to wie.
Szkoda , że nie właściciel.

Odnośnie przejmowania ZKS to Cię ponosi. To wlaśnie stowarzyszenie z członkami, którzy są pracownikami Wodex m.in. Nikogo i nic tam nie ruszysz . Niestety .
A tamten włodarz właśnie pozbył się Klubu (zawpdowej piłki) i nie ma zamiaru brać sobie znowu strupa...

Marek1938 | 2021-04-17 13:10

Fanatyk dobrze piszesz, problemy klubu I nasze zaczęły się od przejęcia klubu przez miasto od tej pory jest równie pochyła i afera goni aferę. Nie wiem za idiota podpowiedział Nadbereżnemu przejęcie klubu bo przecież mógł się dogadać z Żakiem bez kupowania akcji dwa 1.5 mln to i tak mniej niz wkłada teraz i wymagać wyników i sukcesu ale jak to psior wolał kupić klub zeby wsadzić tam swoich nieudaczników i doprowadzić do ruiny a teraz chroni o tym że jest źle i tak dalej być nie może i opcja atomowa przecież to on rękami swoich ludzi do tego doprowadził. Stadion miał być dla klubu a nie partyjnych nieudaczników jak Nowak już wcześniej były walki z MOSIREM za Szlezaka i miało być lepiej jak przyszedł Nadbereżny to wymyślił PCPN na który co rąk daje okrągły milion. To są kpiny nie zarządzanie. Nikt normalny tu nie przyjdzie póki partia bedzie się mieszać do sportu. Faktycznie kuz bylo lepiej jak kibice rządzili w klubie niż partjyne aparaty.

Ziom_stal | 2021-04-17 13:15

Wiem ze nikt nie przyjmuje tego do świadomości ale tak jak Puławy Motor Resovia Stal Rzeszów musimy swoje odwalić w tej lidze 2-3 lata i tyle. Liczmy ze nikt nie spadnie w tym roku do naszej grupy bo przypominam ze za rok wieczysta wpada

Marek1938 | 2021-04-17 13:16

Jak była bieda i nie było stadionu i potrzebne były głosy to kibole byli fajnie I dobrze rządzili w klubie, ale jak powstał nowy obiekt I pojawiła się kasa to zaraz znaleźli się kolesie Nadbereżnego do brania kasy. Nie dziwi was to? A gdzie te darmozjady były wcześniej? A Nadbereżny jak chciał rządzić sam to niechby choć słuchał kibiców a nie totalna olewka. Nie widzziałem kibica co źle życzy swojemu Klubowi a karierowicze od za....nia co tylko przychodzą za kasą.

Cdncdn | 2021-04-17 14:49

Od prezydenta to sie odpierdo...e.Zapomni eliście w jakim stanie przejął spółkę?Gdyby nie on bylibyśmy teraz i bez stadionu i w okręgówce.Cofnijci e sie w komentarzach o dwa ,trzy lata.

Młodynie | 2021-04-17 14:51

Gdyby nie LN to i tak gralibyśmy w 3 lidze bo nie dostalibyśmy licencji na 2. Więc i tak bylibyśmy w tym samym miejscu a nawet w gorszym

Kamil | 2021-04-17 15:37

To była obietnica wyborcza. Dzięki kibicom wygrał w 2014 roku. Niestety ale spółka przed przejęciem miała budżet ok 1mln mniejszy stąd były takie a nie inne problemy. Niestety ludzie wybierani przez Prezydenta nie podołali powierzonym zadaniom i stąd taka a nie inną sytuacja klubu obecnie

Fanatyk38 | 2021-04-17 17:13

Tak , wielki Prezydent ze swoją świtą kupił i uratował Klub.
Ludzie , robią was w konia jak w tvp a wy łykacie i jeszcze przyklaskujecie. Żałośni jesteście.
CDN ty to chyba ip urzędu miasta masz biedaku.
Stan na dzień odejścia Szymańskiego możesz sobie sprawdzić .
Klub w 2 lidze z długiem może 300 tys. Ugrane punkty w pro junior i kasa za to z pzpn. Min 400 tys chyba po rundzie. UTRZYMANA LIGA.
Po przejęciu akcji i władzy a następnie wprowadzeniu planu 5 letniego efekt mamy taki:
3 liga bez widoku na awans,
Długi kila razy większe.
Dalej słuchaj propagandowej gadki.
Skoro kiedyś było źle a teraz jest lepiej i profesjonalnie...
To ja wolę amatorke z Kibicami.
A ty/wy możecie dalej wybielać nieudaczników.
Czasami same chęci nie wystarczą. Potrzebne są też umiejętności.
Owszem, Lucjusz chciał i chce pomagać , chwała mu za to. Ale to on postawił na złe konie a cierpi na tym Klub i My.
Musi się otrząsnąć, wyciągnąć wnioski bo inaczej zgnijemy tu lub niżej.

Fanatyk38 | 2021-04-17 17:22

Acha? I uratował Klub przed kim lub przed czym?? Nie kumam żeby widniało jakieś realne zagrożenie.
Liga utrzymana, pro junior ugrane, proces licencyjny zaczyna się juz w marcu/kwietniu i licencje są przyznawane wcześniej. Nie wiem na jakiej podstawie ktoś twierdzi , że byśmy jej nie dostali bo przez 8 lat z większymi lub mniejszymi problemami ale zawsze licencja była.
Więc bajki o rycerzu na białym koniu co uratował Klub to na dobranoc sobie zostawcie.

Fanatyk38 | 2021-04-17 17:30

Przed wyborami obiecał stadion i wsparcie dla Klubu.
Obietnic dotrzymał.
Po wykupieniu pakietu większościowego akcji PSA
OBIECYWAŁ NOWE STANDARDY, PROFESJONALIZM 1 LIGĘ Itd.
Wyszło jak wyszło.
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jak waszym zdaniem takie ratowanie Klubu jest ok to brawo.
Jak z rządem w kraju, podwyżka goni podwyżkę, gospodarka pada na ryj , służba zdrowia nie leczy ludzi ale generalnie wg polityków ,kryzys omija nasz kraj szerokim łukiem i ludziom żyje się lepiej ;).
Udanego weekendu.

Fanatyk38 | 2021-04-17 17:33

Młodynie . Nr w totka mi podaj wróżko. I wynik jutrzejszy to może coś budżet podreperuje.
Argumenty i fakty a nie plotki, marzenia , zachcianki, obietnice i domysły.

Stalowiak68 | 2021-04-17 17:57

CDNCDN albo jestes nawiedzony albo piszesz z farmy troli Nadbereżnego który tak uratował klub że błąkamy się w 3 lidze. Jak się na czymś nie zna to niech nie udaje mądrali i ty też. Żakowi jaki jest to jest ale twój prezio może buty czyścić. Za Żaka przynajmniej mieliśmy kontakt z klubem i swojego człowieka w radzie nadzorczej i przez te lata noe słyszałem zeby płacili za radę a teraz nagle nieroby w radzie nadzorczej co miesiąc doją klub I nie przeszkadzają im ani wyniki ani długi.
Przed jego przyjściem do klubu po pierwsze utrzymywaliśmy poziom centralny a po drugie jeszcze braliśmy kasę z pro junior za 2 i 4 miejsce chyba bo wtedy żeby utrzymać się na powierzchni musieliśmy grać o pro junior bo łaskawy prezydent dawał 560 tysięcy. Nawet nie porównuj tych sytuacji bo to zwykla polityczna propaganda a licencja była przyznana w maju możesz sprawdzić na 90 minut i nie za sprawą prezia napewno. Sprawa jest prosta kibice nie spuscili klubu przez 8 lat odkąd wseszli do spółki. Nadbereżnemu udał o się to w drugim sezonie. Sukces! Profesjonaliści zadrani

Fanatyk38 | 2021-04-17 18:34

Do tego obietnice z września 2020- walka o szybki powrót na szczebel centralny rozgrywek!!!
Zimowy okres transferowy i wymuszone oszczędności.
Coś tu nie gra. Skoro walczymy o awans to nie pozbywamy się tego co może pomóc w realizacji tylko dlatego , że jest najdroższe( Fidziukiewicz np).
Wręcz odwrotnie, dobieramy coś .
Przykład sąsiadki z Rzeszowa. Walczą o utrzymanie , postawili wszystko na jedną kartę w zimie i teraz mają efekt.
Z nas śmieje się każdy bo zrobiliśmy 8-10 transferów z czego 5 chyba do rezerw, 3 na ławkę.
Ludzie , zacznijcie myśleć samodzielnie. To nie boli.

Cisse | 2021-04-17 18:36

No to skoro pan Żak jest tak dobry, a dodatkowo w zarządzie ZKS zasiada trener Wieprzęć to może jednak jest coś do ruszenia? Żeby chociaż odzyskać herb.
Bo chyba ZKS Stal ma jednak jakieś, chociaż moralne, zobowiązania w temacie piłki w mieście. Chociaż że względu na to, że szkolenie młodzieży to u nich to fikcja, dno, od lat, za co płacimy teraz tak wysoką cenę, nie mając przez nich wychowanków na poziomie.

Spotters | 2021-04-17 19:17

Fanatyk38 zgadzam się z Tobą coś tu nie gra. Brak przejrzystość i normalnej uczciwości. Popadliśmy w długi szukamy oszczędność Pozbywamy się najdroższych grajków inwestujemy w tańszych z niższych ligi. Ja to wszystko rozumiem i pewnie większość też ale to trzeba jasno powiedzieć jaka jest sytuacja,a nie mydlenie oczu jest ok walczymy o powrót. Prezes z zewnątrz haha ijest bieda a taki Prezes za czapkę gruszek nie przyjdzie.Panie Prezydencie ja wiem że pan chciał dobrze i do Pana nie mam pretensji. Jedynie co mogę powiedzieć źle pan dobrał niestety ludzi oni zrobili ten bałagan który będzie się za nami ciągnął pewnie przez parę lat obym się mylił.

Spotters | 2021-04-17 19:26

Jeszcze jedno odnośnie ostatnich prezesów nie każdy się musi zgodzić jestem kibicem od ponad 40 lat, ale zacznijmy od p. Szymańskiego - hm biuro praktycznie miał w aucie takie czasy, można pewnie mięć jakieś zastrzeżenia? Pewnie tak ale było biednie wiem to doskonale ktoś powie narobił długów heh jakich długów się pytam kontrakty były naprawdę niskie a zawodnicy!! o niebo lepsi od obecnych, były poślizgi w wypłatach zgadza się ale przypomnę tu większości miasto praktycznie nie dawało nic a jakoś się kręciło.
Pan Nowak miał wszystko i jak się skończyło wszyscy wiemy.
Pan Solecki -hm chciał dobrze ale mu nie pozwolono. I żeby każdy wiedział nie odszedł on przez kibiców kto inny rzucał mu kłody był dwa miesiące i nic nie zawinił spadek to niestety nie jego winna on w to bagno wszedł i ugrzązł.Pan Czubat hm też niestety nam nie pomógł czy zaszkodził powiem szczerze nie wiem bo nie wiemy jaki miał budżet i co od niego oczekiwano.

Spotters | 2021-04-17 19:31

jaki ma być nowy prezes!!! hm ktoś stąd który odda serce za klub!! żeby nie było żadnego nepotyzmu niech ma najniższą krajową wtedy będziemy pewni że przyszedł tu nie dla pieniędzy. Chce zarobić ok pozwólmy mu na to niech ma duże premie ale nie za to że przychodzi do pracy ale za to że coś zrobił. Damy mu 20 000 zł premii za wynik sportowy za awans, hm za każdego sponsora niech też otrzyma gratyfikacje np. 2% od pozyskanej kwoty załatwi milion dla klubu niech ma 20000 płaćmy za wyniki nie za to że jest!!!

Spotters | 2021-04-17 19:38

Zawodnicy też najniższa krajowa plus premie, mamy pewność że przyjdą ambitny którzy chcą coś osiągnąć w piłce. Premie to kwestia umowna np. w przypadku awansu 100% tj. jak się nie myślę najniższa krajowa 2000 i 2000 premia w przypadku awansu myślę że 4000 na trzecią ligę nie jest skandalem, lub 2000 i za każdy wygrany mecz 600zł za remis 200zł za porażkę 0 i walczymy niestety nie można dawać pieniędzy za nic. Awansujemy pensja idzie razy dwa czyli z dwóch na cztery tyś.. Pieniądze leżą na boisku trzeba je tylko podnieść. To uważam za zdrową sytuacje pewnie nie wszyscy się zgodzą ale przedstawiłem swój punkt widzenia.

Stalowiak68 | 2021-04-17 20:03

Spoters dobrze gadasz, bez obrażania w samo sedno tylko nie wiem czy zmanipulowane matołki i popychadłem zrozumią ze te wszystkie gadki teraz to polityka i jesteśmy manipulowani. Ja tez rozumiem oszczędności ale niech Pan Prezydent wyjdzie i to łaskawie powie A nie nam sprzedaje kit a w klubie każe robić oszczędności. Na Szymańskim psy wieszali ludzie właśnie Prezydenta na siłę chcieli jego i Zająca obrzydzić ludziom nawet klepiąc komentarze na tej stronie, ale oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa kłamstwa nie mają znaczenia przy faktach a fakty są takie że Nowak miał wszystko, miał miliony z miasta I spuścił klub z kretesem no ale on i cała jego świta zadowoleni portfele napchane. Najgorsze jest o że nikt nie poczuwa się do winy włącznie z Prezydentem który można powiedzieć nagrodził Nowaka dając mu ciepłą posadkę na PCPN, a ten na tam wyprawia to samo co w klubie.

Spotters | 2021-04-17 20:21

Tak Stalowiak68 zgadzam się z Tobą Prezydent tu zrobił duży błąd!!I dlatego mam nadzieje że się opamięta. Na pewno dla Klubu nie chciał źle ale wyszło jak wyszło byle teraz wyciągnął wnioski. Bo my w tej lidze spędzimy ładnych parę lat obym się mylił!!

Okulickiego | 2021-04-17 20:41

Odnośnie prezesa i czago oczekuję od niego jak również od nowego zarządu PSA to napiszę wtedy gdy będą wybrani nowi ludzie.
Czytam komentarze i widzę że sporo kolegów kibiców doskonale jest zoriętowanych i spoko bo może się za chwilkę okazać że to co tu piszemy trzeba będzie wprowadzić w życie. Odnośnie tych z większym poczuciem humoru będzie słowo na koniec. A teraz do rzeczy.
Większość moich komentarzy skupiona jest na organizacji, finansach itd. Wszystkie komentarze jakie tu napisałem dążą do sytuacji w której sport zawodowy będzie finansowany z prywatnych pieniędzy inwestorów NIE z dotacji miejskiej. Aby tak było to największy udziałowiec PSA czyli miasto St.Wola mając możliwości do tego aby ściągnąć inwestorów a takich nie brakuje bo codziennie słyszymy o deweloperach co to jedno odsiedle będą stawiać czy drugie biurowce hotele itp. czy firmy które tu chcą ulokować swoje zakłady... czyli zainteresowanie jest. I bardzo dobrze . Rzecz w tym aby miasto jasno i zdecydowanie tym inwestorom zakomunikowało że Ok jest zgoda ....ale trzeba coś dorzucić na sport zawodowy. Wszędzie na świecie takie rozwiązanie funkcjonuje i wszyscy są zadowoleni .... Dlaczego by nie u nas. A przypomnę że już tak było za św.pamięci prezydenta miasta oraz prezesa klubu. Pana Ż. ( kosz najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce. piłka nożna extraklasa).
Tu nie potrzeba jakichś wybitnych fachowców a jedynie konkretnego gospodarza który w porozumieniu z prezydentem i inwestorami ogarnie finanse tak aby wszyscy byli zadowoleni. Sport zawodowy z pieniędzy inwestorów (sponsorów) + absolutne minimum od miasta.... sport młodzieżowy z dotacji miejskiej ...taki powinien być cel.
Do roboty prezydent....!!! Co takie rozwiązanie daje ??? .... A mianowicie to że grajki doskonale wiedzą za co grają i dla kogo i że w każdej chwili można ich pożegnać gdy zaczną się stawiać. Taka rada sponsorów powinna mieć wpływ na poczynania grajków ... Grasz kasę dostajesz bez dwóch zdań ... Nie grasz kombinujesz to do widzenia. Nikt nie będzie prywatnych pieniędzy płacił grajkom którzy szantażem próbują UTRZYMAĆ II-ligę. Oraz takich co to wolą w sts. postawić bo im za mizerię nie zapłacono.
Trzeba organizować klub z dwóch stron. Jedna sport zawodowy (kasa od sponsorów) i druga strona szkółka piłkarska (dotacja miejska) czyli najzdolniejsza młodzież i solidnie opłacani konkretni trenerzy którzy również chcą aby ich wychowankowie grali w pierwszej drużynie. Generalnie fajnie by było 50/50 udziałów z tym aby jedna strona w razie czego pomogła drugiej gdy zajdzie taka potrzeba. Da się to wszystko jeszcze zbudować bo trochę czasu jest. Potrzeba chęci i konkretnej roboty władz miejskich aby wykorzystali możliwości które mają . Takich nie ma PSA bo nie ma majątku oraz nic nie może potencjalnemu sponsorowi oferować. Miasto oraz prezydent powinien jeśli chce zrealizować to co mówił w piątek na leliwa fm. znaleźć inwestorów i być gwarantem każdej inwestycji miejskiej jak również sportowej.
Odnośnie tu propozycji panów Rogowskiego czy Edzia Błażejewskiego to są to świetni kandydaci na dział reklamy. Świetnie organizują dystrybucję plakatów meczowych i w świetnych miejscach te plakaty przyklejać mogą.

Spotters | 2021-04-17 20:58

Okulickiego!!! powiem krótko nic dodać nic ująć tak powinien działać Prezydent!!!

Kamil | 2021-04-17 21:08

Od kilku lat mówię o tym i proponowałem to również naszemu Prezydentowi. Tak jak to miało miejsce kiedyś. Niska podstawowa + premia uzależniona od osiąganych wyników sportowych przez.zawodnikow. nawet niech zarabiają 10k ale wyniki osiągane dawałyby nam.awans. niestety nikt mnie nie chciał słuchać. Nadal nie mamy programu sponsorskiego. Nadal jest daj kasę a potem zobaczymy co możemy dać.
My potrzebujemy naprawdę nowego rozdania jeśli chodzi o klub bo mamy wszystko co jest potrzebne do budowy profesjonalnego klubu ale brakuje mądrej głowy która by to uczyniła.
Prezydent niestety powierza to.zadanie ludziom którzy nie wiedzą.jak.sie za to zabrać

Adams | 2021-04-17 22:07

Przyznam po zapoznaniu się z poprzednimi wpisami prezes musi być taką osobą która ma pojecie o piłce nożnej i kilkuletnie doswiadczenie w zarządzaniu klubu choć spodziewam się pod tym względem bedzie ciezko kogoś znalezć zwlaszzca przy aktualnej sytuacji ...

Fanatyk38 | 2021-04-18 00:57

To ciekawe, że musieliśmy sięgnąć dna sportowego, finansowego i organizacyjnego żeby dojść do wniosku, że prezes to jednak musi się na czymś znać i mieć doświadczenie...
Wyczerpany temat . Hahaha
A patrząc na to jak i gdzie się szuka następców to już teraz można kupić karnet na kilka lat w 3 lidze.
Spoko Okulickiego. Uwierz, że Takich pomysłodawców i wizjonerów jak Ty czy Kamil było wielu . Książkę można napisać. Niestety , mamy mądrzejszych decyzyjnych.

Marek1938 | 2021-04-18 07:41

Fajnie ze przytomniejemy i normalne wpisy normalnych kibiców zaczynają dominować na tym forum a nie wszelkiego typu trole wchodzące w d...e władzy. Niestety prezydent może chciał dobrze myślał że to prosta robotkka dać kasę I wszystko będzie piknie niestety tak myśląc zlecił tą robótkę ludziom ograniczonym bez wiedzy doświadczenia i przede wszystkim ambicji dla których liczy się nabijanie własnej kabzy. Oby to się zmieniło bo tak źle jak jest jeszcze nie było a narazie obserwujemy pozorowane ruchy i zwykłą paplanina jak w wiadomościach.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola
2021-05-09, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 31 24-5-2 77
2 Sokół Sieniawa 32 18-8-6 62
3 Podhale Nowy Targ 31 17-7-7 58
4 Stal Stalowa Wola 31 18-3-10 57
5 Avia Świdnik 31 14-9-8 51
6 Chełmianka Chełm 31 15-6-10 51
7 KSZO Ostrowiec Św 30 15-3-12 48
8 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
9 ŁKS Łagów 32 13-8-11 47
10 Wisła Sandomierz 32 13-8-11 47
11 Wisłoka Dębica 31 12-10-9 46
12 Wólczanka W. Pełkińska 30 13-5-12 44
13 Podlasie Biała Podlaska 31 12-5-14 41
14 Lewart Lubartów 31 9-12-10 39
15 Cracovia II 32 10-8-14 38
16 Stal Kraśnik 31 8-10-13 34
17 Orlęta Radzyń Podlaski 32 10-4-18 34
18 KS Wiązownica 31 8-6-17 30
19 Korona II Kielce 30 9-2-19 29
20 Jutrzenka Giebułtów 30 5-6-19 21
21 Hetman Zamość 31 1-5-25 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-09 Wisła Sandomierz - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2451) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1239)
» Filip kacper k. (1135) » Kamil (831)
» Fanatyk38 (797) » Rafix (768)
» Kamilosss (557) » Misio (497)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 18 489 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 27 948 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 118 984 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 25 376 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01646