Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Krosna.

Wszyscy do Krosna.
Panie i Panowie.

Przed Nami ostatni akcent tego sezonu. Już we wtorek, Stalówka zagra z Karpatami w Krośnie. Pierwszy gwizdek o godzinie 17. Na mecz pucharowy udamy się autokarem.

Nagłaśniamy ten temat i zachęcamy znajomych do wyjazdu!!!

Koszt wyprawy to 40 PLN!!!

Osoby do 18 roku życia-30 PLN !!!

Zbiórka pod MDK o 14:45 ;odjazd 15:15 !!!

KAŻDY ZAPISUJE SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ pod linkiem :

https://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zapisy trwają do poniedziałku , godzina 24:00 !!!

Wszyscy na Zielono lub Czarno z szalem w ręku.

Do zobaczenia !!!

Hej Stal !!!

Komentarze (169)

Stalowiak1938 | 2022-06-21 16:24

Jest transmisja na YT z finału?

Maxtor84 | 2022-06-22 20:46

ja Wieczysta z takimi transferami co chce zrobić nie pozamiata teraz tej ligi to będzie jeszcze większy śmiech niż z nas ...

Zayebisty | 2022-06-24 18:59

Każdy o tej Wieczystej, która jak narazie musi wygrać baraż żeby awansować, a czy tak się stanie to się dopiero okaże w najbliższym czasie

Jaszczur | 2022-06-25 00:06

15 zawodników odchodzi ze Stali , oj będzie ciężko .

Raul | 2022-06-25 02:09

Jaszczur : Jakich 15 " zawodnikow " ??? Pusciles mocno wodze fantazji , bo jak dla Mnie to jest tam moze maksymalnie 5 ,6 , ktorych mozna nazwac zawodnikami . No chyba , ze za takich uwaza sie tych , ktorzy podpisuja kontrakt i nic przez pol roku soba na boisku nie prezentuja . Zreszta 7 miejsce w buraczano - pszennej w 3/4 amatorsko lub polamatorskiej lidze swiadczy jakimi " zawodnikami " oni sa . Krzyz na droge . Plakac nie bede.

Nicke | 2022-06-25 08:54

Wigry prawdopodobnie ogłoszą upadłość i Hutnik zostałby w 2 lidze

Kaniafcb | 2022-06-25 09:04

Pietrzyk w Broni Radom

Nicke | 2022-06-25 09:09

Nowiny albo Echo napisały, ze Jopek w Puszczy, ale ani u nas ani nigdzie indziej nie widzę oficjalnego info

Stallzks | 2022-06-25 12:20

Mi nasuwa się jedno pytanie czy poprzednicy działali na szkodę klubu zatrudniając trenerów za bagatela oraz dając bardzo wysokie kontrakty zawodnikom którzy nijak nic nie dawali drużynie? Myślę że tym powinno zająć większościowy udziałowiec i spojrzeć im w końcu na ręce, a może to wierzchołek góry lodowej...
15 zawodników odchodzi? Wobec tego czarne chmury nad stalowa Wola, wiadomo nikt nie będzie płakał za większością amatorów, jednak trzon zespołu jak i stabilizacja to podstawa do budowania zespołu, jak my mamy mieć drużynę która liczy w się w pierwszej piątce ligi jak co sezon odchodzi 15 przychodzi kolejnych 15, trenerów zmienia się co 3 miesięcy, prezesów to samo.
Rok temu w siarce już w kwietniu były prowadzone rozmowę dotyczące podpisywania kontraktów na kolejny sezon bo wiedzą tam że stabilność to podstawa tylko jakoś u nas wszystko jest na opak i byle jak, później to widać gołym okiem na boisku ze zbieranina nie potrafi wygrać z Wólczanka Sandomierzem, ehhh jakich czasów człowiek dożył..

Nicke | 2022-06-25 14:07

A może tylko nam kibicom zależy na awansie? A reszcie pasuje ten 4 poziom?

Vielitz44 | 2022-06-25 18:22

Skrzyniak zagrał w sparingu Mielca (swoją drogą, jak oni takich kopaczy testują, to Mielec chyba ma problemy).

No ciekawe co z tego składu u nas zostanie, ciężko za kimś płakać, ale z drugiej strony czy ktoś sensowny przyjdzie za nich?

Do grania w amatorskiej lidze w kosza dziadki nas przyzwyczaili, teraz nas przyzwyczajają w piłkę - idealna sprawa, grać o nic, koszty małe, doić kasę z miasta...

Mariuszstalowa | 2022-06-26 18:22

Trzeba sobie zadac podstawowe pytanie - jak to mozliwe , ze kluby takie jak Chelmianka itp mogly zbudowac ekipy , ktore dlugo walczyly o awans , a w Stalowej juz na poczatku drugiej polowy sezonu stracilismy szanse . Ewidentnie widac w Stalowej komunistyczna mentalnosc braku wlasnej incjatywy tylko wyczekiwanie na usmiech losu

Raul | 2022-06-26 21:06

W Stalowce nie ma ludzi , ktorym na sercu lezaloby dobro Klubu . Sa tylko tacy , ktorym Lucek napycha kieszenie Naszymi Stalowowolskimi Podatkami . I tyle w temacie .Im Nigdy nie bedzie zalezec na wyniku ( Awansie ) , byle by tylko co miesiac wplywaly pieniadze Za Nic .

Kategoriak | 2022-06-27 11:17

Panowie zapomnijcie już o awansie. Z klubu faktycznie 3/4 drużyny odchodzi. Klub chce grać ludźmi z regionu i będą podejmowali próby powrotu wychowanków

Młodynie | 2022-06-27 13:16

Nikt nie odchodzi. A na pewno nie najlepsi zawodnicy. Surma jasno powiedział że mają och zatrzymać w klubie i w 99 procentach podpiszą nowe umowy z obniżką wynagrodzeń. Od 1 lipca dodatkowo rezerwy obejmie Marek Kusiak.

Adams | 2022-06-27 14:31

Skąd nagle Kusiak jak jeszcze według moich informacji rezerwami miał sie zajmować jeden z asystentów...

Nicke | 2022-06-27 16:22

Jopek odchodzi czyli jeden z lepszych, a poza tym po co maja zostawać jeśli awansu nie potrafili zrobić?

Miecio | 2022-06-27 16:22

Jopek (jako pierwszy) oficjalnie w Puszczy

Młodynie | 2022-06-27 16:35

Jopka nie dało się już zatrzymać nawet rekordową pensją. W zimie już był dogadany z Niepołomicami ale nie chciano go puścić.

Jaszczur | 2022-06-27 18:03

Młodynie jak nikt nie odchodzi jak już odeszli: Skrzyniak, Kacprzycki, Kiełbasa ,Jopek , Pietrzyk, Biskup , Świderski,

Kategoriak | 2022-06-27 18:28

Właśnie to jest gadanie ~mlodynie, jedynie co się zgadza ze Marek Kusiak będzie trenował rezerwy i prawdopodobnie będzie asystentem pierwszego trenera

Jefrey | 2022-06-27 18:38

Ku....a...Młodynie o 13.16 piszesz że nikt nie odchodzi a o 16.35 że Jopka nie udało się zatrzymać bo był już wcześniej ugadany z Puszczą...chłopie zmień dilera bo cię oszukuje...ty naprawdę nie masz honoru....

Jefrey | 2022-06-27 18:39

Ku....a...Młodynie o 13.16 piszesz że nikt nie odchodzi a o 16.35 że Jopka nie udało się zatrzymać bo był już wcześniej ugadany z Puszczą...chłopie zmień dilera bo cię oszukuje...ty naprawdę nie masz honoru....

Maxtor84 | 2022-06-27 18:53

nie żałuje żadnego który odszedł :)

Stallzks | 2022-06-28 10:11

Podsumowując poprzedni sezon można śmiało powiedzieć, że większość rzeczy było robionych tak jak być nie powinno, bez perspektywy długofalowej dającej klubowi stabilność pod kątem personaliów, wszystko było robione na opak, polityka rozdawnictwa, dawanie absurdalnie wysokich pieniędzy zarówno trenerom jak i zawodnikom czy te pieniądze były dobrze ulokowane czyt. zainwestowane i będą się za chwilę dłuższą lub krótszą zwracały? A no nie, są to pieniądze rozdane na prawo i lewo, wstyd mi jak sobie pomyślę o ludziach któryn daje się stery w tym klubie, za to że utożsamiali się rzekomo z nim a wynik ekonomy jak i sportowy do tego trafione transfery nijak ich podsumowują że są to fatalni gospodarze, a tracimy na tym My kibice którzy chcą racjonalnej polityki, odpowiedzialnym gospodarowaniem pieniędzy, mądrymi ruchami transferowymi. Poprostu trzeba dać ludzi którzy na sporcie zjedli zęby, wiedzą co i z czym a nie partaczy....

Mariusz | 2022-06-28 13:27

Uprzejmie proszę o nie komentowanie i "branie na poważnie" użytkownika MŁODYNIE gdyż jest to osoba która celowo wprowadza zamieszanie na tej stronie ( i nie tylko tej) ,dezinformuje wszystkich kibiców i wywołuje niepotrzebne zdenerwowanie.

Co do piłkarzy wszyscy mają ważne kontrakty do 30 czerwca i trwają rozmowy z nimi. Napewno odeszło dwóch zawodników są to : Szymon Jopek i Ivan Hladik.

O następnych ruchach kadrowych będziemy informować na bieżąco na oficjalnych mediach klubowych.

Nicke | 2022-06-28 13:58

A Barata? Jeśli odszedł to gdzie było oficjalne info?

Raul | 2022-06-28 14:48

Co w tym Klubie robi Pani rzecznik prasowy Ja sie pytam ???

Maxtor84 | 2022-06-28 16:48

przecież Pani rzecznik z tego co wiem to nie ma już od dawna podobnie jak ludzi co robili w klubie media :)

Miecio | 2022-06-29 13:38

Olszewski, Biskup, Marchewka poza klubem

Raul | 2022-06-29 14:46

Cala 3 Nic nie pokazala przez cala runde.

Vielitz44 | 2022-06-29 15:45

Z tej drużyny to do gry nadawał się Jopek, Drobot, czasami Kasprzycki, czasami Kiełbasa, Włodek za zaangażowanie, paru młodych, Smyłek, czasami Duda - reszta to balast - Świderski za 5tyś mógłby u nas też zostać, bo więcej to raczej warty nie był :).
Kwestia, czy ktoś w ogóle jest do nas przymierzany? Nie mamy rozgrywającego (znowu) bo Radulj to chyba sobie już odpuści Stalową? Znowu nie mamy napastników, obrona się sypie - czyli znowu nie ma drużyny.

Pjona_ziom | 2022-06-29 17:46

Inne klubu się zbroją i podpisują kontrakty na najważniejsze pozycję żeby zbudować drużynę jak najszybciej chociaż nie mają pieniędzy A u nas? Wakacje, sielanka... Nie było drużyny i zapowiada się walka o utrzymanie. Pan trener pół sezonu zamiast zgrywać nasza młodzież to wystawiał tych wirtuozów futbolu chociaż było więcej niż pewne że odejdą bo kurek z pieniędzmi zakręcony. Turnusy SPA się zakończyły. Sztab weźmie się obudzi dwa tygodnie przed startem ligi. Ciekawy jestem jak nisko można upaść.

Maxtor84 | 2022-06-29 20:50

czy to prawda że "świder" zostaje ?

Nicke | 2022-07-4 11:47

Ktoś zostaje, ktoś odchodzi? Budżet zmniejszony czy nie? Czegoś się dowiemy czy w sierpniu dopiero przed meczem?

Siwy | 2022-07-4 13:50

NICKE a co jeszcze chcesz wiedzieć? Na konferencji wszystko było. Wraca skompromitowany pajacyk jako koordynator i tworzymy sekcje dziewczyn. Tego nam teraz było trzeba. Ciąg dalszy totalnej masakry w Stalówce. No ale chyba nikt nie spodziewał się poprawy z tym prezesem

Młodynie | 2022-07-4 14:22

Budżet mocno okrojony chociażby z faktu iż 700 tyś dotacji tylko z miasta. Co do transferów to nie będzie fajerwerków, głównie młodzież. Interesują się mocno kilkoma chłopakami z Wólczanki i Wiązownicy w przedziale 17-21 lat.

Vielitz44 | 2022-07-5 13:15

Wojtak poza Stalówką - swoich młodych też odstrzeliwujemy, to kim oni chcą walczyć o utrzymanie (to chyba obecny cel tej ekipy)?
Serio - rozwiązać to dziadostwo, pozrywać kontrakty i zaczynamy od nowa, szkoda kasy na tych ludzi jak będziemy walczyć o utrzymanie w lidze buraczanej...
Od zera, ze wsparciem miasta (ale bez jego ludzi) - to chyba jedyna droga. Tej drużynie już naprawdę ciężko nawet kibicować i się z nią utożsamiać...

Kaniafcb | 2022-07-5 13:30

ważne, że Surma będzie miał kontrakt na 20 parę koła miesięcznie...wycho wanków i młodych się dalej odstrzeliwuje...wygl ąda, że są za drodzy w utrzymaniu:)

Kaniafcb | 2022-07-5 13:31

no i jak ten wczorajszy trening? kto był? kogo nie było? jak te armie zaciężne czubata wołoszyna ciosów?

Młodynie | 2022-07-5 14:15

Dzisiaj był o 11. A Wojtak u Surmy nawet do składu się nie łapał. Niech idzie na wypożyczenie i pokaże że jest lepszy od Kiełbasy czy Wojtysiaka.

=1938= | 2022-07-5 15:54

Młodynie uwazasz że Wojtak był słabszy od Kielbasy????? Bo ja uważam ze nie a przede wszystkim to swoj chlopak. I kirwa dziwic sie później innym wychowankom że maja wyje bane na swoj macierzysty klub. Spadlismy na samo dno ale jeszcze nie po pa hy w muł a tak bedzie po nadchodzacym sezonie. Piłka bedzie amatorska jak kosz.

=1938= | 2022-07-5 16:01

Już kilka lat temu jak byliśmy w 2 lidze i przez chwilę Rogowski zostal prezesem to robili wszystko zeby w Stalowej Woli byla 3 liga bo to półamatorskie rozgrywki nie musieli by placić kontraktow bo chcieli grac mlodzieżą. Teraz nawet ze swoich mlodziezowców rezygnują. K U R W A M A Ć to jest totalna błazenada. Ci ludzie nadają się do kopania rowów przy drogach a nie zarzadzać klubem. Za rok czekaja nas derby z Niskiem jak Nisko sie utrzyma. Cyrk.

Młodynie | 2022-07-5 19:30

Wojtak był na treningu, Maruta namówili na powrót. W skrócie będziemy grać wychowankami.

Jaszczur | 2022-07-5 20:38

Już za rok wielkie derby z Sokołem Nisko . Brawo Janusz nadberezny !

Raul | 2022-07-5 23:52

Wszyscy widzimy , ze 5 -letni plan Nowaka , przydup.sa Lucka idzie pelna para . Podobnie jak zrobienie ze Stalowej Woli betonowej wioski i wyciecie wszelkich mozliwych drzew plus otaczajacego Nas lasu .Aha i Ci wspaniani Truciciele , ktorych Nikt Inny w Polsce nie chce , to Lucek odtrabi sukces i ich przyjmie . Betonowa Sahara bez perspektyw na przyszlosc. I bez zawodowego sportu z ktorego bylismy znani w calej Polsce .Brawo Lucek , ty w 2 kadencje to osiagnales .Wpisz sobie w CV.

Kaniafcb | 2022-07-8 21:28

Wśród testowanych w Górniku Łęczna byli m.in. Mikołaj Smyłek (Stal Stalowa Wola), Bartosz Kieliszek (Unia Tarnów) i Przemysław Zdybowicz (Orlęta Radzyń Podlaski).

Młodynie | 2022-07-8 21:47

Smyłkiem i Świderskim interesują się kluby z 1 ligi. Ciężko będzie ich zatrzymać. Świderski twardo nie chce zejść z wynagrodzenia jeśli ma zostać w 3 lidze.

Maxtor84 | 2022-07-9 00:36

Smyłek już do nas nie wróci ...

Stallzks | 2022-07-9 13:00

Świderski dobry napastnik to dobry żart, naprawdę ma ktoś poczucie humoru, gościa nie idzie oglądać w akcji.. jeden ze słabszych i najbardziej przeplacanych zawodników w tym klubie. Won z takimi najemnikami, ściągnąć 3 w jego miejsce z mniejszych klubów, chętnych do gry, do biegania.

Maxtor84 | 2022-07-9 13:12

Zgadzam się z komentarzem wyżej ale tego problemu już nie będzie bowiem jego już nie będzie jak i pozostałych grajków. Dzisiaj z pierwszej "jedenastki" był Duda Władek Olszewski Stępniowski plus nasza młodzież Grabarz Pioterczak Mucha .

Młodynie | 2022-07-9 13:30

Gwiazd nie będzie kilku starszych plus sama młodzież z 3 i 4 ligi. Od Kościelskiego Ukrainiec trenuje plus kolejny z młodzieżówki Dynama Kijów. Na pewno będą sie starać wybić a nie wegetować za kilkanaście tysięcy miesięcznie jak Świderski. Ze Zdziarami 8:0 dwie bramki Muchy, 4 bramki testowanych plus Khorolskyi i Stelmach po razie.

Młodynie | 2022-07-9 13:32

Jeszcze Drobot wrócił do Morsów

Nicke | 2022-07-9 15:08

Ale koszulki to będą mieli nowe na sezon czy w białych wszystkie mecze?

Pjona_ziom | 2022-07-9 15:28

Drobot jedyny zawodnik który się nadawał do gry i jedyny który szarpał to oddali. Młodzież będzie się ogrywać przy kim? Filary drużyny to Ukrainiec który gra piach i jak wyjdzie i Stelmach który kopię do bramkarza... Wystarczyło tak jak inne biedniejsze kluby zakontraktować trzech czy czterech wyróżniających się ogranych zawodników (najlepiej z klubów spadkowych) szczególnie na te pozycję na których mamy braki tj rozgrywający, stoper, skrzydłowy ale trzeba było po prostu chcieć... Będzie emocjonująca walka. Żeby nie było... Cieszy mnie fakt że stawiamy na młodzież ale no właśnie wystarczy spojrzeć jak w tej 3 lidze pszenno buraczanej się kopie... Ile lat ma taki Białek i ile bramek zdobył?

Młodynie | 2022-07-9 15:32

Drobot chce teraz postawić bardziej na pracę zawodową niż na piłkę. Wszystko przez ciągłe kontuzje.

=1938= | 2022-07-10 18:27

Miejmy nadzirje ze Olek jeszcze zmieni zdanie i postanowi grac u nas bo w zeszłym sezonie to jedyny z pola który nie byl wkladem do koszulki.

Slyys | 2022-07-11 10:15

A do tej pory to jak grał w Stali to nie zawodowo ? Brał kase a nie grał zawodowo skoro teraz chce pracować zawodowo ???

Stallzks | 2022-07-12 18:17

Dziubiński w KSZO... Szkoda że rywale się zbroją, tacy zawodnicy jak Dziubiński zjadali 2 ligę a co dopiero 3, ale u nas mają klepki na oczach

Nicke | 2022-07-12 19:28

U nas jakichś dwóch ma przyjść z Polkowic

Młodynie | 2022-07-12 20:23

Kucharczyk za Skrzyniaka i Szuszkiewicz za Świderskiego. Za Jopka Soszyński z Lechii Zielona Góra.

Kaniafcb | 2022-07-12 20:25

Mogliby Sobotkę i Waszkiewicza ściągnąć z powrotem i się z nimi przeprosić...odeszl i tylko przez Citkę i jego fanaberie

Nicke | 2022-07-12 21:30

Zieba w Hutniku Kraków, u nas nie grał jakoś specjalnie, a wzięli go do 2 ligi

Pjona_ziom | 2022-07-12 22:06

U nas mało które grał na swoim poziomie to wina nie tylko samych zawodników ale po prostu całego sztabu z włodarzami na czele... Pieniążki za nic nie robienie... Raduli powinien płacić odszkodowanie do klubu za swoje zachowanie... Pozbywamy się jedynych walczaków, przeciwnicy biorą doświadczonych sprawdzonych i ogranych a u nas będzie banderowiec ze cieniem stelmachem dyrygować resztą ogórków z bezjajecznym trenerem na czele...

Ziom_stal | 2022-07-13 09:04

Kacprzycki zgłoszony przez Puławy do II ligi . Nikt nie odchodzi ?

Stallzks | 2022-07-13 14:01

Grunt że nowe twarze się pojawiają, oby nie brali ludzi z łapanki tylko brali ludzi którzy mają jakieś doświadczenie z piłką profesjonalną, nie tak jak to było rok temu za Citki

Kategoriak | 2022-07-13 15:10

Wraca Grasza z Sieniawy i Marut z Sokoła Nisko

Maxtor84 | 2022-07-13 16:38

Może jednak u nas nie będzie tak źle.... wiem że ligi nie zwołujemy ale może za jakiś czas przyjdą efekty

Ziom_stal | 2022-07-13 20:15

Słabo jest słabo i to bardzo

Stallzks | 2022-07-13 20:44

Wolę oglądać naszych wychowanków niż przeplacane gwiazdy na ktore i tak ciężko patrzeć. Może w końcu zrozumieli że tu trzeba budować długofalowo, bo takie rozdawnictwo jak w zeszłym sezonie, grube miliony jakie poszły się je b a c z dymem to jest kpina

Nicke | 2022-07-14 14:36

Żadnego info o ruchach kadrowych na oficjalnej tylko ze Sztafety się trzeba dowiadywać?

Młodynie | 2022-07-14 15:07

Wszystkich na raz zaprezentują na konferencji prasowej , która jest zwołana na 20 lipca.

=1938= | 2022-07-14 17:50

Młodynie ogarnij sie...media w klubie nie istnieją na tą chwilę bo siembida z nieudacznikiem czubatem nie podpisali z chłopakami umow żeby nie płacić im kasy za lipiec ,paranoja. Chłopaki robili wszystko żeby fb był na bieżąco a teraz jest ...dno i tyle ,nie pisz głupot bo te ich konferencje to wstyd i tyle co oni mogą zaprezentować, hej stal

Pjona_ziom | 2022-07-14 19:48

Czego my wymagamy od tych nieudaczników? My kibice coś chcemy? Jak to śmiemy się wtrącać... Oni przecież chcą... Najważniejsze że trener był na wakacjach w Chorwacji. Teraz czeka nas walka o utrzymanie. Czekamy na walne i konferencje, to dopiero będzie wydarzenie. Może będzie nowa pani rzecznik? Albo maskotka drużyny? Proponuję klauna.

Nicke | 2022-07-14 20:04

Amatorka na pełnej! Inne kluby robią prezentacje zawodników i strojów, o każdym transferze do i z piszą klubowe media, a u nas? ?Odchodzi 15? to jest informacja?

Vielitz44 | 2022-07-15 21:31

Prawda to że Balona pogonili?
Grają nasi jakiś sparing? Miał być jakiś z JKS na weekendzie?

Vielitz44 | 2022-07-15 21:43

Na stronie JKS znalazłem, że grają niby jutro o 11:00 - profesjonalizmu ciąg dalszy u nas...

Młodynie | 2022-07-16 12:41

Balon nie trenował z zespołem od 1 treningu. Na ten moment mamy Konefała plus bramkarz, który rozegrał kilka spotkań w 1 lidze w ubiegłym sezonie na testach za Smyłka

Nicke | 2022-07-16 12:53

4:0 z Jks gole Duda Pioterczak i dwa testowany?

Młodynie | 2022-07-16 13:14

Tak dwie bramki strzelił testowany obcokrajowiec.

Maxtor84 | 2022-07-16 13:44

i to "azjata" :D

Jaszczur | 2022-07-16 13:59

Dwa gole strzelił japończyk ,jest niezły tylko braki kondycyjne

Nicke | 2022-07-16 15:05

Mistrzyk gra w sparingach Sokoła Nisko

Mariuszstalowa | 2022-07-18 04:16

Miejmy nadzieje , ze w tym roku wrocimy do wyzszej ligii . Zmniejszyc sklad i dac zawodnikom perspektywicznym bonusy od wygranych. Nie brac ludzi , ktorzy sa usowani z innych klubow z powodu ciaglej nie obecnosci - trzeba patrzec jak ktos sie spisywal przez ostatni sezon moze dwa , a nie jego odlegla kariere bo z forma moze byc roznie

Vielitz44 | 2022-07-18 09:21

MARIUSZSTALOWA - na razie to my budujemy skład, który powinien być w stanie się utrzymać, a nie walczyć o awans. Trzeba ogrywać młodych i oby się rozwijali. Potem do składu wyszukać kilku doświadczonych i można myśleć o awansie.
Po ostatnim sparingu to dramatu nie ma - Duda w formie ale nieskuteczny, trzeba jeszcze doświadczonego na środek obrony i dobrego napastnika. Japończyk oby został, na 4 poziom to gość idealny. Oby wróciła normalność u nas...

Maxtor84 | 2022-07-18 09:55

Ponoć jakiś napastnik nowy jest zakontraktowany .... Ja jestem dobrej myśli . Nie od razu awans ale powoli jak się ta sytuacja ustabilizuje może być dobrze. Nie przewiduje walki o utrzymanie.

Vielitz44 | 2022-07-18 12:18

W sparingu w pierwszej połowie grał chyba ten z Polkowic, no widać, że pojęcie ma, tylko chyba lekko bez formy (brzuszek).
Na boku obrony grał testowany z 8ką, bardzo pozytywnie wyglądał.
Japończyk ma potencjał i naprawdę dobre warunki fizyczne, jeśli nie zarabia "milionów" to fajnie jakby został.
Bramkarze jakoś mnie nie przekonali do siebie, tu mam obawy.
Jak to dobrze Surma poskłada, środek tabeli pewnie realny. W tej lidze widać, że 2-3 zawodników robi różnicę, więc może jeszcze coś się zmieni na plus.
Czas odzyskać zaufanie kibiców panowie piłkarze i odnowić modę na Stalówkę.

Mariuszstalowa | 2022-07-18 20:04

Budowanie skladu to bajka- zawsze sie slyszy budowac sklad, a pozniej siedziec w tym samym miejscu i zwalac wine to na mlodosc zawodnikow, brak doswiadczenia itp. Jak to mozliwe , ze taka Chelmianka , Siarka itp mogly tak szybko wybudowac mocniejsze sklady?
Problem polega w polityce transferowej.

Aleksander | 2022-07-18 20:47

O jakim awansie wy piszecie. W tym sezonie tą ligę wciągnie nosem WIECZYSTA. My przesraliśmy dwa sezony na awans .Mamy cały okrągły rok na zbudowanie ekipy na awans. Chyba że naszym włodarzom klubu wcale na tym awansie nie zależy to będziemy kopać w tej pszenno buraczanej lidze X lat

Mariuszstalowa | 2022-07-19 04:57

Co wy chcecie budowac w pol amatorskiej lidze??
Tu powinien byc jasno postawiony celawans albo wszyscy bioracy kase wypad.

Stallzks | 2022-07-19 08:29

Trzeba budować zespół wartościowymi grajkami, w tamtym sezonie Citko uraczył nas pilkarzami młodymi, bez doświadczenia większego, wyznaczono im cel awans, do tego dobrano 7 trenerów, bilans kosztów miesięcznych ile generowała ta drużyna była rekordowo wysoka, pewnie w 2 lidze bylibyśmy czołówką. Zdecydowanie wolę oglądać swoich zawodników, dokoptowac do nich paru doświadczonych, ogranych a wynik nie będzie zły.
Na tą chwilę oceniam transfery pozytywnie, bardzo mi się podoba że odeszli drodzy najemnicy, jak już płacić wysokie pieniądze to też wymagać - to jest podstawa... Dyspozycja Świderskiego to była jakaś pomyłka, niech od takich pseudo zawodowców Stalówka się wzbrania.

Nicke | 2022-07-19 09:58

Tamten sezon to była najlepsza szansa na awans! Puławy dwa lata temu były poza zasięgiem, teraz Wieczysta? szkoda gadać? tak
Widzę, ze tylko kibicom zależy na tej 2 lidze?

Pjona_ziom | 2022-07-19 19:33

Tylko kibicom. To tylko kibice, nie ma się co przejmować... Teraz pora wprowadzić wariant oszczędności tylko nie na tym co trzeba... Przepierdzieć miliony wtedy jak była szansa żeby teraz wciskać bajki o oszczędzaniu... Zawsze można na coś zrzucić winę, potem będzie inne wytłumaczenie... Spokojnie.
Tutaj będą się dalej udzielać tłuki z urzędu by siać ferment.

Stallzks | 2022-07-20 10:13

W tym sezonie chociaż nie mamy cudotwórców typu Citko, nie mamy zaciągu 15 nowych czytaj nieogranych, nie doświadczonych, jedynie z chęciami na osiągnięcie dobrego wyniku, ale też ta banda była nie zgrana, na efekt długo nie trzeba było czekać, na tą grę nie szło patrzeć, nie pomogło w tym 7-8 trenerów od wszystkiego i od niczego. Był sponsor a jednak roztrwonili grube pieniądze płacąc amatarom pieniądze jakby byli profesjonalistami, przyp. Żelazko i inni wybitni.
Mam nadzieję że ktoś z tej nauczki wyciągnął lekcje, że w futbolu trzeba budować rozsądnie i logicznie, bierzcie przykład z Siarki, Puław.
Nigdy ale to nigdy wyłożenie grubych milionów nie daje gwarancji na sukces.
Budowac, odzyskać DNA Stalowki, przywrócić wiarę kibicom że ta drużyna potrafi, że w tym mieście będzie jeszcze drużyna na miarę zwycięstw. Ja w to wierzę, ale do tego nie można eksperymentować z klubem jak to miało miejsce w zeszłym sezonie.

Okulickiego | 2022-07-20 10:47

Wszystko ok jedynie to z tą siarką jako wzór to chyba jakieś żarty....!!! Dlaczego żarty bo prezes siarki niejaki Dziedzic udzielił wywiadu już jakiś czas temu chyba w TV Wisła czy coś takiego i powtórzył zdanie kilkukrotnie że ich klub Siarka ma być jedynie "dostarczycielem " zawodników dla innych bardziej ambitnych klubów....To jak my mamy się wzorować na takim dostarczycielu to ja dziękuję. ... Sporo tu też kibiców Wieczystej.... Takie twory szybko powstają a gdy rozpasanemu właścicielowi się znudzi wszystko się posypie....

Nicke | 2022-07-20 12:25

?Sporo tu tez kibiców Wieczystej? Aha czyli jak stwierdzam fakt, ze Wieczysta w tym sezonie wejdzie to już jestem ich kibicem? Bzdura? przepalono kupę hajsu i efektów żadnych u nas? dalej się będziemy bujać w tej lidze?

Mariuszstalowa | 2022-07-20 12:40

Do STALZKS
Skoro nic sie nie zmienilo to wywalic tych nowych prezesow . Przychodza do klubu grajacego w amatorskiej lidze. Jesli chca brac kase to za walke o awans albo niech wracaja skad przyszli. Cel budowanie druzyny to tak jakby powiedziec - moze awansujemy za 5 , 10 , 15 lat jak zbudujemy ekipe o ile wczesniej nie spadniemy.

Stallzks | 2022-07-20 13:03

Wypowiedź Dziedzica jest wypowiedzią gościa który zna realia, bo co sobie wyobrażacie że z 4 ligi do klubu będą chcieli przychodzić gracze z 2 ligi czy odwrotnie? Przecież takie są realia że zawodnicy z klubów niższych chcą grać w wyższych ligach i takie powinny być ich ambicje, sęk w tym że zrobić drużynę, szkielet drużyny który jak nie w tym sezonie to w następnym awansuje żebyśmy się stali klubem który będzie za kilka lat grał w I lidze, żeby u nas chcieli grać.
Skoro Mariusz nie rozumiesz że drużyna żeby punktowała to musi mieć solidnych graczy, ale żeby takich mieć potrzeba czasu,.mądrej polityki transferowej i wprowadzanie wychowankow a więc szkolenia, myślę że to jest chyba jasne

Młodynie | 2022-07-20 13:22

Statystycznie to my promujemy lepiej zawodników od Siarki mimo iż nie jest to podstawowym celem klubu. U nas co rundę praktycznie odchodzi ktoś do 1 ligi jak teraz Jopek wcześniej Mroziński, Dadok,Trąbka, Janiszewski. Blisko był też Smyłek ale możliwe iż u nas zostanie przynajmniej do zimy.

Jaszczur | 2022-07-20 15:56

Na co nam Smylek , przecież pojechał w Polskę szukać klubu ,a teraz chce wrócić ? Dać szansę innym bramkarzom.

Nicke | 2022-07-20 16:36

Ciekawy artykuł w Sztafecie na temat walnego j finansów w klubie

Młodynie | 2022-07-20 16:50

Chcą zostawić jak największą liczbę piłkarzy dlatego na niego czekają. Co do długów to martwi iż starty za poprzedni rok to prawie 1 mln zł. A łączny dług wynosi 4 mln zł i 200 tyś

Okulickiego | 2022-07-20 20:17

Oby nigdy i nikomu nawet przez myśl nie przeszły takie realia jakie wypowiedział prezes z za miedzy o swoim klubiku.....!!!! A pro po długu ..... Warto by zapytać Kaczmarskiego z ZKS Bo w momencie gdy powstała PSA nie wiadomo dlaczego została obarczona długami ZKS bo jak wtedy twierdzono PSA jest spadkobiercą ZKS. ...Dodając do tego głównego udziałowca który ponoć miliony dawał na PSA ....NO TO JAKIE DŁUGI....???? Wychodzi na to że obecna władza z Nadbereżnym na czele tak jak w Mieście to i w PSA jedyne co potrafi to kasa wirtualna....??? I skoro tak to wcale się nie dziwię że grajki dali się zmanipulować ale potem gorzko zapłacili nie dostając grosza....!!! I Kompletnie im się nie chciało ....Ponoć odeszło 15 tu czy któryś poszedł do ligi niżej no może Drobot ....Ale reszta albo 2 lub1 sza liga....to co w innych klubach też jest Nadbereżny I spółka....???

=1938= | 2022-07-20 21:54

Szkoda Olka Drobota ale wcale mu się nie dziwię, że postanowił odejść.

Stallzks | 2022-07-20 22:54

Przez myśl nie przechodzą Okulickiego, jedynie co rundę lub co sezon dostarczamy zawodników do wyższych lig. Takie są realia. Prostując miałem na myśli że w tarnobylu klub nie pompował rekordowych pieniądzy w drużynę a i tak zrobił przy tym awans, u nas sytuacja jest odwrotna... I tak, niestety dostarczamy zawodników do wyższych lig regularnie, więc słowa dziedzica.dotycza nie tylko klubu siarki ale wszystkich klubów 4ligowych

Stallzks | 2022-07-20 22:59

W ostatnim czasie dostarczyliśmy Mrozińskiego teraz Jopka do Puszczy Niepołomice, wcześniej Trąbka ŁKS Łódź, Kacper Śpiewak, Fidziu, Dadok, i długo by pisać o nazwiskach poprostu takie są realia że kluby z wyższych lig podbierają nam zawodników kusząc ich tym samym widmem gry w wyższej lidze ( co powinno być zrozumiałe w kontekście ambicji zawodnika) jak również lepszymi kontraktami.
Boli jedynie dług jaki urósł, powstaje obawa ile ten klub pociągnie dalej przy obecnych rządzących, mam pewne obawy ...

Nicke | 2022-07-21 08:23

A miało być tak pięknie, na PCPN miały mieć zgrupowania kluby polskie i zagraniczne i co? Nie ma zainteresowania

Maxtor84 | 2022-07-21 08:49

gdyby przy PCPN był hotel jestem pewien że by tak było

Cdncdn | 2022-07-21 09:54

Z tym hotelem to święta racja.To skandal ze nie buduje sie tam hotelu a sa pieniądze na place zabaw których i tak juz jest pod dostatkiem .Nawet na rynku rozwadowskim plac zabaw.Wyobraża sobie ktoś takie cos na rynku w Krakowie,Warszawie czy Rzeszowie?Po prostu Nadberezny robi to co kazdy debil ktory by rządził potrafiłby zdobyć pieniądze na plac zabaw.Trudniej inwestora czy gotowke na hotel.

Stalowiak1938 | 2022-07-21 10:58

Witam. Dziś o 14 na stadionie konferencja prasowa, czy jest otwarta czy trzeba mieć akredytację dziennikarską żeby się tam dostać ?

Młodynie | 2022-07-21 11:58

Z Japończykiem jest ciekawa sytuacja. Sam nie chce grać w 4 ligowych Wigrach a z kolei Wigry chcą za niego 50 tyś zł. Więc raczej nie jest pewne że do nas trafi.

Jefrey | 2022-07-21 15:50

A propo hotelu...było miejsce można powiedzieć idealne ,za stadionem...to co zrobił L.sprzedał teren deweloperowi i co ?taka cisza?nikt nic nie wie ,za ile to kupili,radni też cisza...zmowa?

Nicke | 2022-07-21 16:11

4 sierpnia konferencja z prezentacją nowych zawodnikow

Stary piknik | 2022-07-21 16:17

Przestańcie juz z tym PCPN. Przecież to sciema do projektu żeby dostać kase na zbudowanie obiektów dla miasta bo inaczej dalej gralibyśmy na toi toi arenie. Kto dzisiaj robi zgrupowania w miescie i to przemysłowym. Wszyscy jeżdża do ośrodkow na uboczu lub do osrodkow turystycxnych. Tutaj tylko balon mialby szanse przyciagac klientow w zimie gdyby boisko mialo pełny wymiar. Wtedy mogliby trenowac i grac sparingi w dobrych warunkach. I to by zarabiało. A hotel to musialby chyba miec 5 gwiazdek żeby do nas sciagnąc kluby z kasa. Wiec szkoda gadania bo PCPN i tak pewnie trafi pod Mosir prwnego dnia sie projekt rozliczy.

Raul | 2022-07-21 18:48

Wola Mielecka , 6 km od Mielca , zadne cuda , ale jest Hotel . Co runde przyjezdzaja tu ekipy z Ex lub 1 Ligi . A My Co gorsi ?? Mialy byc zgrupowania mlodziezowek imecze . Nie ms NIC . Sa dlugi 4 miliony i liga pszenno - buraczana.

Maxtor84 | 2022-07-22 08:58

czy jutro jest jakiś sparing ?

Młodynie | 2022-07-22 12:19

No to mamy 1 transfer Michał Kitliński wraca do nas z Hutnika.

Kamilosss | 2022-07-22 12:23

Ten wykrzyknik na fanpage Stal PSA oznacza że to jakiś głośny transfer? ???? Chyba żartujecie..

Kamilosss | 2022-07-22 12:24

Gdzie skrzydłowi z prawdziwego zdarzenia? Gdzie kreator gry? Co okienko od kilku lat zadaje te same pytania a potem w klubiw zdziwieni że nie ma wyników..

Młodynie | 2022-07-22 12:32

Na warunki 3 ligi to jest dobry zawodnik.

Kamilosss | 2022-07-22 13:01

Wyjdzie w praniu, według mnie nie.

Ziom_stal | 2022-07-22 13:23

Ile długu ? 4,2 mln ? Czy Ci ludzie są normalni gdzie tak doprowadzić klub ?. Żeby chociaż wyniki byly a tu jeden wielki dramat i zniszczony klub . Uda się skończyć sezon w tym roku ? Możemy w tym roku sprowadzić i Lewandowskiego nic to nie da przy Wieczystej . Wiadomo ze trn sezon jest o nic , byle się utrzymać wiec może dajmy młodym pograć a nie ściągamy 30 latków w górę nawet 34 latka ?

Vielitz44 | 2022-07-22 18:59

Ktoś ma przecieki co to za jegomość był pokazywany na fejsie? Jakiś czarnoskóry grajek jest przymierzany?

Młodynie | 2022-07-22 19:05

Raczej chodziło o Kitlińskiego. Codziennie po 1 zawodniku mają prezentować.

Kamilosss | 2022-07-22 19:31

Kitliński jest czarnoskóry? Czy po prostu grafik jest jaki jest?

Nicke | 2022-07-22 20:06

Przecież to jest nasz jakiś były gracz, napisali ?stadion nadal mu się podoba??

Stallzks | 2022-07-22 20:23

Podoba mi się wizja pracy u podstaw to z czego Stal zawsze słynęła, fajnie że nikt nie pompuje balonika, że większość spokorniała. Martwi mnie jedynie nasz trener mówiąc że miał zbyt szeroką kadrę w zeszłym sezonie jakoby to było źródłem i przyczyną złej formy zawodników. Dzisiaj mówi to nam i my to mamy łyknąć, gorzej jak za pół roku powie że nie dostarczono mu odpowiedniej jakości zawodników... Nie mniej wierzę że drużynę którą budują obecni rządzący jest w stanie regularnie punktować...
Tak źle jak w poprzednim sezonie chyba być nie może, to jest tylko 4 liga, to nas mają się bać i to my mamy rządzić w tej lidze.

Nicke | 2022-07-23 06:23

Ja tez tego nie rozumiem, to trzeba było rotować składem? jak przegrywali dawać szanse innym, a tu grali ciagle ci sami choć przegrywali?

Vielitz44 | 2022-07-23 08:27

Może mu chodziło oto, że miał 30 SŁABYCH grajków, zamiast 18 dobrych :) No to teraz przynajmniej jedno się zmieni :P
Kilku doświadczonych dobrych, kilku na odrodzenie + ekipa młodych ambitnych, to trzeba na tą ligę ogórkową.
Zobaczymy co u nas uda im się w tym sezonie złożyć, byle bez tych przepłaconych pseudogwiazd...

Stallzks | 2022-07-23 09:35

Dokładnie vielitz, człowiek miał już dość oglądania przeplacanych gwiazdeczek, oby lepsze czasy nadeszły, a ex rządzący w klubie jedynie zapisali się dużymi sylabami jakimi oni to byli niedorajda mi w kwestii kierowania klubu

Kamilosss | 2022-07-23 11:01

Pierwsza połowa raczej wyrównana. My trafiliśmy a Połaniec spudłował. Obrona z pierwszej połowy to słabiutkie zestawienie.
Czarnoskóry coś tam potrafi, ale nie grali z nim często.

Vielitz44 | 2022-07-23 20:15

Czyli jednak jest jakiś czarnoskóry grajek? To ktoś ze starych znajomych? Jaka pozycja? A grał Japończyk czy już zrezygnowali z niego?

Młodynie | 2022-07-23 21:02

Japończyk grał ale nadal Wigry robią pod górkę. Jeśli nie przejdzie do nas to najprawdopodobniej wróci do Japonii. Czarnoskóry to Arleison Martinez z KSZO wcześniej Wiązownica.

Kamilosss | 2022-07-23 23:08

na skrzydle ten Martinez pogrywał. Potrafi 1 na 1, może warto dać mu szansę.
Japończyk grał króciutko, raz wyłożył młodemu na pustą, ale ten spudłował.

Młodynie | 2022-07-24 11:29

I jest nasz główny napastnik Szuszkiewicz z Polkowic. Ostanie lata miał bardzo dobre.

Stallzks | 2022-07-25 15:34

Trwa transferowa ofensywa Stali, podpisuje się pod każdym nazwiskiem ktorzy zasilają nasz zespół, wiadomo na papierze wygląda to dobrze, trafiają do nas gracze ograni, którzy powinni prezentować już na starcie odpowiedni poziome w przeciwieństwie do zeszłego sezonu gdzie brano ludzi bez ogrania, doświadczenia,.ofer ując im tym samym wysokie kontrakty na start. Oj wstydźcie się ex rządzący, obecny zarząd was poprostu zawstydza i wierzę że będzie z tym szedł wynik. Może i wieczysta nie będzie miała łatwo w tej lidze... vamos Stalówka, kibice wierzą!!

Młodynie | 2022-07-25 16:29

Też kontrakty są na 2-3 lata a nie na tylko rok.

Kamilosss | 2022-07-25 17:09

znowu jakiś niezrozumiały optymizm :)
Czarnoskóry podpisany? Na razie brakuje skrzydłowych i kreatora gry.

Nicke | 2022-07-25 19:55

?Brano ludzi bez ogrania, doświadczenia?? co? Świderski, Olszewski, Hladik, Smyłek, Radulj to byli zawodnicy ograni nawet w 1 lidze przecież?

Nicke | 2022-07-25 19:59

Na papierze to w tamtym sezonie miał być awans, boisko wszystko zweryfikuje

Stallzks | 2022-07-25 21:35

Świderski dołączył gdzieś koło 5 kolejki a na jego gry od początku do końca nie szło oglądać,Olszewski na 6-7 prób dośrodkowań w meczu miał 1 udane reszta lut,Hladik był a tak jakby go nie było, Smylek to był dobry transfer, ale loty obniżał wraz z końcem sezonu, Radulj to wiecznie nieobecny, więc pozostalych 15 to zapęd Citki nieogranych niedoświadczonych, takich amatorów za miliony w zeszłym sezonie nam nasciagali, a te 15 nazwisk nieogranych nie będę Ci tutaj przytaczał bo szczerze żaden się nie wyróżnił, ani nie był solidny żeby móc jego nazwisko zapamiętać, więc podsumowując tamto okno transferowe a obecne uważam że zdecydowanie na plus pod kątem potencjalu, ogrania, doświadczenia, chociaż i tak wszystko boisko weryfikuje.

Maxtor84 | 2022-07-25 21:58

ktoś wie o której i gdzie sparing z rezerwami Termaliki ?

Adams | 2022-07-26 00:58

Przyznam przychodzą do Stalówki dobrzy zawodnicy poza tym transfery jak na nasze realia wychodzą bardzo udane.
Aż się marzy walka o awans z Wieczystą!

Nicke | 2022-07-26 05:50

Już się zaczyna hurraoptymizm. To ze na papierze coś wygląda dobrze nie znaczy, ze na boisku tak będzie, już nam w ostatnim sezonie podobno gratulowali składu i miał być pewny awans

Ziom_stal | 2022-07-26 13:22

Ludzie co oni znowu ściagają , tutaj nic się nie zmieniło . Mi się juz nawet śmiać nie chce

Maxtor84 | 2022-07-26 15:01

a kto Ci każe się śmiać ? jeszcze nie rozegrali żadnego meczu a już narzekanie...

=1938= | 2022-07-26 15:39

Jutro o 11 w Niecieczy

Stallzks | 2022-07-26 16:23

Czas pokaże, ale widzenie wszystkiego na czarno co sie dzieje w klubie nie pomaga nikomu, trzeba wierzyć i kibicować a może z formą odpalą i wejdą zwycięsko w ten sezon. Napewno terminarz łatwy nie jest, rywale też, dużo będzie zależało od formy, od ogrania zawodników, nie chciałbym oglądać Stali tak słabej która ledwo zremisowała u siebie z wywloka, która siara na wyjeździe zdominowała, chełmianka X2 ogrywała, był to bardzo słaby zespół a generował bardzo duże koszty.
Miejmy nadzieję że nieudacznicy zarówno ze strony zarządu jak i zawodników są poza tym klubem i te czarne chmury zostaną w końcu rozwiane

Kamilosss | 2022-07-26 17:43

A jak tu wierzyć gdy co okienko transferowe są popełniane te same błędy? Niezrozumiałe decyzje? Teraz znowu nie widzę typowych skrzydłowych, kreatora gry. Okienko jeszcze trwa, ale sezon za dwa tygodnie się zaczyna, czyli lada chwila.. A przecież wypadałoby zgrać ten zespół..

Ziom_stal | 2022-07-26 21:25

Mam większa wiedzę na temat rynku transferowego . Po ostatnim okienku chcieliście mnie wyrzucać bo złe mówiłem o transferach ?. Niestety nie myliłem się i tym razem tez się nie mylę. Sezon przejściowy bo wiadomo co zrobi wieczysta a tu znowu szrot

Stallzks | 2022-07-26 21:29

Wszystkie transfery są teraz też fatalne? Może rozwiń myśl że znasz się na rynku transferowym

Pjona_ziom | 2022-07-26 22:31

Nie trzeba być ekspertem piłkarskim żeby zauważyć na jakich pozycjach nam zawodników brakowało i teraz spójrzmy na taką siarkę co robił jeden piłkarz taki Agudo np albo Białek w Avi... to kto u nas ma odpowiadać na rozprowadzanie gry? Jopek tyrał biegał, starał się robił co mógł to teraz wygląda na to że Stelmach będzie rozgrywającym tyle że zamiast do przodu to do bramkarza... Drobot jako jedyny coś szarpał na boku to teraz będziemy doskonalić taktykę laga do przodu... Mamy kogoś kto ma jaja i ogarnia szatnie? Mamy kapitana? Wyciągamy wnioski?
Jakoś będzie, byle jak ale stabilnie...

Jaszczur | 2022-07-26 23:08

Uważam że wracamy do normalności klub biedny ale stabilny . Mamy wodza w szatni i na boisku to Duda , derygentem na obronie będzie Kowalski, na skrzydle Kitliński będzie dobrze 5 , lub 6 miejsce to max .Dobrze że w ogóle Stalówka przystąpi do rozgrywek

Stallzks | 2022-07-27 08:05

Jopek bardzo obniżył loty w zeszłym sezonie no i Olek to samo, podpisuje się pod postem wyżej że jakiś ofensywny pomocnik oraz skrzydłowy przydaliby się.
Agudo tam robotę robił, wykręcał liczby w postaci asyst.

Kamilosss | 2022-07-27 18:47

"Kadra prawie kompletna" ~ Stal PSA na Facebooku.

No to ładnie.. Chyba celujemy w środek tabeli.

=1938= | 2022-07-27 20:02

Kamiloss przestan k...a juz lamentowac. Lepszy srodek tabeli niz spadek na 5 poziom rozgrywkowy. Tak wiem , że Twoim zdaniem nie ma skrzydlowych i kreatora gry ale już k...a przestan wiecznie narzekać. A może Ty jakiś koles redaktorka B....a jesteś i masz we krwi wieczne na.....lanie na wszystko i wszystkich.

Kamilosss | 2022-07-27 20:09

Tak tak, ja po prostu nie pogodziłem się z tym co zrobili z naszym klubem, w jakiej buraczanej lidze teraz gnijemy. Jeśli jednak tobie to pasuje, to super, ale ja zamierzam lamentować póki w tym klubie nie będzie normalnie. Bez pozdrowień

Nicke | 2022-07-27 20:17

Jaki środek tabeli? Mua być awans do 1 ligi wg planu pięcioletniego, a my się cieszymy, ze nie będzie spadku na 5 poziom? Bądźmy poważni!

Nicke | 2022-07-27 20:17

Miał być*

=1938= | 2022-07-27 20:48

Nikt tu nie mówi obradosci. Ja sam pamietam czasy jak w tym klubie grali tacy zawodnicy jak Jerzy Bryła, Boguslaw Szopa, Jerzy Rogozinski i wielu wielu innych, ktorzy wywodzili sie z tego klubu ale wieczny lament i sapanie nic tego nie zmieni. Jeżeli uwazacie, że Wy zrobili byscie lepsze transfery to dlaczego nie weżmiecie się za to tylko płacz narzekanie i sapy. No w siaruni to tak a bo w siaruni ten taki super. Idźcie i kibicujcie tej k....e siaruni i nie bawcie sie tutaj w redaktora B...a

=1938= | 2022-07-27 20:49

BĄDŹCIE POWAŻNI!!!!!!

Kamilosss | 2022-07-28 08:25

A ktoś nam płaci żebysmy sciagali zawodnikow do klubu? Widzieliśmy na własne oczy co się działo w poprzednich latach, jakie były okienka transferowe, więc wszystkie słowa krytyki, obawy są w pełni uzasadnione, ale okej. Odezwę się do Ciebie po rundzie i liczę że odpowiesz mi co się stało :)

=1938= | 2022-07-28 09:28

Bądź pewny, że się odezwę. Mi tez sie marzy powrot do lat 87-88 czy 92-93, 93-94 i a chociazby do lat 90-tych kiedy bylismy klubem, ktory na zapleczu e- klapy coś znaczyl.

Nicke | 2022-07-28 10:07

ale o co chodzi z redaktorem? Chłop pisze rzetelnie co się dzieje w klubie i pyta o ważne sprawy?

Młodynie | 2022-07-28 12:01

W niedzielę o 11 sparing ze Smrodami( młodzież, testowani oraz ci co grali mniej w lidze).

Nicke | 2022-07-28 16:20

Powiem tak, kibic płaci za bilet i drużynę utrzymują podatnicy, a nie prywatny inwestor wiec jak najbardziej maja prawo się wypowiedzieć? jak komuś pasuje 3 liga grupa 4 to Ok ja mam większe ambicje

Nicke | 2022-07-28 17:46

No i jak ich nie krytykować? Kolejny sezon bez awansu a oni robią bilety w cenie jak na 1 ligę?

Stallzks | 2022-07-28 18:33

Płacisz drożej, ale za to masz krzesełko wypucowane. Nie narzekać tylko idziemy na mecz wspierać drużynę. Jeszcze 1 gwizdek się nie rozpoczął a już narzekacie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
4 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
5 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
6 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
7 ŁKS Łagów 8 4-3-1 15
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 8 4-1-3 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
12 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
13 Chełmianka Chełm 8 3-1-4 10
14 Wisła Sandomierz 8 2-1-5 7
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-10-02 STAL - Podhale Nowy Targ
2022-10-09 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 642 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 19 393 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 42 721 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 019 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01989