Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wspieramy Jastrzębie!!!

Wspieramy Jastrzębie!!!
Panie i Panowie !!!

Ruszamy z wysokiego „c”.

Już w środę - 10.08. Nasi Bracia z Jastrzębia zagrają w smrodowie. Jedziemy na ten mecz. Nagłaśniamy temat i ruszamy konkretnym składem.

Zapisy pod linkiem :

http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zapisy potrwają do poniedziałku. Nie zwlekamy do ostatniego dnia aby ułatwić sprawy organizacyjne.

Koszt wyprawy to 25 zł.

MUSISZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI !!!

Stalowe Jastrzębie !!!

Komentarze (46)

Vielitz44 | 2022-08-6 13:05

transmisja
» https://www.facebook.com/mkscracovia.....
na razie jak zwykle, od 3min przegrywamy.

Kamilosss | 2022-08-6 13:06

Ten skład wyjściowy wygląda jakby to Stalowa 2 grała.

Kamilosss | 2022-08-6 13:46

myśłałem że główne nasze problemy to będzie brak jakości na skrzydle, ale widzę że obrona z Olszewskim, Hudzikiem na czele to będzie bomba.

Mireq7 | 2022-08-6 13:47

2-0 do przerwy.....

Adams | 2022-08-6 13:49

Ogólnie pisząc po 1 połowie obraz nędzy i rozpaczy aż szkoda było czasu

Raul | 2022-08-6 13:51

Czyzby Ktos zapomnial wypier..ic tej Totalnej Miernoty Surmy ????? Przeciez On jest Tu Tylko i Wylacznie dla Kasy ???

Raul | 2022-08-6 13:56

Surmie nie powierzylbym nawet grup mlodziezowych . On Nic nie umie , Zero Taktyko i Charyzmy . On tylko kasuje Kwit , bo wie , ze trafil Zyle Zlora i Totalnego Naiwnoaka . Ostatnia runda byla najgorsza w Moim zyciu . Takiej Miernoty na tak Zenujacym Poziomie nie bylo Nigdy . Jakim. ..... trzeba byc ,by placic takie pieniadze za tak zenujacy poziom . Miernoty (/Wszystkie ) Wypierdala. !!!!!

Vielitz44 | 2022-08-6 13:57

No grają nieźle o dziwo, zero skuteczności, ale obrona, to tragiczna, te błędy i panika (druga bramka, to już kryminał), no tak się meczy wygrać nie da...

Vielitz44 | 2022-08-6 13:59

Nam nie trzeba nowego trenera, tylko lepszych zawodników, zwłaszcza do obrony - ten sam nie odejdzie więc i tak byśmy mu płacili, a żaden nie nauczy tych asów grać lepiej...

Raul | 2022-08-6 14:05

Vielitz44 Ty Miernoto , masz 0 pojecia o pilce .Idz lizac Jaja Pi..i Defensywny pomocnik ( Typowy Przecinak ) nie jest w stanie zrobic normalnej obrony w buraczano - pszeszej kopaninie . Surma nie ma i Nigdy nir mial J.J. Zrozumcie to wreszcie . Kasuje Kase za Nic . Bo jakis Debil podpisal z Ta miernota za dluga umowe.

Raul | 2022-08-6 14:22

Miernoty Won !!!! Nawet do tarcia chrzanu sie nie nadajecie . Surma miej Honor ( na Wikipedii przeczytasz co to jest ) . Przypomne , ze ti Ty jestes w pelni odpowiedzialny za Cala ( Kompromitacje ) Runde Wiosenna 2022 . A teraz udowodniles , ze sie Totalnie nie nadajez ( ales " Zespol " zbudowal . ) Wiesiek Siembida odpalaj autobus i rozwies To Scierwo do domu . Mega Zespol zbudowales .?!?!

Raul | 2022-08-6 14:26

Ale Skur..sy.y maja rozmach . Juz wbijam i kupuje Karnet .

Raul | 2022-08-6 14:31

Pucowac siedziska !!!!!! I tak Nikt nie przyjdzie na ten CYRK !!!!!

Mireq7 | 2022-08-6 14:35

3-0...
po chwili mamy 3-1...

Mireq7 | 2022-08-6 14:36

4-1.... i strzelamy na 4-2....

Maxtor84 | 2022-08-6 14:46

nie jest źle :) Cracovia z zaciągiem z pierwszej drużyny nie jeden zespół zgubi tam pkt. a po resztą my o awans nie gramy ;)

Raul | 2022-08-6 14:50

Surma zostan w domu . Tutaj nie jestes potrzebny Nikomu . Byle W-efista ( bez urazy ) lepiej przygotuje i ustawi Ta Twoja Aleje Gwiazd .

Raul | 2022-08-6 14:52

Zespol zaczyna budowac sie od Trenera , Bramkarza , Pomocnikow , Kreatora Gry , Skrzyklowych no i Napastnikow . Tak , wiec My Nie Mamy Niczego !!!!!!!

Vielitz44 | 2022-08-6 14:53

Brak obrony i napastnika na chwilę obecną.
Lepiej się ogląda grę niż w poprzednim sezonie, są akcje skrzydłami itp.- środek tabeli realny... - zostajemy w tej lidze na długie lata.

Kamilosss | 2022-08-6 14:54

wstyd i tyle, jest gorzej niż było w tamtej rundzie. Skrzydeł nie ma a obrona słabsza niż z tymi Słowakami.

Raul | 2022-08-6 14:54

Sorry zapomnialem o Obroncach (/zreszta nie Tylko Ja , Surma nawet o nich nie pomyslal .) Obrona to Fikcja.

Raul | 2022-08-6 14:57

Brawo lukasz surma i " druzyna " , nie ma to jak zaczac runde od wpier..u i wyniku 2:4 . Prosto do 4 ligi . Wiesiek Siembida : " Bedzie na co popatrzec " . ( cytat przed liga ) O jacie nie pie..le ....

Raul | 2022-08-6 14:59

Wypie...c Wszyscy Amatotorzy i Klakierzy Lucka !!!!!!!!!!!

Raul | 2022-08-6 15:02

Surma - Najgorszy ( i Najdrozszy ) " trener " w historii Stalowki. Nawet w buraczano -pszennej lidze robi z Nas posmiewisko.

Raul | 2022-08-6 15:04

Akcja : " Wykupmy kontrakt pseudo- "trenera Surmy "

Raul | 2022-08-6 15:08

Wiesiek Siembida , aejaejao!!! aejaejao!!!!! Razem po 4 ligi , albo , a co tam Okregowki smak. " Bedzie na co popatrzec " ( Jeb..e Deb..e.)

Nicke | 2022-08-6 15:09

I co? I znowu to samo! Dzwonili już z innych klubów, ze gratulują nam transferów?

Raul | 2022-08-6 15:11

Kiedy nastepne spotkanie z " prezesem " , " trenerem " i " symulantami " na Popieluszki ????

Raul | 2022-08-6 15:13

Miekiszon Surma podal sie juz do dymisjii .???

Maxtor84 | 2022-08-6 15:13

A byłeś przynajmniej na ostatnim?

Raul | 2022-08-6 15:17

Ja bylem tak jak i dzisiaj cala " druzyna " na WAKACJACH . W przeciwienstwie do Nich na Swoj Koszt , a nie koszt Podatnikow , czyli Nas wszystkich . Next question please ( Gdybys nie zrozumial : Nastepne pytanie , prosze )

Raul | 2022-08-6 15:21

A teraz po tym GOW..E co widzialem ide sobie pierd...ac Whiskey ( na swoj koszt ) Stac Mnie .

Adams | 2022-08-6 15:26

A ostatnio w wywiadzie zapewniono że trener Surma ma pełne poparcie u kibiców...ale w klubie wychodza kpiny byle zmienić rzeczywistosc lub udawać jak jest dobrze

Makaio | 2022-08-6 15:31

Póki pisiory będą w klubie i wokół niego, będzie tylko gorzej.

Stalowiak68 | 2022-08-6 15:33

No i macie dream team z Surmą na czele. Kiedy zrozumiecie dupowłazy że Surma tu jest dlatego tylko bo mu sie kasa zgadza i nikt go nie chce?? Do tego owinął sobie gladką gadką wokół palca Siembidę porządnego chłopa i paru kibiców, a najbardziej tych co dużo szczekają na tweeterze. Ja sie pytam tweeterowi znafcy co się stało ze znów sie zesrało? Mielismy znów wciagać ligę tak cmokaliście nad transferami, a z grania wychowankami został tylko Stelmach i Marut ot cała propaganda sukcesu

Kamilosss | 2022-08-6 15:38

ja pisałem że kolejne nieudane okienko będzie, bo nadal nie są wzmacniane te pozycje które tego wymagają i potem wychodzimy składem jakby to była Stal II. Oczy bolą. Bo co funkcjonowało w tym meczu? Obrona? Pomoc? Atak? Skrzydła? Bramkarz? Nic nie funkcjonowało z chłopcami z Cracovii.

Kamilosss | 2022-08-6 15:41

a czarnoskóry który jako nieliczny tutaj potrafił 1 na 1 pójść w sparingu odpalony.

Aleksander | 2022-08-6 16:56

No to może z 50 karnetów sprzedadzą i że 100 osób kupi bilety. Może trochę więcej na WIECZYSTĄ. Przecież nikt nie mówi o awansie,nie ma takiego celu.Zresztą nikomu na tym nie zależy oprócz kibiców. Ważne że kasa się zgadza dla co poniektórych. Nie taka jak w zeszłym sezonie gdzie przepieprzono 4,5 do 5 milionów ale jednak. Zawsze lepiej to być przy klubie za 4 5 6 tysi jak tyrać w fabryce aluminium, za 3,5-4 za trzech.DZIĘKUJĘ TYLE W TEMACIE.

Marco | 2022-08-6 17:13

Panowie i panie pojawiło się unikatowe nagranie jak RAUL był zdesperowany by oglądnąć dzisiejszy mecz Stalówki . » https://twitter.com/francis_scarr/st.....

Jw27 | 2022-08-6 18:43

Mogliby chociaż jednego seniora do tych juniorów wstawić. Najlepiej na środek pomocy. Włodek wróci to chociaż ktoś dorosły będzie na obronie. Balonik pękł i ciśnienie zeszło to teraz będzie już tylko lepiej. No i przetłumaczą papiery Japończyka to może go do końca rundy zarejestrują. Transfer na który wszyscy czekali...

Nicke | 2022-08-6 19:46

W listopadzie 2020 wygraliśmy na Cracovii 3:0, a grali tam wtedy Wdowiak, Majchrowicz dziś w Radomiaku, Bracik, Lusiusz, Ożóg?ale wtedy mieliśmy Mrozia, Fidziukiewicza?

Sciemaa | 2022-08-6 19:53

Japonczyk papiery ma zapewne przetlmaczone z poprzednich klubow....

Jaszczur | 2022-08-6 22:09

Przypomnę że grali z bardzo dobrą drużyną ale dwie pierwsze bramki to prezenty. Najlepszy dziś to Mysza dziwię się że go nie chcą w Stali Rzeszow. Najsłabiej dziś Lebioda i Marut. Na następny mecz dwie korekty w składzie za Lebiode Włodek oraz za Maruta Kitliński i trzy punkty nasze . Dziś 4 młodzieżowców na boisku.

Raul | 2022-08-7 00:07

Marco - 100% racji . Tak , jestem zdesperowany i zdeterminowany , by po 1 roku moc zobaczyc dobra pilke w wykonaniu Stalowki . Ja chce sie cieszyc z Jej gry ( Czy to niemozliwe do wykonania ??? ) Gdyby Surma mial ambicje i honor to podalby sie do dymisji po tej zenadzie 2 :4 (nomem omen tak jak dzis ) z Siarka u siebie .Ale po co ??? Kasuje kilkanascie kafli co miesiac za NIC i NIKT NICZEGO OD NIEGO NIE OCZEKUJE .Gdzie Mu bedzie lepiej . TOTALNIE BEZJAJECZNY TYP.Kazdy moglby byc teraz naszym trenerem ( wiadomo WIECZYSTA ) Tylko ,ze z ta mizeria to bedziemy w najlepszym razie konczyc sezon tak jak ostatnio. Do KUR.Y NEDZY ,CZY NAS NIE STAC NA 1 PRZYZWOITEGO BRAMKARZA , OBRONE ,POMOC I NAPASTNIKA ????????

Kamilosss | 2022-08-7 08:47

Jaszczur obrona dzisiaj zagrała fatalnie, Hudzik był głową w chmurach, ten nowy także, Olszewski słabo, jedynie Kowal dał radę jako tako. A Ty piszesz że dwie zmiany i będzie cacy =D
Pomoc bez kreacji, atak bieda, tutaj z 6 zmian musi być. Chociaż w sumie Wiązownica powinna być w dole tabeli, więc może i takim samym składem uciułają 3 punkty.

Vielitz44 | 2022-08-7 08:58

Dokładnie, najgorsza formacja to była obrona, znowu, tu się nic nie zmienia, i nie wiem czy się zmieni bo chyba nie ma kogo dać.
Atak bardzo mdły, ten Mysza 2 setki na początku zmarnował, ale dużo biega i może na tą ligę być ok, zobaczymy jak wejdzie Japończyk.
Pomoc środek dziura, ale skrzydła były - tyle zagrań ze skrzydeł to chyba w całym poprzednim sezonie nie było.
Nie jest to drużyna na awans, ale chce im się grać i walczyć, a tego nie było. Niestety, ale posiedzimy w tej lidze jeszcze długo... Dawno nie było tak, że przegrywaliśmy po dobrej grze - także taki mały plus tej pierwszej wtopy jest i jakaś tam nadzieja na lepsze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
4 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
5 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
6 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
7 ŁKS Łagów 8 4-3-1 15
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 8 4-1-3 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
12 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
13 Chełmianka Chełm 8 3-1-4 10
14 Wisła Sandomierz 8 2-1-5 7
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-10-02 STAL - Podhale Nowy Targ
2022-10-09 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 808 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 27 494 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 169 681 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 66 716 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.0258